1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Спрете с личните конфронтации

Дискусия в 'Обяви' започната от Wissy, 24 февруари 2016.

1. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Да, доста несериозно се получи в миналата тема и двамата не успяхме да намерим стеик. Дано ни потръгне в тази и нека късмета да е с нас! Поздравления за новата тема Леопад, като дъга е!

Малко за моя план:
    1. Имам нужда от 480 баи ина за да ми е комфортно, че няма да фалирам бързо а ще отнеме време...
    2. Не мога да гарантирам определена броика изиграни турнири на месец, но обещавам, че ако ми се доиграе много веднага ще седна!
    3. При достигане на 2х от първоначалния стеик ви връщам сумата веднага!
    4. След това продължаваме на принцип 90-10% в полза на стеикара, докогато ни изнася, като разбира се моите 10% които не е прочел ще бъдат похарчени за кръчма заедно в весела компания!

Също така както колегата съм навит на други предложения и ако трябва ще си коригирам обявата! Само да добавя, че под 1% няма да взема понеже няма да стигнат за сметката в кръчмата, така че ако това си мислите да ми предложите направо се откажете!!!.

Не съм разноцветен, но пък съм истинският Wissy, това го гарантирам!

• Funny Funny x 2
    • Friendly Friendly x 1
    • Dumb Dumb x 1
  2. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    :D :D :D

3. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Пичага, когато Еди е писал тук и е пускал много успешни пакети ти едва ли си знаел, че форума съществува.

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  4. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    yeap, Еди е пич, обявата също му е окей

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Точно за това изнесох тоя брътвеж от темата на Еди и го оставих тук, защото автора му е положил усилия и мисловна дейност да го състави, та може би иска останалите да видят колко добре се е справил.

• Like Like x 2
  6. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Grinders Grinders..... Ще се обиждаме ли сега? Знам, че не съм ви много изгоден особено след последното написано от мене относно бана на реалсота ама така ли директно продължаваме?

Първо като съм написал брътвеж и не съм много умен, то това се вижда от останалите и само аз се излагам нали така?

Второ защо и с какво право почнахте вие директно да обиждате потребителите си освен да избивате комплекси или от неудобство.

Трето интелигентния начин за вас да се справите щеше да преместите моя коментар в тема с нормално заглавие а не директна обида спрямо мен....

Четвърто откога изчезна свобода на словото в тоя форум? Всеки които напише нещо което не ви допада ще бъде преместван в тема с обидно заглавие?

Ако аз не съм добър пример за хората, то замислете се вие какъв сте като уж безпристрастни модератори и собственици на саит.

Като за финал това, че написаното от мен е налудничево за някои да се навие дава ли ви прави вие да се държите така ? Не е луд тоя дето яде баницата а тоя дето я дава. И за мен на Леопад исканете е такова затова изразявам мнение. Хората които е дал като гаранти сряд тях видях успешни покер играчи които спокоино спокоино спокоино могат общо да го стеикнат като си заслужава! Изградил съм си някакво мнение за него от предишни теми и също така не ми допада това искане за стеик както всяко едно такова.

• Agree Agree x 1
  7. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Не знам защо реши, че сме безпристрастни. На мен не ми харесва начина по който се държиш и го показвам когато мога и както мога. Леопад е положил усилие направил е темата както той е решил. Първата му такава определено беше постна, за там "критиката" ти свърши работа и той се постара и написа втора доста по-подробна.

От това което си написъл не разбирам питаш ли нещо, изразяваш мнение или просто пишеш колкото да се намираш на приказки.

Първо, че е брътвеж според мен и ти го осъзнаваш.

Второ къде видя директна обида? Не съм ти казал "да го духаш" нали?

Трето - темата е с нормално заглавие в духа на написаното от автора на поста. Не съм имал за цел да изглеждам интелигентен или не местейки писаниците ти тук.

Четвърто - относно свободата на словото - както виждаш оставих ти творбата да стои, да можеш да си коментираш и пишеш колкото искаш стига да спазваш добрия тон.

Като за финал, можеше да напишеш един пост, добре оформен(цветен ако искаш, като на Еди) с мнението си за стейковете, за това какво може и какво не според теб в такъв тип сделки, в който да ни обясниш нещата на дълго и на широко, вместо да правиш цирк.

• Like Like x 1
    • Friendly Friendly x 1
  8. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Няма лошо, че не ти харесва начина по които се държа изрази мнение няма проблем. Ти също си ми антипатичен от много отдавна, но някъде директно да съм те обидил?

Отваряне на тема "Не съм много умен" предвидена за мен не е обида??????? "Да го духаш" ли вече само се счита за обида? Също така пак питам кога и на кои друг така си изнесъл темата с обидно заглавие?

Това, че писах в темата на Леопад не беше защото искам да направи същата ама добре оцветена като четвъртокласничка. Прочети коментара ми там ако още не си разбрал.

9. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ако се чувстваш толкова обиден, приеми че понеже аз не съм много умен, само това заглавие успях да измисля. Както казах - ако искаш да обясниш на всички нас, защо стейкването не те кефи - давай направи го, но по нормален начин.

• Like Like x 1
  10. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Аз няма как да се обидя от човек като теб камоли във форум, това обаче не променя факта, че е доста голяма обида и не защото "Не съм много умен" звучи гадно а защото е направена нова тема с това заглавие което прави нещата доста по мащабни.

