1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Стейк

Дискусия в 'Обяви' започната от Preslav, 16 януари 2011.

1. Preslav

Preslav
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте , казвам се Преслав Стефанов.На 21 години съм , роден съм и живея в град Трявна.Регистрирах се във вашия форум понеже търся човек , който да ме финансира да играя в boss media.Загубих като играех извън банката си (нещо , с което не мога да се справя от дълго време насам).Въпроса е че са ме стейквали и преди и тогава се чувствам много по-сигурен и дисциплиниран спрямо мениджмънта на парите.
    http://img834.imageshack.us/i/profits.jpg/ Търся сума между 250 и 400 €. Ще играя предимно S&G heads up , short handed и multi heads up , между 120-150 турнира на седмица.Ако някой е заинтересован , моля нека ми пише.

2. glumochi

glumochi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    102
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Привет,

Защо имаш 2 акаунта в Парадайс???

И стейк се търси като кажеш нива на които искаш да играеш, а не колко пари искаш :D
    + твоето звучи като просия - дайте ми 400Е пък какво ще играя - каквото върже.

Поздрави

3. Preslav

Preslav
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Едната сметка е на баща ми за спортни залози , която съм ползвал и за покер.От спортингбет я затвориха временно , понеже беше втората на този компютър но в последствие успяхме да се споразумеем с човек от поддръжката.
    Искам да започна да играя €10 S&G.На heads up масите особено на тези нива се чувствам много "в свои води" и затова смятам да играя предимно това.В последствие ще играя мулти турнири и heads up cash.Ако сте забелязали в boss media са отворили micro heads up маси - 0.10-0.20 € със много регулар-риби в тях.Мисля че са много добър вариант за мен , след като натрупам банка на 10 € S&G.

4. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    240
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
  5. hu4rollz

hu4rollz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    123
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
  6. Preslav

Preslav
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Моля ви , подходете с по-сериозно отношение.Понеже не се занимавам с друго е желателно да започна скоро.Благодаря!

7. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    240
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За човек , който се занимава изключително и само с покер е срамота да твърдиш, че не спазваш БМ - Аксиома N1, светая светих в покер средите. Че и да искаш да те спонсорират. Но!... поне си честен. Това е качество, което много ми допада. Не знам колко си сериозен всъщност, но ако искаш да ставаш покер машина -друго лично качество по-важно от дисциплината няма да намериш!
    Едва ли някой ще си хвърли парите на вятъра, вместо сам да си ги харчи. Ако аз имам парите, които ти трябват, с какво ще ме спечелиш, за да ти ги дам? Защо би трябвало да инвестирам в теб?

8. Preslav

Preslav
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Казвам , че играя много лесно на тези турнири и ще имам дисциплината да си управлявам банката , докато играя с нечии пари.Оттук нататък трябва единствено Доверие.Считам себе си за човек , на когото може да се разчита и моля ако някой е бил в подобна ситуация да ми даде шанс.Смятам , че вероятността да разочаровам някой клони към 0%

9. thuglifeee

thuglifeee
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    379
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    help this guy :)

10. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Търся сума между 250 и 400 €

Нямаш ли приятели или роднини. Потребителските кредити до 1000лв ги дават само с лична карта.

11. ftpsux

ftpsux
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    77
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    има и студентски ама ти трябва поръчител ;)

12. Preslav

Preslav
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нямам приятел , на когото мога да разчитам за такава сума , за кредит съм се замислял , но чух че лихвите са големи и това ме спря.Трудно си е без "покер приятели" , а с нашите сме имали сериозни разговори по този въпрос и да им кажа - дайте ми 800 лв да играя покер... няма да ме разберат меко казано :)

13. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Много по-добре звучи "Трябват ми спешно 1000лв за една изгодна сделка" :)
    А лихчите според мен ще покрият дела на стейкващия... че даже може да са и по-малко като сума. Ако не - хвани се на работа (баси гадната дума) :)

14. skydiver

skydiver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Теглиш кредит 1000 лв с лихвите за 1 год грубо дължиш 1200 или по 100 лв на месец. Така ще имаш още по-голям стимул да си управляваш банката правилно и ще подходиш поне два пъти по-сериозно към начинанието си. В противен случай ще изгубиш двойно по-голяма сума.

15. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Недей, че наистина ще се замисли за заем. Моят съвет е да намериш 30 евро от някъде и да играеш ХУ-пи за 3.3 в бос играчите са много зле, ако не ти провърви, намери още 30 евро, ако си достатъчно добър макс от втория - третия опит би трябало да изградиш банка за 5.5 и след това за 10+1. Можеш дори с 20 бай ина да шотнеш горното ниво, а останеш ли с 15 да смъкваш.

16. Preslav

Preslav
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    "Тегли кредит" "намери си работа" "попитай някой друг"

Благодаря ви за професионалните съвети , момчета , но на мен ми трябва сигурен човек , по възможност да е имал същите проблеми и да разбира за какво точно говоря.

17. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Кви проблеми си имал. Аз съм играл 1/2 цента като съм почвал. Нямаш банкрол за 2нл ли? И работех и учех и после ми се случиха разни работи дето съм в life tilt от тях, ама това никои не го интересува. Опитваме се да те насочим по правия път, за да оцениш стойността на парите и как се вадят (пробай най-добре с работата).
    Даже аз скоро мисля пак да се хвана на няква работа, че поне тогава бях на +
    Успех!

18. Zhivomir20

Zhivomir20
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    36
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Кажи си ника в Перадайса за да мога де 4екна в sharkscope как вървиш. Дай и скайп ако искаш, ако имам интерес да ти пиша.

19. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Аз имам банка за 20нл но играя 4нл за да се изкача от нищото а не наготово. с 7$ почнах , така че мисля че можеш да ги намериш , ако си добър ще се оправиш ;)

20. alexdelpiero

alexdelpiero
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    156
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ako ne moje6 da nameri6 ot nikade pari zapo4ni s freeroli v pokerstars naprimer :D

Сподели страницата