1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Среща с шефовете на PokerStars

Дискусия в 'PokerStars' започната от alabala, 5 октомври 2012.

1. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    PokerStars организират поредната среща с представители на играчите на Isle of Man. Ще се обсъждат важни въпроси като промени във VIP системата, рейк структурата, минимален бай ин по масите, бъмхънтването и т.н. Всеки, който играе в Старс е заинтересован неговите интереси и възгледи да бъдат защитени максимално добре. От 2+2 форума ще бъдат изпратени 3-ма представители. Тук можете да разгледате кратките им резюмета:

http://forumserver.twoplustwo.com/2...-meeting-cv-thread-only-1252465/#post35065026

В тази тема се извършва гласуването, този път може да се гласува само за един кандидат.

http://forumserver.twoplustwo.com/2...s-october-2012-meeting-voting-thread-1253634/

Аз бях номиниран да представлявам ПЛО играчите, обаче имам неотложни лични ангажименти около тези дати и отказах. Но ще работя онлайн заедно с избраните представители, за да ги подготвя по ПЛО тематиката.

Смятам, че най-добре ще представи интересите ми SuperJez, защото е повече от 10 години в света на онлайн покера, зрял е и има реалистични представи какво бихме могли да получим като дивиденти от тази среща. Ако не можете да си изберете ваш кандидат, ще бъда благодарен ако дадете гласа си за него.

2. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    То има ли значение обикновенните потребители какво гласуват?

Успех на тези, които отидат и да накарат шефовете на старс да приемат най-добрите условия за всички!

3. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Има значение, защото се избира представител, който да отиде. Всеки от тях играе различен формат, на различна възраст е, има раличен житейски опит -> ще представлява обществото по различен начин. Един ще отиде и ще говори само за MTT турнири, ще си натиска за неговите работи, защото това играе по цял ден, с това се изхранва -> това го интересува. Друг ще отиде и ще говори само за STT турнири. Трети ще представлява No Limit Hold'em играчите. Е да, ама има супер много други различни формати и игри, на които ако не се обърне внимание ще си загинат лека-полека. За да може някой представител да зашити интересите на дадено под общество, то той трябва да е запознат с играта и с проблемите около нея.

Реалността на покер екологията е, че всички игри и формати са свързани по между си. Загине ли някой формат, то сайтът губи функционалност, губи клиенти, които биха могли да донесат пари и в други формати. Все едно да отрежеш ръка от човешкото тяло - човекът продължава да съществува, но вече влиза в категорията инвалид и не може да изпълнява някои дейности.

ПП. Май що се отнася до избори мисленето в България е "Кво да гласувам, всичките са маскари!" :D

Последна редакция: 5 октомври 2012
  4. semi

semi
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    13
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси,много полезно!

5. gazavat

gazavat
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    445
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 0 / -0
    Покер ръце:
    voted no tvoq chovek izostava neshto, razlikite sa malki

6. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    И от мен 1 глас за SuperJez.

7. darreta

darreta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +1

8. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    И аз гласувах за SuperJez, но гледам бая изостава.

9. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Не е фатално, другите също са добри кандидати, въпросът е дали ще положат усилия, за да подготвят силни аргументи за срещата, защото това е супер важно.

10. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Това беше едно от предложенията относно ПЛО игрите, които направих в 2+2 преди срещата на IoM.

Въпреки, че точно това предложение не е обсъждано на самата среща, изглежда шефовете са го харесали, защото FTOPS #15 (големият ПЛО турнир за сериите) ще бъде с такава структура. Интересно ще бъде да видим какво ще се получи.

Поредно потвърждение, че Старс четат форумите, вслушват се в гласа на играчите, обмислят добрите идеи и ги прилагат на практика. Има смисъл да изкажете мнението си.

11. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Нова среща, нов късмет ;)

Ще съм благодарен ако дадете по един глас за Shane Stewart, който би защитавал интересите на ПЛО играчите на тази среща.

http://forumserver.twoplustwo.com/2...-meeting-voting-thread-two-2-2-users-1310129/

Гласуването приключва утре на обяд. Второ място ще бъде достатъчно, за да бъде избран за представител.

12. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Ако някой има колебания защо е много важно да има човек, който да защитава интересите на ПЛО играчите на тази среща, ето ви скрийн шот от всички ръце, изиграни на ПЛО100 през последните 12 месеца в Старс:

Отдолу са сумите за всички ръце изиграни от всички играчи на този лимит. Уинрейтите са в ptbb, забележете рейка и уинрейтите на топ играчите с най-много изиграни ръце. Има само петима печеливши преди рейкбек, всички други са губещи или брейкивън.

Тази графика се коментира в тази тема.

http://forumserver.twoplustwo.com/153/high-stakes-pl-omaha/no-money-plo-everyone-raked-1315665/

Това е ситуацията с рейка на ПЛО100. Надолу ситуацията е много, много по-зле. Старс рейква ПЛО, докато пресъхне напълно. Ще унищожат ПЛО игрите, ако продължават така, нещо трябва да се промени.

Последна редакция: 28 март 2013
  13. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Готово, с малко изостава твоя човек от второто място. Явно всеки глас ще е ценен.

14. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Резултатът е равен в момента. Още малко помощ ще трябва.

15. katera4a

katera4a
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    23
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Един глас и от мен . В момента изостава с два .

16. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Имаш един глас от мен. :)
    259 само обаче срещу 277 на втория...

17. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    И от мен един глас, но изостава.

18. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Явно Mexican задейства пропагандата в последния момент и дръпна доста напред.

Все пак благодаря на всички, които се отзоваха.

19. vespilo

vespilo
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    14
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +1 глас и от мен