1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Стейк: Leopad70

Дискусия в 'Обяви' започната от leopad70, 24 февруари 2016.

1. leopad70

leopad70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    386
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Здравейте покер съмишленици,
    ще направя нов опит за пускане на стейк тема, тъй като първият път не подходих много solid и резултата беше налице. За повечето от форума съм познат, изиграл съм не малко турнири, пускал съм много пакети, повечето от който са били на +, разбира се имало е и неуспешни такива, но това е живота на покер играча :) Взимал съм 10 часа уроци при Спирита, които ми помогнаха да погледна на турнирния покер през погледа на един добър играч. Играл съм и много на живо но не съм водил статистика от това.

Ето го и настоящият план. Започвам да играя сериозно от Март месец, като мисля да правя средно по 250 турнира на месец със среден вход 10$ (Това означава от 2$ до макс 16$). За да ми е комфортно ще ги играя със 180БИ за 10$ или иначе казано 1800$ първоначална банка, като няма да играя повече от 6 турнира едновременно, за да мога да остана концентриран. Офертата, която аз предлагам е да бъда фул-стейкнат, а изплащането ще стане(надявам се) на база фул стейк бек веднага щом удвоя сумата, и след това 50/50% минимум 4 месеца или 1000 турнира. Как ще протече изплащането:
    1. След събирането на сумата, надявам се до 1.03 започвам сериозна игра.
    2. При достигане на 3600$, връщам цялата първоначална инвестиция на стейкърите
    3. След това съм задължен да играя минимум 4 месеца (1000 турнира) на 50/50% от чистата печалба.
    4. След Стейк-бека ще изплащам печалбите (ако има такива) на период от 1 месец в съотношение 50/50% от чистата печалба.
    Отчета от изиграните турнири за всеки ден ще бъде ъпдейтван и постван в темата на следващият ден. Ще има и линк със статистика за изиграните турнири, където спокойно и вие ще може да наблюдавате, че написаният от мен ъпдейт е истина.

* Не съм много специалист в фул-стейк програмите, така че моля ви не ме линчувайте ако нещо съм го написал не както трябва или е във сферата на фантазиите, а просто ми предложете вариант, в който всички ще сме доволни. С удоволствие ще коригирам обявата!

За сега:

100% =1800$

1% се продава за 18$

Nickname Pokerstars: Leopad70
    Skrill на лично

Гаранти: Много хора от форума (А и от играчите на живо) ме познават и предполагам могат да гарантират че съм точен и до сега сме нямали проблеми с финансиите. Някои от тях са: Астрала , Мария , Цено83 , Серго90 , Хадес , TheSpirit и т.н

* Ако ви запаля с парите споменатите лица не са длъжни да ви ги връщат :D:D (Това разбира се е в кръга на шегата, не съм решил да мамя никого ! )

• Like Like x 1
    • Optimistic Optimistic x 1
  2. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Еди е супер пич и добър играч. 5% за мен ;)

Последна редакция: 24 февруари 2016
    • Like Like x 1
  3. Kralicha

Kralicha
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    163
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +7 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Искам и аз 5% .

4. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Трябва да ви е срам хората които пускате подобни теми само и единствено затова пиша в тях ако можете да се осъзнаете малко. Всички сте много добри всички имате добри приятели гаранти обаче няма кои да ви даде парите? Стига сте търсили фреероли нехранимаиковци такива. Не те познавам теб лично не ме и интересуваш, но исканията ти дават лош пример, както и всички останали търсещи стеик в форум. За мен това е жалко, а ти не знам как нямаш срам да го правиш впредвид годините ти които не знам колко са но не си първа младост със сигрност.

5. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    885
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +112 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Еди е пичага и досега винаги сме били корект бет.

Желая му успех в начинанието.

Все пак думата "гарант" за мен означава, че ако случайно се случи нещо (колкото и малко вероятно да е то), да поема отговорност. Определено искам да се дистанцирам от такава ситуация.

ggl hf

• Like Like x 2
  6. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Евалата за поста Астрал! Не ме кефиш като човек, но което е правилно е правилно. Поздравления за написаното и аз също съм на мнение, че това значи един вид гарант ;)

7. Monk

Monk
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    92
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Wissy кърти в темата. Супер прям , директен и откровен. :)

• Dumb Dumb x 2
    • Like Like x 1
  8. leopad70

leopad70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    386
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -2
    Покер ръце:
    ceno83 - 5%
    Kralicha - 5%
    Danger - 5%

Последна редакция: 26 февруари 2016
  9. silnarakia

silnarakia
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    5% и от мен, успех на Еди !!

10. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    то и един такъв пак много точен пич ,уж с много гаранти/които обаче той казва че са му гаранти а не те :)/ запали бая народ с общо над 6к $.

Тука гледам и фриирол е програмата,нямам против нека си иска човека ,но вижте малко по чуждестраните форуми как се правят нещата !

Дай някви графики,къв си що си ? колко ти е abi до сега и кви печалби имаш.За да се прецени ,не е ли ти височък малко тоя бай ин ? и т,н. Лична информация,скайпове,меили и т.н.

И си заключен в шарка ,което е абсолютно недопостимо при искане на стейк.Едно да ти видят резултатите,едно за после как се движиш.

Малко детска работа ми се струва тоя стеик :)

• Like Like x 3
    • Agree Agree x 3
  11. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +64 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Поста си е екстра, никой не е каран на сила да стейква, но това с заключената графика в Шаркскопето не ми харесва.

12. kurukshetra

kurukshetra
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +27 / 0 / -6
    Покер ръце:
    А на мен ми се струва, че по-благо писание без толкова много нападки би се отразило в позитивна светлина. Изрично е споменато:* Не съм много специалист в фул-стейк програмите, така че моля ви не ме линчувайте ако нещо съм го написал не както трябва или е във сферата на фантазиите, а просто ми предложете вариант, в който всички ще сме доволни. С удоволствие ще коригирам обявата!
    Нали?

13. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Оставете човека на мира, не му разваляйте стейка. И не се научихте за толкова години, че има и тракери, които не се заключват. Ето го лео.
    leopad70 Poker Rankings on pokerstars, 2015. Any Tournament

14. leopad70

leopad70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    386
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -2
    Покер ръце: