1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

TigerGaming - 75% Reload Bonus до $500 (До 31 Януари)

Дискусия в 'Tigergaming - Chico' започната от Bighazelnut, 28 януари 2015.

1. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Tigergaming предлагат 75% Релоуд бонус за депозит до $500!

За всеки депозиран $1 трябва да направите 15 Player Option Points (връзва се 50%). Като $1 рейк = 10 Player Option Points. Пример: Депозирате $100 и ще ви бъде даден изчакващ бонус от $75. След като направите $150 кеш рейк, бонуса ви ще бъде освободен в сметката.

ВАЖНО: Тази оферта е валидна в периода 28 - 31 Януари.

• Бонус код: SURVIVE
    • Само първият релоуд депозит се брои за този бонус и минимумът е $25.
    • Офертата е валидна само за играчи, които нямат активен бонус.
    • Играчите имат 30 дена от деня, в който направят първия си релоуд депозит, да изпълнят изискванията.
    • На играчите е позволен само по един активен акаунт.
    • Бонусът ще бъде преведен по акаунта на играча веднага, след като направите нужните Player Option Points (POP).
    • TigerGaming си запазва правото да извади определени играчи от тази промоция.

2. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Освен това, този месец е удължен срока за депозит, за $60 турнирния билет. Повече информация, можете да намерите на тази страница. След като вземете бонуса си за изчистване от тази промоция, просто отново депозирайте минимум $130 с кода: QUEBEC за $60 турнирен билет!

3. vesopene

vesopene
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Мисля да си открия акаунт и да депозирам през вас в Таигъргейминг.Трябва ли да се трият куукис,има ли някакви бонус кодове или просто натискам розовия прозорец играй в Тайгергейминг и съм логнат през вас.

4. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Трябва да се изтрият Cookies или да използваш чист броузър.

След регистрация ни пиши на : grinders.bg@gmail.com за да проверим дали всичко е наред с акаунта.

5. vesopene

vesopene
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,значи открих си акаунт и депозирах надявам се да е през вас юзърнейма ми е liohorolls,така имам и един въпрос тъй като проиграх почти целия депозит мисля да депозирам пак и видях оферта с бонус код QUEBEK при която ако депозираш 130 или повече долара ти дават билет за 55+5 долара.Въпроса ми е ако депозирам с този код ще ми отпадне ли бонуса за първи депозит

6. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не, този код се ползва само при активен бонус, какъвто трябва да имаш ти. Така че спокойно депозирай с него и се регни за турнира утре.

7. RuNNuR

RuNNuR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    104
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +21 / 0 / -6
    Покер ръце:
    А тези 55+5$ от бонус код QUEBEK без изисквания ли ги дават или след това искат да се направи сумата, като рейк от турнири за да теглиш(или някое друго фън условие каквито е имало преди)?

8. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Няма абсолютно никакви условия. Единствено, тези 6,000 Promo Bucks, които ще получите за депозита с този бонус код, трябва да се използват до 30 дни за специалния турнир, след депозита, иначе ще бъдат загубени.

Edit: Отново няма информация за новото изискване, в тяхната промоция в сайта. Типично за тях!

Последна редакция: 30 януари 2015
  9. RuNNuR

RuNNuR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    104
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +21 / 0 / -6
    Покер ръце:
    Благодаря за бързия отговор.

10. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Тази информация вече не е актуална.
    Има изискване стойноста на билета да се рейкне, преди теглене.

Иначе, всеки може да депозира - вземе билета - изтегли депозита. Съответно да си играе безплатни турнири.
    Реално тези билети са равни на 100% РБ към другите промоции.

11. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    114
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Аз имам активен бонус и ми остават още 90$ да рейкна,ще се пробвам да ги рейкна днес та да мога депозирам за този релоуд бонус.
    Пише,че офертата е валидна до 31-ви,това по тяхно време предполагам,а по наше 5 сутринта ли е,интересува ме тъй като е на кантар дали ще успея да избия активния си бонус,а тъй като играта е основно вечер,ми е важно това.
    Един вид,ако 31 януари 12 часа тяхно време означава 1 февруари 05.00 часа наше може и да успея.

12. Headsman

Headsman
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Напротив, не трябва да избиваш бонуса. Трябва да ти е активен, за да можеш да се възползваш от този. Така, че направи си спокойно депозит и билета/промо$ ще ти бъде даден/дадени. Успех!

П.С. Не съм прочел правилно, това за турнира, а ти питаш за релоуда. А за релоуда не съм сигурен дали ще ти го дадат, дори и да си го избил като точки, ако ти остават още дни. Повечето случаи пишат, че ти остават х дни от 30 или 45, за да можеш да се възползваш от нов. За тази промоция нямам идея как са нещата, но от team tiger е така. Иначе Дел.......

Последна редакция: 31 януари 2015
  13. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    114
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Да,на мен сега активния бонус ми е за Team tiger,и той ми е 45 дена и изтича на 14 февруари и дотогава съответно не мога да искам нов.А този е някакъв обикновен релоуд и няма проблем да го поискам,въпреки че не са изтекли 45 дена от Team tiger бонуса,стига да го изчистя.

14. Zizoo

Zizoo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    98
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Можеш да активираш и този (с депозит) и след като избиеш текущия почваш да чистиш и новия. Само няма да можеш да теглиш докато не избиеш и двата бонуса.

15. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    114
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Нали пише,че офертата е валидна сами за играчи,които нямат активни..

16. Zizoo

Zizoo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    98
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз съм го правил преди. Цъкаш на касата и проверяваш какви бонуси можеш да активираш. Ако е наличен, значи можеш ....

Сподели страницата