1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Стейк - гр.София

Дискусия в 'Обяви' започната от Caccao, 13 юли 2015.

Статут на Темата:
Не е отворена за нови отговори.
  1. Caccao

Caccao
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +31 / 10 / -13
    Покер ръце:
    Търся 1000лв. за 6 месеца, ще върна 1100 след 6-я месец, ако рънна по-добре от очакваното +100лв за човека с парите, като добрия рън предразполага да се разплатя по-рано. В залог давам златна гривна 25гр. 14к.
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics

Последна редакция: 13 юли 2015
    • Optimistic Optimistic x 4
    • Funny Funny x 3
    • Winner Winner x 1
    • Dumb Dumb x 1
  2. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    По малко от 900лева е гривната само за инфо вкарвам :). Иначе заем от 1000лева за половин година и само 100лева отгоре е смехотворно. Много куца оферта :(.

• Agree Agree x 1
  3. Caccao

Caccao
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +31 / 10 / -13
    Покер ръце:
    Брат, ти твоето мнение не струва! Първо, че ти никога не би стейкнал дори и познат! Така че запази си мнението за себе си. Сериозен съм! Става въпрос за стейк. Стейк означава и 2-те страни да имат изгода не само стейкъра! Опцията е в най-лошия случай 1100 лв за 6 месеца. Ако има сериозни хора с пари и желание да ударят рамо на непознат да ми пишат на лично!

Последна редакция: 13 юли 2015
    • Disagree Disagree x 2
    • Dumb Dumb x 2
  4. Caccao

Caccao
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +31 / 10 / -13
    Покер ръце:
    Ще играя мтт в Покер Хост. Този път ще спазвам банк-рол, като това е причината да се стигне до този пост :) Не е за подценяване факт-а, ако стартирам добре, да се изплътя доста по-бързо от срока който дадох по-горе!

5. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Аз лично без да обиждам ОП не бих дал пари по тази оферта. Защо ? Ми защото цената на злато купува е много ниска и ако нещо се случи и бъстне аз ще взема около 800-850 лева. Тоест загуба от 150-200 лева. Ако всичко е наред и стане по неговият план ще спечеля 100 лева за 6 месеца, което е 1,66% на месец и на фона на всички разправии първо да се срещаме да ходиме да проверяваме дали гривната наистина е златна и т.н и т.н за 100 лева някак си не си заслужава. Заложните къщи взимат от 3% до 7% на месец а тук става въпрос за 10% за 6 месеца което е прекалено малко за да събуди интереса на някой. (лично мнение)

• Like Like x 1
  6. Caccao

Caccao
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +31 / 10 / -13
    Покер ръце:
    Цената на гривната в зложна къща е 860лв. Графиките от старс и фул тилт показват, че не съм губещ играч, което е предпоставка да намали шанса, че ще бъстна. Бъстнал съм в старс, защото алчността да удариш съндей мил. или събитие с вход от 200-300$ винаги е надделявала в мен :) Окровен комарджия, но както казах, не е за подценяване опцията да ударя и да се изплатя да кажем за 2 месеца с 200лв. печалба за стейкъра. Няма кой да ме подкрепи в този форум, но отговорно заявявам, че съм коректен човек и не бих завлякъл някой дори и непознат с такива смешни пари( с които в момента не разполагам)!

• Funny Funny x 2
    • Optimistic Optimistic x 2
  7. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    hahahahahahahaha. Еи деградирал тип такъв слушаи внимателно. Първо Цено повече от подробно описа неща които всеки би трябвало да знае. Второ прав си за мен, че не бих стеикнал познат защото директно съм давал и давам пари без срок когато съм можел и мога, а непознати съм стеиквал закакво ли не......... Ти си залязващ комарджия и наи-вероятно такъв ще си останеш. Мен трудно ще ме обидиш защото всеки които ме познава знае че съм точно обратното на това което казваш. Попадаш отново в графата деградирали просяци без приятели, без потенциал, без гаранти и без умения. Извода е, че е по добре да ДАРЯ 1000лева на непознат заслужаващ отколкото заем на поредния безмозъчен оръфляк.

• Agree Agree x 3
    • Like Like x 1
    • Winner Winner x 1
    • Friendly Friendly x 1
  8. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:

Your career is finished you are GONE GONE GONE!!!

• Like Like x 1
    • Winner Winner x 1
    • Friendly Friendly x 1
  9. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Ti si me readna kato otvorena kniga.... ni6to chudno 4e ne ti vurvi pokera :D:D:D

• Like Like x 2
    • Winner Winner x 1
    • Friendly Friendly x 1
  10. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Това обида ли е?
    Ти си българин - УМЕН явно по собствената ти оценка, ама си деградирал до там да си залагаш гривни за да играеш комар.
    1000 лв e сума, която с всякакъв труд изискващ средна квалификация може да си докараш за 1 месец, но явно не си годен за подобно нещо, или просто като си роден принц е срамно да работиш.
    Евала БЪЛГАРИНО, ти си гордост за нацията!

Последна редакция от модератор: 13 юли 2015
    • Like Like x 2
    • Agree Agree x 2
  11. RakeVictim

RakeVictim
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +51 / 4 / -0
    Покер ръце:
    Тва е офертата налазвайте! 100 кинта профит за 6 месеца, толко и в Била на заплата да си няма да направиш ;)

Човекът, най-отговорно заявява, че е коректен човек и не би завлякъл някой дори и непознат с такива смешни пари. Никога преди скамер, не е казвал тези думи!

• Funny Funny x 2
  12. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    OMG, posle s pechalbata dali shte sybera za edin pistolet da se grymna .... :D

• Funny Funny x 1
  13. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,011
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +252 / 27 / -33
    Покер ръце:
    ban OP ty.

Не мога да повярвам, че подкрепят стейк хейтърите веднъж :D

• Like Like x 1
  14. antipraslak

antipraslak
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    91
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +9 / 2 / -2
    Покер ръце:
    ухухуххухуххахах ей тази оферта ми оправи настроението :D Предполагам, че сега си завършил училище и гривната ти е подарък от баба за бала ??? :)

• Funny Funny x 1
    • Winner Winner x 1
  15. Caccao

Caccao
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +31 / 10 / -13
    Покер ръце:
    Няма значение. Това е което и очаквах, като не ми костваше кой знае какво да потвърдя предположението си. Много бързо разчетохте непознат. Вадят се някви умопомрачителни заключения без аргументи. Евала, прозорливи хора. А вие смотаняци, извода е, че още малко и трябва кредитни милионери да станете с 1000лв заем (обезпечени със слато за близо 900) по вашата логика. GOOD GAME
    Относно офертата 1000лв. към 1100лв за 6 месеца е 10% печалба , като това е в най-лошия план.
    Като съм я дал такава за да бъда макс коректен от към очаквания оптимистик и песимистик.
    Примерно в следващия момент оптимистик план е 1000лв към 1200лв за 2 месеца, въпрос на време, късмет,.. като тук печалбата е 10% на месец.
    Живи и здрави, не ми пречите! ХЕЙТВАЙТЕ си щом ви прави по-хепи!
    П.С. като елеметна на риск е минимален дори, какво да коментирам с вас! Не прави разлика между 'и' и 'й'...
    С ПАРИ СЕ ИГРАЕ!!!

16. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

17. antipraslak

antipraslak
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    91
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +9 / 2 / -2
    Покер ръце:
    тук не е заложна къща, бате :) Ако удариш милиона, кво праим ? Пак ли 100лв печеля,, ако те стейкна. Виден предприемач ще излезеш ;)

• Disagree Disagree x 1
  18. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    аз не разбрах ,що не я продадеш / заложиш / таз гривна ...не че ми е важно:D , иначе не знам дали е по правилата на форума , ама ей тука хората ти дават Europe Poker Academy | Staking

• Like Like x 1
  19. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    114
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Пуска си човека някаква оферта и след като хората си дават мнението,че не струва и че е абсурдно да дадеш на някой си 1000 лева за да изкараш 100 лева след 6 месеца евентуално,пича почва да нарежда-турчин рязан,олигофрени :D,ясен си.
    Впрочем аз лично ако реша да рискувам 1000 лева що да не ги бетна на коеф.1.1-няма да ги чакам половин година,пък и риска е по-малък,при теб коеф. ми се струва че е някъде 1.8-2 само че при печалба даваш 1100 лева вместо 1800-2000 :D

• Agree Agree x 1
  20. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    737
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце: