1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Stars 6max Blind Play Ultimate Power Video

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от Brobebrato, 24 октомври 2014.

1. Brobebrato

Brobebrato
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    661
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +89 / 5 / -7
    Покер ръце:
    http://youtu.be/zqzW4Uy-hNs

Реших да направя нещо интересно,
    буквално "off the bat " и бях доста дезориентиран в началото на видеото.
    Идеята мисля е доста силна и за себе си мисля да я тествам.

Добър начин е да осъзная колко кликам бутони по време на игра (сега кликах рандомайзера).

Давайте свежи мнения по формата и по-определени мои игрови предположения (предполагам няма смисъл да задълбаваме много, защото ще трябва да solve-неме играта...)

njoy

p.s. Как да го направя да се вижда thumbnail на видеото, а не линка ?

2. Miserry

Miserry
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    433
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Добре де, но става малко объркване така, примерно в ръката СБ вс БТН дето 3бетнахме и ни се падна топ 3% на флопа А32tt, търна да чек/фолднем, щото това идва обратно на логиката, когато играем рейндж.

примерно на флопа топ 3% са ни АА или 45с, на търна ботъм 10% са 0.5 комбота от тея нътсове, значи трябва да продължим да го играем отново.

Според мен за следващото ти упражнение ще е готино да изброяваш ръцете, които се падат в процентите от рандомайзъра, така ще се добива още по-ясна представа как да се играе. (може би 2таблинг ще е по-добре)

Последна редакция: 24 октомври 2014
  3. Brobebrato

Brobebrato
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    661
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +89 / 5 / -7
    Покер ръце:
    Да, разбирам те, така е по-правилно.

Аз прилагах обратното, ако продължаваме с 60% от ръцете си, 1-60 продължавам, като в тези 60% са включени и валю и блъф частта на рейнджа ни.

Изкефи ме идеята и реших да я тествам веднага,
    предполагам, че не се разбира особено какво се случва ?
    Ще я тренирам и след време ще пробвам пак да направя видео :)

Давайте още мнения, някой от вас пробвал ли е да направи нещо подобно ?

п.с. т'ва видео е поздрав за Юлката :)

4. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,759
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +577 / 21 / -26
    Покер ръце:
    Не ми стана ясно само като отваряме УТГ например и се падне 1, дали това е ръка топ 1% или просто една рандом ръка от УТГ рейнджа ни.
    И когато имахме май пак 1% за префлоп спота , защо трябва да хвърляме пак зара при положение, че сме топ 1% или просто като се падне 1 то е ръка от рейнджа а не топ 1%.
    Иначе беше яко как ги ownvashe без да си гледаш картите :)

П.С. Как се казва програмата дето хвърляш зара? (и как пускаше зара, програмата има хот-кей сигурно ? )

P.S. За youtube пускаш линка без накрая &feature=youtu.be , аз поне така го направих.

Това, което предлага Miserry също ще е добра идея да се казват ръцете, които попадат в тези проценти.
    https://www.youtube.com/watch?v=zqzW4Uy-hNs

5. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,678
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +493 / 11 / -11
    Покер ръце:
    xaxa,човек без работа :p

Tова което казва Ицо да изброяваш ръцете ще е много добре,ако го направиш :)

6. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,170
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +381 / 30 / -51
    Покер ръце:
    Брото президент

7. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    916
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +423 / 5 / -3
    Покер ръце:
    Доста е забавно! :) Според мен е добра идея 1 да отговаря на топ 1%. Другото, което си мисля е, че трябва да си играеш рейнджа според бордовете. Да кажем си отворил утг, колнал те е ББ и идва добър флоп за твоя рейндж. Примерно 223 и стратегията ти е да барелваш 70/70/70 по улиците, съответно ако ти се падне число до 70 барелваш, ако не чекваш. Друг спот отваряш утг и СБ те 3бетва ти си кол и идва флоп - JTQss, ББ чеква и си ти, логично е да си доста агресивен - определяш си с какви честоти ще барелваш улиците и хвърляш зара. :) Също флопа може да е много добър и да кажем да го сбетваш 80%, но да дойде ужасен търн за теб или много добър за рейнджа на опонента и съответно да си променш плана на чек с целия си рейндж или да продължаваш да бетваш с много тесен рейндж. Благодаря, че сподели, Бро. :)

8. Brobebrato

Brobebrato
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    661
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +89 / 5 / -7
    Покер ръце:

Да, трябваше да формулирам концепцията преди да почна, но не ми се занимаваше. Все пак беше за опита. Но иначе това, което прилагах беше ако съм УТГ и на зара се падне число от 1-18 съм опън, и 1% е топ 1 % (спомням си че ми се падна за 4бет 1% и се израдвах как са ми дошли Аса :) ).
    Иначе вътрешно не ме кефеше да се комитвам и за това рънвах зара на всеки екшън (гембъл да има)
    Мисля, че трябва зара да се рънва 1 път на улица, но ще го помисля.

Нали :)))

Иначе това, което казваш Весо, се опитах да го приложа за всеки спот индивидуално.
    Със сигурност ако се гледа пак видеото, ще се видят по-ясно някои отигравания, но то е толкова хаотично, че надали си заслувава.
    Аз и за това казах, да коментираме някои мои предположение и не мисля, че в този момент ще е добра задълбочена дискусия. Но все пак може да пробваме, за да видим дали може да е качествена.

Ако ви се занимава извадете 2-3 предположения и да ги обсъдим.
    Със сигурност доста са ми неадекватни - и тук ще идва валюто си мисля.

Незнам дали ще ми остане време да го помисля следващата седмица, но в близко бъдеяще ще избистря концепцията за Зара.

Ако някой експериментира, да обменяме опит :))), иначе да знаете, че съм го патентовал вече :D

п.п. зара се казва RPG dice roller by Zsolt Nagy

9. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Уааауу....хахахахаххаха
    Тва е много яко бе хахахаха
    Много се изкефих....
    Може би ще е подходящо на 1 маса да се играе щото е лудница хахаха
    Много ме изкефи как през цялото време се смееш и аз се счупих от смях в нас...на това колко ти е забавно :)

10. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Чаках да се падне 1 пре и да го играеш като АА хахахаха
    като това с KJ дето се каунтерфитна нътса на търна на А23 3 аххахах и пак нътс на ривъра и бет ...хахахаха ЕПИК!!! хахаха

Последна редакция: 27 октомври 2014
  11. winday

winday
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    401
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +101 / 5 / -1
    Покер ръце: