1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

STAKE for cash

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от piqnkata, 2 юни 2015.

1. piqnkata

piqnkata
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +2 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    Казвам се Кирил, запознах се с играта покер като студент преди около 4-5 години. Идеята ми е без много овертюри да ви вметна директно! Искам да бъда стейкнат поради факта ,че сме в БГ ( ..... знаете какво е положението).
    В бързината давам два скрийн шота да добиете представа за играта ми:
    [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG]

Ще си зададете въпрос ' Защо сам не съм качил лимитите?' - отговорът е прост: Като един неопитен играч без дисциплина изкараното го набивах в турнири и то в старса, като става ясно, че съм си търсил "мистерията" за бързо качване на лимитите :)
    Ако някой прояви интерес към графиките от играта ми, бих бил доволен ако има възможност да ме стейкне за 10 nl с евентуален make-up в бъдеще (разбира се печалбите ще бъдат разделени на две). Имам огромно желание да проверя уменията си в малките зали, но нямам финансовата възможност, а съм сигурен, че показателите ми няма да са по-слаби от PokerStars, като не забравяме, че и rake back и всички бонуси ги делим 50/50.
    Като заключение мога да кажа за себе си, че ще съм максимално коректен. Отворен съм за показно на моя мисловен процес в играта чрез team viewer , за да не си мислите, че графиките са нагласени. Да опровергая всички възможни съмнения, че може да има злоупотреба от моя страна!

• Optimistic Optimistic x 1
  2. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    И най-важният въпрос: #КОЙ може да гарантира за теб ?

3. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    ceno83, ако има кой да гарантира ти ще гарантираш ли, че ще го стейкнеш, че се интересуваш ?

4. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Не си написал колко пари искаш..... един човек може ли да се преебе или няколко наведнаж позволяваш. Ако се съберат много желаещи кои е с предимство този които първи е писал, този които дава наи много пари или от всички ще приемеш пък които решиш в последствие да не участва в стеика ще му върнеш парите ? Между другото заинтересован съм, но чакам Harrah да ми върне парите, че да мога се вкарам и аз в преебавката. One fuck up at a time!!!!!!!!!!!

5. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добро първо съобщение! Успех...

6. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    а ника ? :D

7. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Каква е тази мода да си криеш ника по всякакъв възможен начин, и въпреки това пак да се вижда :)

8. piqnkata

piqnkata
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +2 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Пичове, разбирам вашите опасения, но искам да ви кажа, че съвсем целенасочено съм се устремил да се докажа като добър (не посредствен) играч в пот лимит омаха. Ако някой наистина има желанието да инвестира в мен, като в началото нарочно искам да стартирам на 10нл със пълния банкрол от 1к в нова зала, като е ясно целта е да ми е спокойно на мен и да не губя добрия първоначален бонус.
    За да опровергая съмненията, че съм фантом ( или фейк) нямам проблем да ви дам личен e-mail, след което и личен телефон, може да се срещнем и на живо, естествено и ( team-viewer) като надявам се с това ви показвам моята сериозност!
    Идеята ми за игра е въпросният банк-рол да го сплитна в две зали, за да мога да постигна приличен обем и паралелно да има два бонуса за избиване.
    За съжаление съм нов във форума и няма кой да ме препоръча, надявам се графиките да говорят сами за себе си!
    При проявен интерес от ваша страна, ще се радвам да обсъдим в по личен контакт плановете, обема игра в рамките на 1 седмица.

9. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:

Стига бе човек, това даже не е забавно :D

10. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    За хората които не познават пиянката и не са наясно колко е сериозен спрямо нещата с които се е захванал нека ви го представя.

Извиняваи че ти разкрих самоличността, но за твое добро го права.

11. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Oh .... its that special time of the month ...

12. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    1k че и да сплитнеш банката - serious business bro

тва също много ме кефи .. ако се съмнявате нещо ще ви дам е-mail доста е силно ! :mad:

13. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,242
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Добре му сипахте на момчето, направо строшихте троломера... не че няма достатъчно причини да се отнасяме скептично към подобни постове де но все пак...
    Относно самата оферта, предвид че наистина няма кой да гарантира за човека мисля могат да се измислят варианти за допълнителна сигурност на инвеститора, акаунтите да са на негово име и т.н.
    Където има желание има възможност.

14. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    То не мога да разбера как иска за 10пло като е показал графика от 1-2цента....... Разликата между 2пло и 10пло е голяма!!!!

15. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    абсолютно ... въпреки , че винаги може да направи един чимпдъмпинг :D
    ...на мен лично не ми харесва статса , ако на Пло може и да си печеливш с този статс на Пло8 ще те отнесат нагоре по нивата.
    П.С. Лично мнение , не се заяждам.;)

16. niko38

niko38
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    84
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    щом си толкова печеливш на 2пло продължавай докато събереш нужната банка , защо търсиш стейк

17. piqnkata

piqnkata
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +2 / 1 / -0
    Покер ръце:
    По същество ще карам. Мисля, че статса за 2нл в Старс е достатъчно красноречив, че ги бия доволно с мисловен процес. Този който има желание да стейкне перспективен играч, аз от моя страна ще се постарая да направим всичко така, че той да не се притеснява под никаква форма, че мога да злоупотребя! Като имам предвид за скрил, акаунт, пароли и т.н..
    Също така се вижда, че имам близо 60к ръце на 5нл омаха hi/lo със средно 7 бб на 100 ръце, където в старс просто няма приличен трафик на тези лимити.
    Нямам опит с форумите и как максимално коректно за стейкъра да отворя тема за stake, за което се надявам да ми е простено.
    P.S. В момента разполагам с време, което много бих искал да го оползотворя максимално, а именно да намеря инвеститор за малките зали където смятам, че ще имам сериозно предимство срещу опонентите.
    Приемам конструктивна критика и се надявам наистина вие ( успешните играчи с възможност за stake) да видите и повярвате в моя потенциал и да си бъдем взаимно полезни!

18. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Първо пишеш наивно и второ предимно глупости! Дори да имаш потенциал грешно го показваш. Лично според мен 2пло в старс е наи наи лесното ниво и вид покер за биене. Да не говорим че освен по добрите играчи на 10пло не знам как ще промениш коренно играта си като това ще трябва! Мисля, че ти е рано да играеш в 2 зали едновременно и то с голям volume. Аз в момента цъкам 20пло в малките зали и определено 60 70% от времето когато има екшън сме по 6 рега или 5 рега и 1 фиш нит CS. Само около 10 15% от времето има по 1 агресивен фиш или повече на маса. Ако играеш много за volume по всяко време мисля че ще те съсипят без малко повече опит или coaching за нивото.

19. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:

Направи добро и го стейкни :)

20. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Преди време пак имаше молба за стейк, с оферта да се види със стейка и да обясни плановете си. Много ми наподобява и мисленето на предния опит, но честно казано не ми се търси... Аз на твое място бих теглил кредит ;) Банката ще повярва в теб :D

Сподели страницата