1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Тенис

Дискусия в 'Общи приказки' започната от konselieri, 15 октомври 2010.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Това в блитца за Никол е ясно, че е измислица, те имат и кампания "анти-Гришо", но връзките винаги оказват своето влияние и е много вероятно на този рожден ден да са си казали нещо и всеки знае неговата психика ! Почти съм сигурен, че има нещо такова и това си оказа влияние днес !

Дано следващата година нещо да се промени, работа със спортен психолог ще помогне. Треньорите обаче с тяхното его не позволяват това да се случи, защото те си мислят, че могат да бъдат психолози.

Много спортисти са излизали от тежки кризи благодарение на водещи спортни психолози !

2. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    204
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Като божинката например,излезе и той най накрая от психологическата си криза,май и от чалготеките,дали не му свършиха паричките след десетина години игра(по чалготеките)...,докара я дотам че и от Левски да го изгонят...млада надежда...да беше пробвал поне в поп-фолка,има връзки,може да излезе талант.
    Както съм писал по горе,от тенис не разбирам,но гришо за мен е същия бетер-живота ти дава всички шансове,а подобни боклуци....не ми се коментира даже.
    Тръгнал тъпанара остави русото,се хвана с черна маймуна,15 години по дърта от него,аее,ред е някои от поп фолк певиците да пробва,може и певците-не е грешно :rolleyes:

3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Епичен мач Рожето - Надал и гледайки го разбираш колко е далеч Григор от майсторите, различни класи просто ! Това "бейби Фед" на Григор е обидно дори за Федерер ! :rolleyes:

• Agree Agree x 1
  4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Заклевам се, че току що гледах най-слабият мач в кариерата на Григор евър !
    Сърцето ме болеше да видя това. Тотален срив и сега излизането от тази яма има само едно решение, много много дълга почивка от тениса още от сега и до края на годината минимум ! Дори може да си оперира рамото.
    Егоцентричните треньори не му позволяват да работи със спортен психолог, убеден съм в това, тъй като си мислят, че могат да го играят и на психолози и не искат някой друг да им вземе славата !

Сериозно ви казвам сърцето ме болеше да гледам този мач :(

5. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    650
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +227 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Единственото решение е да спира с тениса.Жени се за каката и набляга на деца.

• Funny Funny x 1
  6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    WTF какво прави бившият треньор на Гришо на трибуната, да не го е върнал ???

7. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    650
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +227 / 7 / -15
    Покер ръце:
    1.34 за Вавринка си беше подарък.Няма банка,която да ти даде 34% дневна лихва.
    Жалко че нямах повечко пари,там където заложих.

• Agree Agree x 2
  8. bubbli

bubbli
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +34 / 3 / -2
    Покер ръце:
    След като се разделиха с Григор, Валверду подписа с Вавринка и му е настоящ треньор.

• Like Like x 1

Сподели страницата