1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Stats Check

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от pisnami, 1 декември 2011.

1. pisnami

pisnami
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте.
    Реших да постна статистиките си в тази тема и ако може някой по-запознат да ми помогне да открия лийковете в играта ми - или поне тези които ме дърпат назад. Това са около 40к ръце на SH NL10 филтрирани така, че да показва между 5 и 6 души на масата.

2. gazavat

gazavat
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    445
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 0 / -0
    Покер ръце:
    -V multiway potove si zle
    -bez inciativata i v 3betnati potove si zle
    -izvan pozicia si zle
    -ot SB si prekaleno loose za nivata si
    -ot butona poveche trqbva da pechelish

3. dg7al

dg7al
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    255
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +58 / 1 / -1
    Покер ръце:
    gledai da igraesh kolkoto se moje poveche v poziciq i s iniciqtiva v rukata .. foldvai marginalni ruce na 3bet ... table-selectvai postoqnno .. preglejdai rucete sled vsqka sesiq i kogato ne znaesh dali e pravilno da callnesh ili foldnesh, napravi vtoroto :p Uspeh :)

4. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Въпреки, че играеш доста тайт и не ходиш често на showdown, губиш доста често, когато стигнеш до showdown, със сигурност трябва да е над 50 52-53 W$SD
    най-вероятно ходиш на showdown s TP type ryce, kogata si li4i, 4e si bit, no prosto ne ti se foldvat.

osven tova trqbva da kradesh pove4e ot butona, osobeno ako na blindovete sa nitove.
    i ot sb vs bb moje da kradesh mnogo ako bb e nit i ne defendva dostaty4no vs steal ot sb

tva e moq sample na 10nl ot qnuari mesec, vyob6te ne si mislq, 4e e optimalen, no moje da se pogledne za nqkakva nasoka, po4ti edni i sy6ti statsove imame, osven tova 4e az sym kradql mnogo ot D i SB, i sym pe4elil malko pove4e na showdown, 6toto sym foldval nqkvi TP ryce.

PS: fuck this shit s kirilicata, nqma na sqka duma da biq alt+shift

Последна редакция: 1 декември 2011
  5. pisnami

pisnami
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря момчета :)

@Shlim
    Доста си прав за топ чифт ръцете - трудно ми е да ги фолдвам, особено ако кикъра ми е много добър. Но за този проблем ще ползвам съвета на dg7al. :) Иначе ако отваряме с по-широк диапазон от BU срещу играчи, които често колват от блиндовете (имам предвид най-вече някакви лууз пасивни играчи), то няма ли да е -EV. В смисъл, моя диапазон ще е доста често слаб (да кажем 30%+), което ще направи постфлоп играта ми трудничка ако cbeta ми бива колнат (който мисля, че честичко ще бъде колнат от риба).

Edit: btw сега като гледам UO PFR% BU ми е 38%

Последна редакция: 1 декември 2011

Сподели страницата