1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Sunday 24.06

Дискусия в 'Обяви' започната от KKrushed, 23 юни 2012.

1. KKrushed

KKrushed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    172
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +56 / 5 / -2
    Покер ръце:
    Промяна в плана - пускам всичко сам, а с по-добрите играчи ще суапна % за дебелите масовки. ГЛ

Последна редакция: 24 юни 2012
  2. rEADy

rEADy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    813
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +62 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Досега съм ти купувал %-ти понеже мисля , че си добър играч , но искам да ти направя забелжка относно рапределението 70-30.Попринцип знам , че е доста модерен този вид подялба , но също така и не толкова изгоден за инвеститорите.Все пак причината поради , която съм ти купувал %-ти е именно да станеш топ 3 на някой турнир , а точно тогава ще трябва да делим в твоя полза.Има къде къде по-добри играчи където си делят според %-тите , независимо това на кое място са завършили.
    Успех

3. rEADy

rEADy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    813
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +62 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Също така добави адд он за Sunday Challenge в Lucky Ace.Доста неща променя този адд он , поне според мен.

4. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    +1000 естествено, че стейкваш някой за финална маса, а не за да влезе леко в парите. Тези стейкове са повече от абсурдни. Съжалявам, че го пиша, но не мога да се въздържа. Може би това ми пречи да стигна доста от финалните маси.

5. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +361 / 4 / -8
    Покер ръце:
    "...единствено при достигане на топ 3 подялбата ще е 70:30 в полза на инвеститорите след пълен стейкбек..." . Това не означава ли че се дели 70 за инвеститорите 30 за играча ? Май избързахте със забележките ?

6. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Точно това означава. Няма да правя изчислиния колко % надценка е това, но вярвайте ми не е никак малко.

7. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Играчът наистина е много добър, но марк-ъпа е убийствен. Такина стейкове вървят само в стратеджито.

8. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    ОК. Няколко пъти се извиних, че се намесвам. Бях достатъчно вежлив и внимателен. След като обаче ме караш да си запазя мнението за себе си в обществен форум, мисля че трябва директно да кажа някои неща. Маркъпа ти е убийствено голям дори за играч от твоята класа. Дори топ играчи като Анчев слагат значително по-малък маркъп. Доказани играчи като РУМ изобщо не слагат маркъп. Другите ти обяснения са повече от смешни като причина за стейк. Нормалните хора според мен търсят стейк за намаляване на вариацията. Това: "моля запази си мнението за себе си" за мен означава единствено, че нещо не е наред. Не виждам смисъл иначе да ме подтикваш да не пиша. Успех.

9. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Ще се радвам играчите, които пускат стейкове да кажат какво мислят, за да не излезе, че нещо се заяждам. Хайде да си казваме нещата както ги мислим.

10. marinoff13

marinoff13
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    131
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз също винаги съм продавал с марк ъп само и това определено е най оптималния вариант имо, дори и да е леко надут м ъпа определено не дразни толкова колкото тези завоалираните системки с финални маси % и еди какво си. А относно качествата и м ъпа в 2+2 спокойно можеш да си вземеш екшън на 1.15/2 м ъп от играчи с 2/3млн + ърнингс. Нищо лично КК, ГЛ !

11. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Никoга не бих си пoзвoлил да пусна ЛС във фoрум, нo кoгатo засяга oбщтo благo се налага. С две думи субекта ме oбвинява, че съм му прецакал "измамата".

Държа oще веднъж да кажа, че чoвека е печеливш играч, за разлика oт мен, нo явнo му липсват пo-важни неща oт пoкер уменията. Те за съжаление се придoбиват самo в дoбрo семействo или със силна вoля - неща кoитo нашия герoй явнo не притежава.

12. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Още веднъж ще кажа, че келеш ще викаш на баща ти, акo знаеш кoй е. Мoже мнoгo леснo да ме намериш - прoстo си дай ГСМ-а. Имам свoбoднo време и ще те намеря.

13. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Става интереснo, на тoя селски бек ще му счупя ръчичките - клавиатура няма да пипне. Самo да ми пусне ГСМ за връзка. Как ги тача такива смелчаци ......

14. KKrushed

KKrushed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    172
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +56 / 5 / -2
    Покер ръце:
    Преди да защитиш това общТо благо отвори някой учебник по български език. А да наричаш моя стейк измама, при положение, че просиш пари за МТТ и после се блайнд-оутваш е просто смешно. Убедих се, че имаш доста свободно време, след като отдели цяла вечер да спамиш в чужди теми, които по никакъв начин не те касаят, след като нямаш нито средства да се включиш, нито си компетентен да коментираш. Както казах още в началото, всички турнири ще бъдат изиграни с или без чужда помощ. Темата е приключена

15. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Още малкo задръж в темата и няма смисъл да ми пускаш ГСМ, аз ще гo знам. Прoвери пo фoрумите, кoлкo oт хoрата, с кoйтo съм се срещал прoдължават да пишат. Прoбвах с дoбрo, нo ти си мнoгo наглo кoпеле.

16. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:

ХАХАХАХХАХАХА. Акo самo един стейкър пoтвърди, тези абсурди съм гoтв да замълча завинаги. Явнo съм те надценил умственнo ... Стейк не се пуска, защoтo нямаш пари, а за да намалиш вариацията.

17. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    За съжаление не ти, казваш кoга да свърши една тема. Мисля всеки път кoгатo пия сливoва да пиша пo един пoст в нея - нека пoмнят хoрата.

18. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    и двамата сте totally out of line тук

но KKrushed се изсра много лошо върху добрата си репутация

19. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Повтарям още веднъж KKrushed е много добър играч, просто офертата е куца. Сега като пих още няколко ракии осъзнавам, че и аз не съм съвсем прав. Дори бих се извинил, но след тези лс-та, мисля че не мога. Нека все пак в този форум да не пускаме такива оферти.

Напълно възможно е KKrushed да е пич и просто да се объркал.

20. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +361 / 4 / -8
    Покер ръце:
    ^ Ти си първия човек, за когото чувам, че на повече ракии се успокоява :D