1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

TigerGaming - $60 Турнирен билет срещу депозит през Февруари

Дискусия в 'Tigergaming - Chico' започната от Bighazelnut, 4 февруари 2015.

1. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:

Ако вече имате активен бонус, но през Февруари, искате да вземете участие в $25,000 специалния турнир в TigerGaming. Просто направете поне $130 депозит с бонус код: SHELTER и ще получите 6,000 Promo Bucks до 24 часа, които да използвате за вход в турнира.

Турнира ще се играе в Събота, 28 Февруари от 7pm ET време и ще бъде с вход $60.

Важно: Можете да се възползвате от тази оферта, само ако имате вече активен бонус за избиване. Ако нямате бонус, си вземете от TeamTiger лидерборда, като се свържете със съпорта на залата.

Последна редакция: 4 февруари 2015
  2. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    От електронната поща:

Депозирайте $30 или повече с бонус код: GORE880 и ще получите 880 Gemstones, които да използвате за вход в $2,000 турнира. Събитието е всеки ден от 01:00 часа наше време и е с вход от $8.80 или 880 Promo Bucks.

3. vesopene

vesopene
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Искам да попитам след като имам регистрация и играя в Tigergaming има ли проблем да си направя и в FullFlush и да играя там.Разбира се не на една маса,но примерно на едното место МТТ,а на другото кеш.

4. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    114
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Те са от различни мрежи,какъв проблем да има.

5. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Мда, двете зали са в различни мрежи :)

6. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Напомняне:

Остават само няколко дни, да вземете $60 турнирния билет!

Ново от електронната поща:

Само днес 23.02.2015:

Депозирайте $30 или повече с бонус код: BLOOD и ще получите 880 Gemstones, които да използвате за вход в $2,000 турнира. Събитието е всеки ден от 01:00 часа наше време и е с вход от $8.80 или 880 Promo Bucks.

Важно: Има нови правила за тези билети. Ако вземете билет, трябва да направите стойността му в рейк, преди да можете да теглите. Пример: Депозирате и взимате $60 турнирен билет, автоматично ще имате изискване за $60 рейк, преди да можете да теглите пари от сметката си.

7. vesopene

vesopene
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,значи избих си бонуса за първи депозит и си пуснах теглене.Писах на съпорта за рилоуд бонус и те ми дадоха,даже с някаква много добра оферта 150%бонус избиване 45 дни и 30РОР за долар,но проблема е,че като се опитам да депозирам винаги ми отказва.Знаете ли каква е причината.Да не би да трябва верификация или защото съм пуснал теглене.Иначе досега два пъти съм депозирал с Мoneybookers.Моля помагайте.

8. Zizoo

Zizoo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    98
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Досега не съм имал такъв подобен проблем... пиши на лайв съпорта дали имат проблеми с МБ така най-бързо ще разбереш

9. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По принцип, за да ти активират рилоуд трябва първо да си депозирал. Не разбрах ти получи ли си тегленето вече. Така както аз разбирам ти чакаш теглене, в същото време се опитваш да депозираш и освен това са ти активирали рилоуд. Общо взето се е е получила каша :). Първото теглене винаги ти го спират и ти искат документи, така че трябва да изчакаш да го направят. Освен това в момента в който ти удобрят тегелене всеки активен бонус пада, да не се получи и при теб да ти анулират рилоуда в момента в който ти пуснат тегленето.

10. vesopene

vesopene
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Значи проблема е в това,че играя с VPN и аз съм българин пък играя от Германия и сега ми искат верификация.Въпросът ми е да им обяснявам ли,че ползвам VPN за да играя в залите в онгейм или само просто да им пратя документите.

11. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Проблема е в Скрил а не в Tigergaming.
    Скрилл блокират депозити към определени гемблинг оператори ако човека депозиращ е от Германия.
    Тоест ако адреса ти в Скрил е немски - няма да можеш да депозираш - заради СКРИЛ не заради тигрите.

След като си Българин, все трябва да имаш някой роднина в БГ.
    Смени и верифицирай адреса си на БГ такъв и няма да имаш повече проблеми.

12. vesopene

vesopene
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Получих 75% reload bonus, в който условията бяха избиване на бонуса за 30 дни и 15РОР за долар.Въпросът ми е защо като играя DON с 10+1 долара ми дава 10 РОР при положение,че рейка е 1 долар.

13. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    За всеки 1$ рейк платен се получават 10POP. Това са си условията на залата.
    Ти трябва да направиш 15POP за да избиеш всеки 1$ БОНУС долар.
    Съответно го чистиш с 1.5$ рейк.
    Има разлика между условия за чистене на бонус и точките получавани за генериран рейк.
    Всичко си е точно.

Сподели страницата