1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Starcraft

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Wissy, 29 юни 2020.

1. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

Bulgarian vs Russian - Top3 in the world, our best bulgarian starcraft result to date!
    [3wD]Christian was a true hero and had one of the best nicknames I have ever seen!
    @Kenshiro Mr.Kenshinshan ala smurfan wouldn't you agree?

Bulgarian vs Russian

Starcraft is and will continue to be modern chess imo as it's the best most balanced game I have ever heard about in my esports life.
    Its starting slowly but surely to grow with a solid base of 30+ year old millennials so at some point it will become even bigger than it once was :)

Последна редакция: 29 юни 2020
  2. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

Bulgarian vs Pro Korean :p

3. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

Someone find or make Boxer vs DIDI8 vods please ^^

4. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:
    Twitch
    Beard of the year! :D

5. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:
    @ivaylo666 За най-новия ми фен.
    Twitch
    Няма да ти пращам първите две игри, че 4:0 е тежко поражение за Американец предвид двамата американски кастъра ;)

• Like Like x 1
  6. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:
    @Kenshiro I say the truth and nothing but the truth noob! Лицемер си ти!

I have apologized to Mr.Baku for my grudge towards Germany and my words in chat :(

• Like Like x 1
  7. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

Bulgarian vs Russian
    :D I was kinda bm when people doubted me :(

• Like Like x 1
  8. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

Bulgarian vs Canadian
    I wasn't able to play in this one but our bulgarian pride technics represented us perfect with a bronze :p

• Like Like x 1
  9. ivaylo666

ivaylo666
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    113
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +54 / 0 / -10
    Покер ръце:

• Like Like x 1
  10. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

:p

11. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:
    Twitch
    Mr.Koget has wrecked my dreams in ro16, ro8 more times than I would like to remember :D:D:D
    He is from Poland and they are still one of the most faithful Christian countries on earth!
    It's understandable why they have been the best in starcraft outside Korea for over a decade as well, followed by Russia and Peru both of which are also huge Christian nations.
    How can you not love starcraft :)
    It's almost like not loving God and appreciating how much he has given us and all we have to do is be nice to our neighbors and don't take our gifts for granted!
    Unlike poker, there is almost no luck involved in this game.
    #PraiseJesus
    #RealChristian

12. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

На 3:55минута май има интересни неща за слушане.
    Беше ми и писнало да ме приемат като "racepicker", a не като човек който играе каквото му е на душата :).
    Jose Luiz(Eonzerg, top1-3 non kor zerg in the last ~10years) каза в интервю, че ме е видял случайно как играя спонсорирано бо5 срещу Hero TvZ(Me T) на стрийма му и макар да съм паднал 0-3 се е шокирал колко зор съм му дал и е осъзнал, че трябва много сериозно да се подготви за срещата ни.
    Аз от своя страна просто като бях инсталирал играта пак малко и влезнах при корейците във фиш сървера да раздвижа пръстите и ме придърпаха веднага в Jat. за фъна когато Jat.Sea беше топ1 в света и си ми намираха готини мачове къде с пари къде без пари щото ми се радват.
    Доколкото съм информиран след времената на Testie не е имало друг извън Кореа който да е правил близки до моите подвизи с Random.
    Интересното е, че с 2в2 Randoma си съм по-известен и оттам ми стана най-силен, но понеже там няма статистики за @Zografa, само на 1в1 може да преглежда що Българин е правил толко време!
    Е поне ако се разрови много, че от Teamliquid отдавна ме банват понеже бях разконспирирал един заможен руски спонсор и почти нищичко не ми фигурира в страницата с резултати ама няма страшно затуй сме в ерата на интернета и все някъде нещичко е запазенко и записанко :).
    Добре, че Flash тази година реши да се включи към моя отбор, че да имат повече хора самочувствие да се впуснат в непознати територии.
    Ще споделя, че тази игра не е най-интересната от бо5 срещата ни и също не е и тази която го бия.
    Няма да казвам друго и да пращам, че не е добро качеството и само най-големите истински фенове ще я намерят и ще и се насладят :p.
    Истината е, че не съм си заслужул да съм толкова добър с малкото усилия, с които съм подържал такова ниво, но Господ е толкова милосърден, че е усетил колко много ще го обичам и ще му се прекланям и прославям за всеки небесен ДАР.
    Обичам те Господи и без теб не само аз ами никой истински Българин няма и да има шанс да бъде забелязан на световна сцена.
    Вярвам, че се отдалечваме от това което ни е дало най-много а именно вярата!
    @Kenshiro
    Пробвай без Christian никнейма да ми станеш топ3 на белот ако искаш ама ако не ти се получи като хората, да не виниш Господ :rolleyes::D:).
    #GodBlessEveryone

13. BadHabit

BadHabit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    84
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +96 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Да не правите нищо от съперничество или от тщеславие, но по смиреномъдрие всеки един да има другиго по-горен от себе си.

• Like Like x 1
  14. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:
    The only difference is I do everything for God now and his enemy is my enemy.
    Най горния е Бог :rolleyes:.
    I was still not a true believer in Christ in most of these games, hence my poor results and no Gold,Silver or Bronze from the biggest tourneys :(.

15. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

16. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23
    Покер ръце:

Silly monkey chat from me :( although we knew each other well :D.
    We live and we learn.
    #PraiseJesus:rolleyes:

17. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,600
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +419 / 4 / -23