1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Темите за пазаруване

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Bighazelnut, 11 октомври 2014.

?

Има ли полза от темите за пазаруване?

Анкетата е изтекла: 9 януари 2015.
  1. Да, изпадат добри оферти, а наближават и празници.

40 на брой вота
    72.7%
  2. Не, това е покер форум и няма нужда от оферти за пазаруване.

15 на брой вота
    27.3%
  1. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Гледам се забелязва недоволство от темите за пазаруване. Пускам анкета, съответно ако не виждате смисъл от офертите за пазаруване, темите ще бъдат изтрити.

Моля, нека всеки да гласува, ако мнозинството не се интересува от оферти за пазаруване, ще ги затворим.

2. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Хубаво е да има и други теми освен за покер. Има много здрави промоции в европейските и английските онлайн магазини. Маркови обувки, маратонки, дрехи и много други неща намалени с до 90%. Ако е полезно за хората нека има теми за пазаруване. :)

3. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    не виждам на кого биха навредили подобни теми.

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Добре е да се знаят офертите. Кофти е че са няколко отделни теми и като има оферти всяка седмица и става малко в повече. Може би ще е по-добре всичките теми да се обединят в една. Лошото е, че така ще се смесят сайтовете. Хубавото е, че ще е само 1 тема и в последните постове ще се показват само актуалните оферти.

5. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    +1

+1

6. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Не, това е покер форум и няма нужда от оферти за пазаруване !!!
    ИЛИ
    да не е постоянен СПАМ ....

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Кви са тея анкети ве ораааааа, та нали за това форума си има раздели и за покер и за общи приказки, кой кого еб..л, кой как се насрал и т.н.
    На мен даже ми е супер полезно да виждам разни сайтове за пазаруване, дори и да не се пишат конкретни намаление, което път е голям бонус.

А това, че не се коментира не е показателно дали темите не ги намират хората за полезни. На мен ми се щеше да стане дискусия кой какво си е купил примерно, да видя и другите хора какви вкусове имат, то на мен ми е ясно, че аз съм най-фешън, след мен се нарежда Гошо от Почивка :p , но ми се щеше да видя какво е нивото на покер играчите, но никой не ще да се похвали с някоя покупка или може би малко са тези който си купуват онлайн.

Аз примерно съм си харесал е тея бански, много фешънски и на плажа ще избия рибата с тях ;)

http://www.skinzwearphotography.com/prodImages/M48U-0007-SO-Skinzwear-Mens-Swimwear-Sling-Thong.jpg

http://mensbulges.com/wp-content/uploads/2012/09/Blazing_Blade_06-300x200.jpg

https://ssl4.lon.gb.securedata.net/toygrotto.net/merchantmanager/images/uploads/MP-230.jpg

8. Alex

Alex
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    353
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +96 / 3 / -2
    Покер ръце:
    На мен също ми е полезно и искам да ги има. Даже сега искам да изкажа благодарност на Bighazelnut, че му се занимава да ни информира за подобни промоции. Grinders е комюнити, в което предполагам хората имат и други интереси освен покер. Освен това нали требе да си харчим кинтите някъде :)

9. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Ot 5 slot-a v obshti prikazki 4 v momenta sa svurzani s tova !!!!!!!!! E WTF

10. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Ne me razbiraite pogreshno. Nqmam ni6to protiv tiq promocii stiga da sa v edna tema prosto. Ne vijdam smisula.

11. Desis

Desis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    337
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами защо не аднете едно разделче Shopping? Или нещо такова и просто там да бъдат поствани. Лично аз нямам против темите, въпреки че са ми useless. Може би, ако имах излишни $$ бих ги ползвал :D Но за да не спамят Общи приказки, ми се вижда много удачно да се сложи един Shopping. Като гледам има място в ляво над Обяви. Също и други играчи, ако намерят нещо на оферта, може да споделят там. Не знам, може би е too much, все пак е покер форум lol, просто споделям мнение.

Always be positive!

12. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Винаги може да излезе нещо полезно от тези сайтове. На който не му харесва, просто да не отваря темите. Много е просто. Респект на големия лешник за желанието и времето, което отделя. Повече такива хора трябват на България!

13. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Ще се съобразим с общото мнение и за да не пълнят форума Общи приказки, ще ги разпръснем между всички форуми ! ( morning troll)

14. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Racer to nqma kak da ne mu otvora temite kato samo negovite izlizat ? Ako mnozinstvoto iska sektora obshti prikazki da e samo s takiva temi ok drujte si gi, no opredeleno neshto ne vi e nared glavniq mozuk.

15. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:

На кой не му е наред главния мозък, е въпрос на гледна точка. Ще те помоля още един път да спазваш добрия тон.

16. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Моето лично мнение е че определено има смисъл от темите за пазаруване. Аз ако не виждах смисъл, нямаше да ги има. Просто Българския пазар е много свит, а цените са дори по-високи от тези в големите Европейски страни. Online Магазините дават много предимства, които няма как Българския купувач да не използва:

1. Порочните практики на Българските търговци да държат завишени цените, дори по-високи от стандартните за Европа.
    2. Намаленията не са намаления, защото предварително цените са вдигнати с 20-50% и след това уж ви намаляват стоките, като разчитат на това, че потребителите са НЕ информирани. Пример: Преди 5 дни си харесах нещо от Online магазина на MANGO, обаче се появи информация за 30% намаление в официалния им магазин в един от Моловете. Стоката струваше 35 евро в Online магазина, като можеше да се намали с още 30% с код. Отивам аз, да се възползвам и да разгледам мъжката колекция отблизо. Какво да видя, същия артикул в Мола е на цена 90 лева и няма намаление. Другото го оставям на вас. Еми излезна ми около 60 лева с доставката от Online магазина.
    3. Българските търговци, много обичат да продават на хората изложена или ползвана вече стока, често срещани са дефекти, отворени пакети и други специфични порочни Български практики. Само за пример: В белите държави, изложена или ползвана стока се продава с до 50% намаление.
    4. Предимствата на Online магазините са страшно много: Огромен избор, без излишни опашки и губене на време. Невероятни намаления до 90%. Връщане на дефектна или не харесана стока дори до 365 дни.

Като се има предвид, какви са заплатите в България, да ме цакат с топла бира, не мерси.

17. wsop9999

wsop9999
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    93
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +8 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Evalata ,che ti se zanimava pi4.Za men ima golqm smisal tazi tema i sam glasuval s da!

18. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    няма какво да се коментира, подобни теми само могат да увеличат стойността на форума, обратен вариант не съществува.

19. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Проблема, може би не в темите, а че те преобладават (няма просто други).
    Мен лично ме дразни, когато няма какво друго да се прочете, да чета за тигани, дънки и т.н.

20. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Imenno. Nikoi ne e protiv da ima takava tema. Protiv sme, 4e ne e subrano v edna tema a floodnato navsqkude!!! Govora v mnojestveno chislo zashtoto predi da napisha edna duma dosta hora bqha na moe mnenie. Moje bi ne im se zanimava da pishat v podobni temi i predpochitat da si mulchat. Anketata e dosta nepravilna.

Сподели страницата