1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Стейк за ХУ нл50

Дискусия в 'Обяви' започната от BeenTooLong, 24 май 2011.

1. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

казвам се Васил и се занимавам с покер от няколко месеца. Играя предимно снг'с и мтт-а, но от скоро (1 месез започнах да се занимавам с ху кеш). Резултатите ми са предимно добри, като играя в ФулТилт.

За повече контакти:
    vasilvasileeev@live.com

2. marinoff13

marinoff13
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    131
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    4к ръце и 4би профит, та ти си голяма машина ееее :rolleyes::D

Последна редакция: 24 май 2011
  3. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Поради малката банка с която разполагах, играех със 50бб БИ за да мога да огранича вариацията.

4. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Добре си я ограничил значи, щом искаш стейк :)
    Каде заминаха тези 50би, не не не чакай ще се сетя, наложило ти се е да ги изтеглиш, поради спешност :)

5. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не съм теглил, поне не и от хедс ъп печалбите. Просто с толкова малка банка е доста рисковано да продължа да играя на този лимит и тъй като вече имам доста бележки за играчите в залата (намерил съм си крави за доене), реших да пусна оферта за стейкинг. Прецених че това е най-удачното решение.

6. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля че си успял да объркаш 50бб и 50би.

7. kaweeo

kaweeo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имаш 1 мнение и си се регнал преди няколко минути има ли някой, който да гарантира за теб ? За каква инвестиция говорим и какво печели инвеститора? Защо не започнеш от по-нисък лимит и да се катерош? Бъди по-сериозен ако въобще искаш някой да ти обърне внимание отностно стейкването ти, иначе ще стане мазало в темата ти.

8. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Във форума съм от доста време, но не съм се регистрирал по дадена причина, която предпочитам за момента да запазя за себе си. Осигурил съм емайл на който ако някой има интерес да му дам по конкретна информация, защото немисля че е удачно да коментирам повечето от нещата във общатата тема. Във FTP няма по нисък лимит за хедс ъп, а голяма част от опонентите са доста посредствени.

9. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Да моя е грешката за ББ и БИ.
    Все пак според мен, мести се от ФТП и ходи да играеш 20-30НЛ ХУ.Ще си изградиш банка набързо.
    А това, което казваш, че вече имаш бележки и донкове за доене.... за 4к ръце и то във Фултилт е малко несериозно.
    Успех все пак

10. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Явно аз съм се изразил грешно, има няколко момчета за който проверявам дали са онлайн преди да се наема да играя с когото и да било друг. Благодаря за съвета за залата.

11. kluivert

kluivert
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    57
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +22 / 0 / -1
    Покер ръце:
    при положение че играеш ХУ от 1 месец няма как да ме обедиш че си печеливш играч и преди това играл ли си 10,20нл или директно реши че трябва да почнеш от 50нл?

12. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    kakuv e toz semple ot 4k ruce bre ? Tova sa 2 sesii.....

13. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако се играя повече маси може би и за една сесия ще се направят тея 4к ръце, но в случая аз играя само по една маса като се опитвам да извлека максимално валю от всяка една от ръцете. Все пак съм нов на лимита и не мисля че е нужно да се надигравам с поняколко човека едновременно.

Написах по-нагоре, че съм предимно турнирен играч и печалбите ми идват от турнири. Не съм играл ху20нл защото фултилт не предлага, започнах от нл50 защото това беше най-ниското. Като ако наистина проявяваш някакъв интерес спокойно можеш да се свържеш с мен за повече информация и предглед на изиграните ръце/сесии и сам да прецениш на какво ниво играя.

14. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Според мен трябва да се въведе някакво ограничение кой може да пуска такива обяви за стейк. Изиграл някакви 4К ръце, вчера се регнал във форума и вече иска пари. Въобще няма да си правя труда да те обеждавам колко е нагло и глупаво искането ти.
    Ако ще и 100000000 теории да развиваш колко си добър, с тоя семпъл 4К ръце никой нема ти дате и 1лев!!!!!!!!

15. AcesOverKings8

AcesOverKings8
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    миссклик

16. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Кофти че така се случва, но се налага да обясням.

- Значи първото което твойто "величество" забелязва е че "искам пари". В случая предлагам инвестиция, не съм задължил никой да я прави, просто я предлагам като печеливша и всеки един може да прецени за себе си. В твоя случай ти нямаш никакъв интерес към нея, но понеже имаш интерес към това да става СЕИР пускаш този коментар с мисълта че още пет човека след теб ще се съгласят с твойто мнение и ще докажат колко велика мисъл ти е пробляснала за да изскочиш с тоя коментар.

- В случая вече изяснихме че ти нямаш интерес към инвестицията затова ще продължа да те давам като негативния пример за да мога по ясно да представя целите си (надявам се да не се обидиш). Аз освен че искам пари, споделям и печалбите си. Това което на теб не ти прави впечатление е че никаде не се говори в цифри, проценти , домати и тн. и тн. Пуснах го като оферта който има желание да може да ми пише, НЕ ЗАДЪЛЖАВАМ НИКОЙ.

17. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Всички разбираме искането ти , но ако си сериозен и наистина искаш стейк трябва да убедиш хората че си наистина добър и че може да ти се вярва.

1) Никой няма да ти даде пари без да имаш някой гарант , който да гарантира за теб.(Много хора са излъгани по такъв начин , включително и аз) Не казвам че ти си лъжец но се напрегни.

2) Пусни повече графики за лайфтайм играта ти а не 4к ръце.

3) Не е нужно да се дава информация на мейл може и в темата защото никой няма да си прави труда да чака мейл и да чете разни графики и съчинения.

Успех

18. BeenTooLong

BeenTooLong
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравей Цено,

В случая немога да публикувам повече ръце за ху поради самата причина че съм играл само толкова. Мога да публикувам графики мтт турнири и снг които надхвърлят 1к$ печалби. Но не мисля, че на някой ще са му полезни като цяло защото не търся стейк за турнири, а специално за даденият формат. Поради ред причини (като едната от който е разликата в ЕВ печалбите около 4 стака) реших, че е по-добра идея да намаля риска в частност и печалбите като пусна оферта за стейкинг. Всеки един който е играх хедс ъп без мулти тейбълинг, може сам да си направи преценката че тези 4к ръце не се правят за ден-два. Поне аз не ги направих за толкова.

Благодаря все пак за интереса към темата.

19. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    що па да не поискам и аз един стейк

20. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ама ти даже и не си направил труда да разбереш какво искам да ти кажа.

Ако ще и 100000000 теории да развиваш колко си добър, с тоя семпъл 4К ръце никой нема ти дате и 1лев!!!!!!!!

Как наричаш това печеливша инвестиция като 90% от този форум правим по минимум 50К ръце на месец, а ти си ми изиграл 4К ръце, спечелил си 200$ и сe мислиш za Daniel Negreanu.
    Ти изобщо имаш ли си наидея за какво ти говоря, разбираш ли че това което искаш е все едно някой да дойде и да ти каже: Вземи ме на работа работих 2часа подобна работа и съм много добър, всичко знам. Как изобщо може да твърдиш че си печеливш играч като имаш изиграни само 4К ръце, бе ти от къде падаш.
    Малееее че то ако на тоя някой му даде стейк и аз ще искам имам над 400К ръце може да си поискам стейк направо за 200нл щото не ми се цъка 20нл.
    Аре ....................

Последна редакция: 25 май 2011

Сподели страницата