1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Съвет относно завръщане в покера

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от beenthere, 18 септември 2016.

1. beenthere

beenthere
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, аз съм бивш ще годе активен член на форумът ( успешен играч на 50 нл 6 макс ) , но от около 3 години не играя покер и като цяло съм замразил всякакви покер дейности. През това време имах късмета да се запозная с бъдещата си жена, вече имаме едно малко човече и сега сме на тема жилище. Работя в IT сектора ( не съм програмист ) и получавам една стабилна заплата. Защо споделям тази информация ?

Защото бих помолил хората с повече опит за обратна връзка. Тъй като сме на тема жилище, а самите ипотечни кредити са доста сурови, както и цените на жилищата ( визирам град София ) обмислям едно завръщане към покера с идеята 1 година да правя банкрол, а после да си докарвам страничен доход. Не визирам напускане на работа, а просто страничен доход с който да си помогна за собствено жилище.

Въпрос ми е колко се е променила играта за 3 години и наистина ли е edges са станали така тънки ?

Алтернативата на тази моя идея е за една година да запиша Академията на Телерик и след това да си търся работа като младши програмист. От моята половина имам support за всяка една от двете идеи.

2. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Telerik ainec

• Agree Agree x 4
  3. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Покера в момента не е това, което е бил преди 3 години, в момента също се правят доста добри пари, просто играта не е да си цъкаш 16/14 и да си переш рибките, ако искаш пари трябва да биеш реговете. Със знанията ти от преди 3 години на 50нл в момента може и да не биеш 20нл в прима даже.

Моя съвет ако се спреш на варианта с покера е по-възможно най-бързия начин да заделиш пари за уроци. Жалко, че бийста не дава вече, иначе са една много добра основа. С добър коуч си спестяваш много мъки и размотаване из нивата.

• Like Like x 1
  4. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце: