1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Staking nl50 cash

Дискусия в 'Обяви' започната от Jorga, 8 април 2014.

1. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, играя покер от средата на 2009г, печелившо от края на 2010г.През повечето време съм играл нл20, с над 10/100бб профит. Целта ми в момента е да кача нл200 / нл400. Тъй като не мога да си усигуря нужната банка за нл50 предпочитам да играя със стейк. Резултатите които съм прекачил са от cake.com i pwin365. За играта си смятам че се е подобрила значително за последните 4-5 месеца. Стейка е с основна цел, вдигане на нивата. Идеята ми е да почна с нл50, да го бия успешно с минимума от 2-3/100бб да кача нл100, след същата процедура нл200. Това няма как да стане в рамките на 3 месеца, предполагат се дългосрочни отношения

Съгласен съм да играя с предоставен акаунт. Моля да пишат хора реално заинтересовани, които искат да си помогнем взаимно. При изгодна мотивираща сделка за 2те страни гарантирам дългосрочни отношения.

Не търся стейк защото съм бъстнал или защото нямам пари. Просто не мога да си позволя да заключа за неоппределен период от време суми от порядака на 1500 до 6000е.

Последна редакция: 11 април 2014
  2. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    bump. Ne tyrsq kratkosrochen stake, pravq go s cel da izkacha limitite, tai kato ne moga da si pozvolq da imam nujnata banka v neta. Tyrsq "priqtelska sdelka" , ne chovek, koito go pravi s cel da zabogatqva ot men prekomerno. Ideata e i dvete strani da sa dovolni

3. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    През повечето време съм играл нл20, с над 10/100бб профит.

Izvinqvai moje bi ne sum dobar v smetkite no 10bb/100 profit nqmash, a ako imashe shteshe da si kachil vse pak tursish steik normalno da si pokajesh nai dobroto! Mislq 4e po bi imal uspeh kazvaiki istinata dori tq da e 4e biesh s 2 3bb/100 po imash shans nqkoi da ti pomogne :) Uspeh.

4. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    govoreh v minalo vreme, pokera ne e tova koeto beshe. Lichno na men ne mi se nravi winrate pod 8/100. No tova e polojenieto, principno ejednevniq trafik navsqkade byka ot regove, riba ima vse po malko i po malko.

5. CasparX

CasparX
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    40
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +3 / 1 / -5
    Покер ръце:
    +111
    Щом си опрял до стейк си ми ясен! Не мога да разбера, защо се правиш на тарикат. Афилейт да иска стейк, хаха. Измамник!

6. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    vzemi si malko glutka jivot...
    " Тъй като не мога да си усигуря нужната банка за нл50 предпочитам да играя със стейк"
    "Ne tyrsq kratkosrochen stake, pravq go s cel da izkacha limitite, tai kato ne moga da si pozvolq da imam nujnata banka v neta"

mislq, che na vseki normalen chovek bi mu stanalo qsno, che ne moga da si pozvolq minimum ot 1500e zaklucheni v neta. Kato se podrazbira che ako se spravq s nl50 shte mi trqbva dori po solidna banka

7. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:

Интересно ми е само какво стана с коучовете на над 10к нл, и защо не те стейкнат те ?

8. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    blagodarq za dosta interesnoto vkluchvane. Treniorite sa si jivi i zdravi, ne se zanimavat s podoben tip "biznes" . A i sam pritenciozen ot kum spodelqne na profit i rake, za tova ne sym si nameril stake

9. awd741

awd741
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    203
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +18 / 1 / -6
    Покер ръце:
    А какъв е проблема да почнеш от 5/10 нл и да си катериш сам с 10бб/100 и правилната сделка с повечко игра за 2-3 месеца можеш без проблем да качиш до 50 нл !

10. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ne tyrsq stake zashtoto sym bustnal, tyrsq stake zashtoto ne moga da otdelq nujnata mi suma za nl50 nl100 i nl200. Dano tova otgovarq na vuprosa ti

11. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    e ti shtom ne mojesh da otdelish nujnata suma za nl50 zakvo vuobshte spomenqvash 100 i 200 to e qsno, a shtom ne mojesh za 50da otdelish si e bash bustvane nachi realno nqmash pari za nai niskiq limit nakoito iskash da igraesh.

12. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    imam razhodi v "real-life"-a seshtash se, 4ast ot koito sa fiksirani vseki mesec. Nqmam stranichni 1500e koito investiram za meseci napred

13. CasparX

CasparX
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    40
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +3 / 1 / -5
    Покер ръце:
    е хубаво, да предположим, че някой се набута да се занимава с теб и те стейкне за 50 нл на сделка 50/50 колко си мислиш че ще печелиш. Не вярвам да ги биеш с повече от 3бб/100 и в крайна сметка като разцепите профита ако има такъв ще се получи нещо от сорта все едно играеш на 20нл и ги биеш със собствени пари!

14. ArturoVidal

ArturoVidal
    Expand Collapse
    Banned

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    0
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    малко -ЕВ сделка според мен :)

15. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,240
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Хахах пуснете го човека да поеме глътка въздух, офертата верно изглежда малко съмнително но това не значи, че задължително е скам. Според мен ще помогне ако някой каже някоя добра дума за теб иначе е нормално никой да не иска да рискува с непознат играч и хората с право те приемат с недоверие.

16. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    "офертата верно изглежда малко съмнително но това не значи, че задължително е скам."
    smqtam che ofertata mi nqma kak da izglejda symnitelno ili nesymnitelno, tai kato tq ne e detailna. Ideqta mi beshe nqkoi da se zainteresova i togava da se "pazarim" za detailite.
    Otdelno sym napisal che bih igral ot predostaven account.
    Otdelno ima koi da garantira za men

Dosta ot horata qvno chetat mejdu redovete ili az da se byrkam. Qvno 90% ot horata komentirali ne shvashtat ideqta che stava vypros ne za stake za 50-100k ruce, tochno obratnoto az imam jelanie za dylgosrochni otnosheniq, tai kato ne moga za 1 mesec da postigna celite si

Posleden put se povtarqm ako iskah da namerq stake s kofti usloviq do sega da sam go napravil, vse pak motivaciqta e vajno neshto. Ako i 2te strani sa motivirani ima po golqma garanciq za uspeh

P.S blagodarq na Pro2type za gradivniq komentar
    P.S updatenal sam si obqvata

17. zig

zig
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    198
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +20 / 2 / -0
    Покер ръце:
    +1
    To ako не можеш да отделиш 300 долара да почнеш на 20 нл,където ще вадиш толкова колкото ако те стейкне някой на 50 нл за кво въобще говорим... Аз лично пари бих дал само на човек,който го познавам много добре,знам че може да бие тия нива със сигурност и мога да му имам пълно доверие, а на тая схема с препоръките въобще не бих се хванал. В банките поръчителя плаща,ако другия се покрий,а така са само въздушни приказки.Не че има нещо лошо от препоръки де :) .

18. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    dobre be mama mu stara :D to chak veche smeshno stava, fanete se da prochetete zashto tursq stake i togava draskaite tiq gluposti. Siirjii bol

19. dg7al

dg7al
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    255
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +58 / 1 / -1
    Покер ръце:
    на 20нл ако биеш лимита 7-8 бб-та да речем при мултитейбъл да ти падне най-много до 5бб-та.. запретваш ръкави, вкарваш 100к ръце тоя месец с няква сделка 65%-75% г/д и имаш 1-1.5к евро рейкбек и профит 1к и имаш 2-2.5к евро + за един месец + твойта банка да речем 600-1к евро нз колко ти е имаш над 3к евро банка.. и нямаше да ти го казвам, ако не ми се е налагало да го правя, заради непредвидени или неразумни харчове.. успех :)

20. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    da be taka si e, to mnogo si zavisi ot table selectiona, ne tolkova ot tova kolko masi igraq, zashtoto nqmam problem s tova. Kakto i da e ne razbiram zashto se opitvate da me prepratite da gradq banka, kato osnovnata mi cel ostava na zaden plan, a tq e ne da stoq na nl50. Kogato teglq ot bankata za normalnite si mesechni harchove nqma kak da digna nivata, veche sam go mislil tova.

Сподели страницата