1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Теглене от Skrill

Дискусия в 'Общи приказки' започната от c0rp1, 14 януари 2015.

1. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,331
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +457 / 8 / -26
    Покер ръце:
    Пробвай теглене към банковата сметка към картата, но ако картата не е в лева, се приготви за двойно превалутиране.

2. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    413
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +229 / 6 / -9
    Покер ръце:
    То и единично превалутиране не желая...

3. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,331
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +457 / 8 / -26
    Покер ръце:
    Тогава стани ВИП или тегли директно към VISA (с тяхната безумна такса от 7.5%).

Аз затова вече не ползвм скрилл, защото само вдигат таксите и ми писна. В повечето легални сайтове може да се депозира с карта и да се тегли по същия начин. Ако имат такса, то тя е значително по-малка от общите такси чрез скрилл.

4. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    413
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +229 / 6 / -9
    Покер ръце:
    Вип съм, директно към Виза тегля, но ми отхвърлят тегленето. От гледна точка на такси - нямам такива, но нещо не ми обработват тегленето. Ден, два след като го направя, парите които съм пуснал за теглене ми се отразяват обратно в скрилл баланса. Като цяло в скрил съм регистрирал стара карта, но това не би трябвало да е проблем, защото на предишните ми тегления парите си отиваха по банковата сметка.

5. ROSSI

ROSSI
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    268
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +19 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Всъщност точно това ти е проблема.

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  6. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    413
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +229 / 6 / -9
    Покер ръце:
    Дано да е от това, картата не е със изтекъл срок, но съм я блокирал. Пуснах в банката заявка за нова карта, ще я верифицирам и ще видим.

7. sss

sss
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    113
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте колеги,имам един въпрос.Получих си скрил картата но пин кода го чакам вече 3-та седмица какво да направя?Да не трябва някъде да отбележа че съм я получил или да им пиша....

8. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,759
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +816 / 37 / -124
    Покер ръце:
    Тоз форум тотално изгуби живец, но то е нормално с този ринго онлайн покер, само най-големите машини все още могат да правят пари. Поне за кеша е така.

Пина вече не се праща с писмо, а се вижда във сайта, виж менюто за картата. Не помня точно какво беше, но вече е през сайта ти пращат пина !

9. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,953
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +845 / 26 / -102
    Покер ръце:
    този форум ми на напомня форума на играч.ком.
    жалко че всичко умира

• Agree Agree x 1
  10. sss

sss
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    113
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Някой не иска ли 700$ в skriill с тая карта ме одраха....

11. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    413
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +229 / 6 / -9
    Покер ръце:
    Сега пък си загубих вип статуса да тегля без такса към картата, след като изтрих старата карта и верифицирах нова. А, то как да завъртя отново 15к евра, след като няма и зали за депозиране :D

12. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    413
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +229 / 6 / -9
    Покер ръце:
    При мен явно не е такава схемата като бивш вип :(

13. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    173
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +125 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Трябва сметката ти да е в евро ( както в скрил така и в банката ) по този начин би трябвало да няма такса .

14. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    173
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +125 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Здравейте !
    Някой теглел ли е скоро от скрил към виза ? Последните няколко дни имам следния проблем , след наредено теглене от скрилл към виза , парите ми биват връщани отново в акаунта след около 30ч . От скрил ми обясниха ,че наскоро са въвели нова система и тегления към виза се осъществяват с Original Credit Transaction . Звънях в централаната на ЦКБ , но неможаха да ми дадат отговор дали поддържат тази система .
    Въпроса ми отново към вас е , теглели ли сте скоро към виза , която е на ЦКБ ? Ако вече сте се сблъскали с този проблем , знаете ли , коя банка поддържа тази система , благодаря !

15. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,759
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +816 / 37 / -124
    Покер ръце:
    Това ще е важно за много хора, ако има разни промени, то кой не тегли към Visa.
    Имах едно теглене тоя месец към Visa на CCB на 05.11 ми пристигна, но не е от скрил, а от сайт. Тея промени може да са след това, но в CCB забелязвам нещо което хич не ми хареса. Парите пристигат в банката, но се забавя осчетовпдяването. Виждам ги напично салдо, но не са налични/дпстъпни в сметката. В инфото за наличност ги няма, стоят в "салдо по сметка" и чак на другият ден ги осчетоводиха.

