1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Терапия за възстановяване на зрението

Дискусия в 'Общи приказки' започната от YouWho, 8 юни 2018.

1. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 3 / -0
    Покер ръце:
    Поствам линк към сайт,където по мое мнение има доста интересно и полезно инфо за хора с проблеми с очите,а и не само,без значение дали ще пробват самата терапия.

Аз лично не съм я пробвал,макар да знам от доста време за този метод,така че нямам идея дали реално дава резултати,спираше ме това,че ежедневието ми,както предполагам и на голяма част от вас,е свързано с доста часове висене пред монитора.Както и да е,сега въпреки това мисля да опитам да видя какво ще излезе.

Ако пък някой има опит с метода,може да сподели впечатления:)

Zrenieto.net – Неоперативна терапия за възстановяване на зрението (лечение) при късогледство и астигматизъм.

• Like Like x 3
    • Optimistic Optimistic x 1
  2. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,480
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +383 / 3 / -15
    Покер ръце:
    store.bg - Опитът на един глупак, стигнал до прозрението как да се избавим от очилата - Мирзакарим Норбеков - книга

Препоръчвам тази книга на Норбеков. Имало е периоди в които не съм виждал добре и с малко упражнения за отрицателно време съм се подобрявал. От малък имам някакъв диоптър, но никога не съм носил очила.

• Useful Useful x 1
  3. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    572
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +196 / 7 / -14
    Покер ръце:
    Изключително полезна информация.

• Funny Funny x 1
  4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,673
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +769 / 34 / -120
    Покер ръце:
    Бях я свалил книгата на Норбрков едно време, имаше в pdf , но ми е на стария хард диск. Едно време си купвах тренажорни очила, едни със малки дупчици и се гледа през тях, те много помагат за почивка на очите, но трябва да са оригинални, щото има и некачествени.

Много ми помагат за намаляне на умората витамини за очи на Допълхерц със Омега 3. Те имат и едни по слаби без Омега 3, тези с омегата са много по-добри и не са скъпи. За 11-12лв. имаш за цял месец.

• Useful Useful x 2

Сподели страницата