1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Теглене ама по новия начин :)

Дискусия в 'Diamondbet - Microgaming' започната от mitkos, 12 април 2012.

1. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Тръгнах аз вчера да тегля пари от Диаманта, ама като цъкна на MB ми изписва, че трябвало ч-во да депозирам през MB за да ме верифицират преди да мога да изтегля. Разбира се им писах, че съм депозирал точно с MB и при това съм теглил вече няколко пъти и не е имало проблем. Ето и отговора :)
    There is nothing wrong, after the launch of the new website we have also started using a new financial system and provider. You now need to verify your Moneybookers/Skrill account by first making a deposit. After that you will be able to withdraw again.

Според тях няма никакъв проблем аз сега да си тегля пари от др. зала за да депозирам при тях и после да ме чарджнат с там колко процента бяха защото не съм направил никакъв рейк след депозита(щото съм сигурен че ще го направят). Ако не го направят значи хич ги няма в мисленето при положение, че ако всичките им клиенти които теглят трябва да депозират отново ще се набутат яко с такси към MB.

2. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Той депозита трябва да е минимума , просто за да ти се активира MB-то. Примерно там 20е ли колко е.

3. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    И при мен беше така , просто си депозирах 20 евра и веднага след това си ги изтеглих.

4. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Просто си смениха payment processor-а и явно новият не ползва базата данни на стария дали от съображения на сигурност или нещо друго
    та затова е тази наглед простотия, за всички депозирали преди февруари е така

Както казаха Диди и h0rNe7, депозира се минимумът, който е 20 евро. Ако се изхитрите да депозирате някаква излишно голяма сума заради вип ниво в мънибукърс вече може и да ви създадат проблем :))

5. pikeBG

pikeBG
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз имам сходен пробелем, депозирах при тях с MB но видях, че няма да мога да регна за бонуса понеже играя на 2/4 NL и реших да си изтегля осталата част от депозита, а те ми блокнаха акаунта и казаха да се свържа с вас. Писах им вече няколко пъти да ми отворят acc. без резултат.

6. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Здрасти, ние вчера им писахме на тях, защото очевидно не можем да ти направим ние тегленето, станало е някакво объркване.

7. pikeBG

pikeBG
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Няма проблем знам, че сте се погрижили. Те просто не ми пишат на мен, което е доста дразнещо :D

8. pikeBG

pikeBG
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Отговориха ли ви нещо, защото на мен на 3 дена 1 път ми пишат и то да съм питал вас, защо ми е блокнат acc.

9. scf1914

scf1914
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз ще тегля, НО ПРОБЛЕМ. Вкарах 20 евро, но не ми даде да тегля веднага. Искаше ми верификация на ID документ. Хувабо, пратих снимкa, но вече 10-12 дни верификацията ми е pending и съответно все още не ми дава да тегля. Нормално ли е такова забавяне, при вас как беше ? Писах на videoslots supporta, но и вие да ме успокоите евентуално.

А да, мога ли да тегля директно към VISA CARD или, защото съм бъГарин НЕ :D

10. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    pishi na supporta

11. scf1914

scf1914
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Оправихме се с тях да. Съпортъра разпраа, че веднага е трябвало да им пиша, така ставали нещата...

А относно тегленето с Visa card, не работели така с никой, не само с нас... Само гадният moneybookers и това е :)

Сподели страницата