В райфайзен обаче никога не е било така, там получавам най-бързите преводи към Visa и нещо повече, което много ме изненада и никога не се е случвало в CCB е да получа пари в почивен ден.
    Тъй като райфайзен имат супер добро приложение за банкиране за моб. телефон и може да получиш известие при получен превод и веднъж в събота получих такова известие, а в петък като видях, че ги няма знаех, че ще ги получа чак другата седмица.

Със сугурност имат няква различна система за обработка на тези входящи преводи, но това е различно от това което питаш.

16. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    589
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +209 / 7 / -14
    Покер ръце:
    И от СКРИЛ ги осчетоводяват след 2-3 дена.Тегля с картата им от банкомат,но те седят още в салдото ми.Вероятно не се притесняват за парите си,след като кредитния ми портфейл е 5000Е за 90 дни.Но пък и не съм се опитвал да се пробвам на червено,за да видя дали действа.
    При налични в салдото може да се тегли от банкомат без проблем(ЦКБ),изпробвано е.

17. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,759
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +816 / 37 / -124
    Покер ръце:
    Еми аз при налично салдо и неналичност в сметка съм пробвал да правя междубанков превод и мъндя, не става и ще е странно превод да не може, а на банкомат да се тегли.

Иначе при теглене или пазарувано е нормално да осчетоводят транзакцията след няколко дена. В скрила и да показва по салдо, че имаш не може да ги теглиш, това е пробвано.

CCB са бавни и онлайн банкирането им е супер смотано, райфайзена са на светлинни години. И тая опция с известяването е супер, през приложението се логваш в онлайн банкирането с пръстов отпечатък.

От менюто си правиш абонамент за кое искаш да получаваш известие:

Screenshot_2018-11-26-17-42-33-048_com.raiffeisen.online.mobile.png

18. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    173
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +125 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Това , което получих като отговор от страна на скрил , е както споменах по-горе са сменили системата си когато се ползва теглене към виза , а не всички банки работят с тази система . За жалост нямат списък с това , кои банки работят и кои не , което е много тъпо. Единствения начин сега да се разбере към коя банка работи ще е на проба-грешка или чрез споделяне , ако всеки сподели кога най-рано е теглил и съответно на коя банка е.
    До колкото си спомням райфайзен имаха някаква такса от 1 % или нещо такова , докато при ЦКБ го няма това .
    Теглиш 1к $ към виза , получаваш 1к$ , плащаш само 1 лв на касата когато си ги теглиш , ще се радвам да споделите за другите банки какви са таксите .
    До колкото ми е известно и ДСК имат готино банкиране , но мисля ,че също имат някакви таксички.

19. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,759
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +816 / 37 / -124
    Покер ръце:
    По същата причина си отворих сметка в CCB с тяхна Visa карта, НО сега си проверявам последният превод от сайт към картата на Райфайзен и няма никакви такси, сумата е същата като наредената в евро, обърната в лева е по курс 1,955

Гледах в движенията на сметката и всичко е точно, няма такса. Не разбирам, да не са я премахнали. Иначе на каса да се тегли от Райфайзен е по скъпо от други банки за по малки суми, някой да не се излъже, тъй като имат фиксирана такса от 3лв.

rbb01.JPG

ccb.JPG

Интересно обаче защо нямам такса при refund-a към визата на Райфайзен :rolleyes:

Вариант 1

- Да е премахната таксата, но да не са ъпдейтнали информацията в тарифите.

Вариант 2

- Да има някаква промяна в системата (може би и това за което говори Beck) , тъй като сега се води превод през терминално устройство.

Само, че има друга неизвестна, това май не е наложена система и всеки търговец задължително да преминава към нея. Мисля, че самите търговци избират дали да работят с тази система или не. За това трябва да се гледа не коя банка работи с нея, а и кой търговец !

Най-добре се обърни директно към Visa, ако има проблем те ще го открият !

Това е сайта на тази система >

Original Credit Transaction | Transfer Funds to Visa and Mastercard Cards

Това по-долу ми хареса, но кога ще е реалност при нас .... :rolleyes: !

STEP 4

Funds are received by the beneficiary within 30 minutes if the Fast Funds feature is supported by the recipient bank.

20. kalkulator711

kalkulator711
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +3 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Някой случайно да знае дали ще има проблем,ако е сбъркано името на получателя при международен банков трансфер?Или IBAN номера е важното да е верен? В случая ми платиха за една услуга чрез немска банка към моята българска,но подателят ми е сбъркал имената.

Сподели страницата