Защо стеикването не ми харесва съм писал по различните стеик теми. Написаното от мен доста хора го намират за забавно, което е и част от целта ми, нима това не е нормален начин?

Понеже не искам да измествам нещата и понеже ти директно ме обиди, не те ли е срам да банваш хора за неща които ри правиш фриволно?

Вместо да се извиниш и да преименуваш темата, понеже тебе няма кои да те банне продължаваш да се правиш, че не е обида?

Ако желаеш пусни Полл да гласуват всички в саита, дали това е обида или не да видим резултата. Ако мнозинството каже, че не е искам незабавно да ме баннете от саита си! Ако каже, че е желая публично извинение нищо повече.

Напълно съм наясно, че част от хората които ще гласуват не ме харесват и ще кажат, че не е обида и съм готов за тоя риск. Тъкмо ще се види дали съм желан в този саит, ако не съм нямам работа повече тука :)

11. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Аз предлагам да се направи пол дали написаното от теб в темата на леопад е забавно или пък не е . Предлагам също ако мнозинството не го намират за забавно да се извиниш на Леопад , ако пък мнозинството го намират за забавно аз ще съм първия извинил ти се че не съм разбрал хумора ти ...

• Like Like x 1
  12. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Мислех, че е ясно, но явно не е - ще ти го кажа в прав текст - не ме интересува дали си се обидил или не, безразлично ми е как се чувстваш. Човек се извинява, за постъпки, които сметне за грешни след като ги направи - в случая поне за момента не виждам нищо нередно в това което съм направил.

Какви полове да пускам, ти вече се помисли за Кристияно Роналдо в Реал Мадрид.

П.п От форума не съм баннал нито един човек.

• Like Like x 1
  13. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Time for "sefte" maybe ?

14. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Браво Шефче само така! Показваи що за стока си показваи. Дали ти си баннал или колегата ти не ме вълнува вие сте екип и ако не взимате подобни решения заедно по зле за вас. Радвам се, че нещатата стигнаха дотук да видят хората как същите неща за които други хора са санкционирани и банвани ти ги правиш без грам срам. Малко останаха истински хора като мен да се изказват свободно без страх защото ти не си ми шеф и извън саита не си шеф на никои.

Искам хората които четат и гледат всичко това да знаят, че не трябва никога да се притесняват да кажат истината или това което мислят дори да им вреди на пръв поглед. Не мълчете обаждаите се винаги. Ако ви кажа, че това няма ви постави в много кофти положения ще ви излъжа. Цял живот съм се борил за правата си с пълен глас и въпреки, че е имало много трудности съм се чувствал все така, горд, силен и на крака, че никои не може да ме събори освен мен самия. Ако смятате нещо за нередно не седете безучастни. БЕ ФЪКИНГ ФРЕЕ.

ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА ПЪК ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ!

• Funny Funny x 1
  15. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    В темата на Еди не виждам нищо нередно,дори ми се вижда +ЕВ оферта.
    Уизи сигурно след мнението ми няма да ти харесвам като човек,но съм длъжен да спомена че твоите оферти които си ми отправял са били доста куци.
    Още като предложи на първото събиране на грайндърс в което присъстваше инвестиции за SCI,които отдавна знам че са пирамида ми светна червената лампичка,впоследствие по скайп ми предлагаше инвестиция от 1200 евро в португалска мулти-левел маркетинг компания собственост на човек с над 4 понзи-схеми от този тип зад гърба си,така че не мисля че имаш моралното право да критикуваш каквито и да било оферти за стейк тук.Напълно е възможно самия ти да не си проучил добре тези компании и да си се забъркал от незнание,но не ти прави чест да опитваш да забъркаш хора от тук впоследствие.

• Informative Informative x 2
    • Like Like x 1
  16. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    269
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +74 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Много тилт, много нещо :) Хора, ходете на фитнес, карайте колело, четете книжки, чукайте жени :)

• Like Like x 2
    • Agree Agree x 1
    • Winner Winner x 1
  17. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Картинка с мотивиращ текст забрави да сложиш или пък цитат от известна личност.

Оооо чакай малко ти SCI ли си предлагал бе брато. В гръцкия ресторант на Хемус води ли ги "клиентите"? Обясни ли им за разпределянето на пазара?

Е това вече е края. Ама наистина края.

Евала Ванка, как никой не го е споменавал това до сега. Да се посмеем хубаво.

Дано наистина си емигрирал Уиси:)

• Like Like x 1
  18. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    TuttoLotta WTF ARE YOU TALKING ABOUT? Какво първо събиране какви СЦИ? ЯВНО ТОТАЛНО МЕ ГРЕШИШ С НЯКОИ. ЛОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

19. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Хахахаха TuttoLotta няма те обиждам щото явно си в няква тотално заблуда и с някои много жестоко ме бъркаш.

За зографа и гриндерс казах всичко което имах.
    Бях емигрирал, но не точно там където исках и за съжаление отново съм ту отскоро. Жал ми е за малкото свестни хора в тая страна които ще страдат както и техните деца за съжаление защото положението няма да става по добре тук.

20. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Извинявам се ако съм се объркал,заради подобните никове,но все пак ви съветвам да не приемате инвестиции от човека със скайп : winch_-_
    Мислех че това е твоя скайп,но явно съм се объркал.

Сподели страницата