1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Спортни залози и футболни прогнози.

Дискусия в 'Общи приказки' започната от 330, 20 април 2012.

1. RakeVictim

RakeVictim
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    76
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +95 / 5 / -7
    Покер ръце:
    Верно е, ама Bisu да загуби pvz срещу някаква шматка, дето не го броиха много много... пък даже 3-0 падна или 3-1 нещо подобно.

Иначе бях сложил на него и на финала срещу Flash, бутах всичко на Flash :D

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,883
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +677 / 14 / -20
    Покер ръце:
    Shine доста подло би и на 1/4 и на 1/2 чак да се е изложил бису... не мисля просто имаше изненадващи стратегии. Финала Флаш остро доминира, но беше очаквано.

Иначе Soulkey имаше не лоши шансове на 1/2 срещу Flash - доста добри игри направи, изкефи ме и атитюда с 4 пуула. Накрая самия Flash си отдъхна като би в последната(която също беше много клоуз).

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  3. NikolayBibov

NikolayBibov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    690
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +316 / 12 / -15
    Покер ръце:
    Team Liquid - LGD.FY easy 1!

4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +572 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Браво на УЕФА, че не допусна този мутренско хибриден отбор в евротурнирите, за ужас на псевдо цесекарите.
    Не те трябва да се радват, защото им спестиха срама от ранното отпадане !

5. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    985
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +141 / 5 / -11
    Покер ръце:
    Като болен фен на ЦСКА от малък и аз се радвам, че не допуснаха тумора на Ганчев в Европа.

• Like Like x 1
  6. DidkoCSKA

DidkoCSKA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +72 / 3 / -4
    Покер ръце:
    +1

Силно се надявам гнома и тия наркокартели покрай него да си получат заслуженото!

• Agree Agree x 3
  7. RakeVictim

RakeVictim
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    76
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +95 / 5 / -7
    Покер ръце:
    И аз като болен фен на ЦСКА още страдам. Не мога да приема, че купен наркокател от 20 човека може да направи подобна простотия. Още не знам защо не го оздравиха старото и истинско ЦСКА, 20 дилъра решават съдбата...

8. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    985
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +141 / 5 / -11
    Покер ръце:
    Не са само дилърите за съжаление.Те обърнаха палачинката и след тях тръгнаха всички селяни, които са готови да преглътнат всичко само и само да гледат А група по телевизията и да се наслаждават на вечно дерби.Като всяко нещо в България... не народ, а мърша.

9. DidkoCSKA

DidkoCSKA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +72 / 3 / -4
    Покер ръце:
    Точно на последната среща с джудже ганчев, онези с лидер престъпник обърнаха палачинката. Чрез схеми принудиха други фенове от други фракции да застанат зад тях... и така от идеята да минем с ново дружество през А окръжна ... припознаха литекс-ловеч-чавдар-етрополе...
    Както и да е.... Да не обръщаме и този форум в диалози за БГ "футбола"

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  10. NikolayBibov

NikolayBibov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    690
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +316 / 12 / -15
    Покер ръце:
    Какво мислите за Германия – Мексико довечера ?

11. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    483
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +132 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Труден мач за швабите и по точно за този отбор.1:мъка:D ще бъде вероятно,но им подложих при 1.92 за тях.

12. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +572 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Да са е*а в чукундура, знаех си, че трябваше да играя Х2 на евроидиотите и не го направих. :mad:
    Чорбарско говеждите отбори няма да видят Европейска лига в следващите 10 години, запомнете ми думата !
    Винаги трябва да се наказват грешките на букмейкърите, които им дават нереални коеф. на тея жалки отбори.

13. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,337
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +58 / 3 / -2
    Покер ръце:
    ЦСКА - Локо Пловдив Единицата е 1,75 в Bwin.
    Този коефициент няма как да не се срине до деня на мача.

• Dumb Dumb x 1
  14. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    985
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +141 / 5 / -11
    Покер ръце:
    1.60 е вече в bwin. Локо успяха да измъкнат 0:0 срещу Лудогорец като гост, защо да не успеят и срещу Литекс София? Не следя българско първенство от известно време и следователно не съм наясно. Та, изтървахме ли валюто или 1.60 е също добре?

15. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +572 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Дано Локото ги смачка, за ужас на наркозависимите фенове продажници, а това в името накрая -"София" отблъсква още повече.

Пък ако някой заложи в bwin да каже колко пари е могъл да заложи, защото аз със нова сметка и от самото начало имам смехотворни лимити, доста смешен сайт.

16. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +572 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Тия норвежките от долните лиги след трета девизия, много са доходни на живо на голове. Вкарват по много, падат и много късни голове. Сега Викинг 2 - Сандес Улф 2 на полувремето 0:1 с червен картон за Викинг, всеки може да види какви са статистиките и по колко гола си вкарват. И не знам как си ги изчисляват бета, но дават 1,72 за над 2.5 гола (прекалено много за такъв мач) и тъй като беше на почивката и исках да изчакам да стане 1,8, но го изтървах щот се зачетох в някви сайтове деба и после при 1:2 тъкмо да сложа за над 3.5 и пак мръсните номера веднага свалиха коеф. и бая минути не искаха да го качват, което показва, че играта е много открита и има много положения. Но още по добре, щото бях готов на 1.72 да заложа, но отиде на 2.00 в 79мин. и доволно !

Някои може да си мислят, че залозите на голове са рулетка, но за мен залозите на голове на живо си е най-доходното. Мисля, че при тях може да се обърне предимството на букмейкърите от коеф. Ако някой мач са го оценили, че ще има малко голове, но като почне мача и отборите играят доста открито и има положения, коеф. за голове си следват линията от това което е било преди мача като цяло !

17. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +572 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Лудогорец - Бер Шалвар, дават добър коеф. за BTS 1,90 , но аз повече имам съмнения дали Лудогорец ще си покрият гола, тъй като не намирам силни доводи, защото точно в този мач ще направят суха мрежа, като от последните 15 мача в Еуропа имат само две сухи мрежи. Гостите няма да играят за пазене на резултат, ще си играят все едно е бил 0:0 предният мач и очаквам да вкарат.

Но коеф. да нямат суха мрежа Лудогорец е 1,57, докато 1.90 е доста по мазно ! Някви мнения ?
    От друга страна първият мач имаха много добри положения за гол. Може би този коеф. ще падне !

18. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +572 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Току що хванах голяма издънка на бета и то съвсем случайно, но малко ме е яд, че можеше да взема по-добро решение, но от друга страна не ми е грешно решението, защото не бях сигурен дали не е грешка, тъй като такива се случват. Санта Круз - Пайсанду 0:0 на живо в 39 мин. вече си бях избрал един мач и исках да комбинирам с още един залог и отворих този горният да го видя и по едно време на зеленото поле изписва дузпа за Санта Круз обаче залозите не ги блокират и аз съм шах :eek:.

И трябваше да взимам решения за 2-3 сек. и реших да слагам на 1Х и точно като го заложих и веднага след като залога ми беше направен и хоп блокираха залозите и за щастие вкараха дузпата. Но после си викам ако бях сложил за следващ гол щеше да е по добре, но пък от къде да съм сигурен, че не е грешка, нямаше време да проверявам други сайтове, а и дузпа не е = 100% гол.

За пръв път хващам такава издънка и то с голям късмет, че отворих тоя мач в точният момент. Странно е защото си мисля, че софтуера е така направен като се активира за дузпа, би трябвало автоматично да блокира и залозите. Много странен бъг.

19. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +572 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Дежурният в бета сигурно е кълнял всеки който се възползвал от издънката им и клетвите си свършиха работата :p, гол за Пайсанду и червен картон за Санта :mad:

20. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    985
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +141 / 5 / -11
    Покер ръце:
    По принцип, алгоритъмът няма как да знае, че на даден мач има дузпа, затова са нужни хора да манипулират тези елементи. Бета са в пълното право да ти анулират залога, но за целта, човекът направил грешката да не блокира достатъчно бързо пазара ще го отнесе с глоби/наказания, затова може просто да не изкара на показ ситуацията и всичко да се размине в твоя полза :)

Последна редакция: 2 август 2017

Сподели страницата