1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Спортни залози и футболни прогнози.

Дискусия в 'Общи приказки' започната от 330, 20 април 2012.

1. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    The One, the Only, Misteeeeeeeeeeeeer...!

Съобщения:
    1,516
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +624 / 15 / -11
    Покер ръце:
    На 12-ти септември започва новия сезон на FPL.
    Миналата година ми беше за първи път и тази мисля да направя платена Лига. Ако някой има интерес, да ми пише на лични.

2. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,956
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +1,083 / 11 / -36
    Покер ръце:
    Започваме тази седмица с фентъзи лигата, за повече инфо можете да пишете на лично.

3. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,379
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +126 / 4 / -2
    Покер ръце:
    Ботев Враца – ЦСКА 1948
    18/10/2020
    Победа за Ботев Враца @4.00 Bet365

Този коефициент за Ботев Враца е абсурдно висок и гарантирано ще падне доста до началото на мача. Това са два отбора средняци за мен, като Ботев Враца си е типичния домакински отбор. Биха дори Лудогорец на собствения си стадион в началото на първенството. Треньорът им Здравков е наказан за този мач, но пък от другата страна имаме абсолютното менте като треньор Красимир Балъков, който се е провалил във всеки един клуб в кариерата си, така че няма да е кой знае какъв минус това.
    Мачът е интересен и по друга линия. Както знаем Ефбет спонсорира 1948, но пък Ботев Враца са отбор на Winbet (техният шеф си е врачанин), така че няма да има договорки под масата.
    Вероятно букитата са се заблудили от това 5-0 на ЦСКА 1948 срещу Ботев Пловдив, но там има сериозни съмнения, че пловдивчани бойкотираха Ферарио Спасов. При два сравнително равностойни отбора и домакинско предимство за Враца за мен реалния коефициент за тях трябва да е към 2,20-2,30.

• Like Like x 3
    • Informative Informative x 1
    • Optimistic Optimistic x 1
  4. rEADy

rEADy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    912
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +161 / 4 / -5
    Покер ръце:
    Идвай при нас във фантазито, едно време мисля, че го играеше? Иначе good review

5. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,379
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +126 / 4 / -2
    Покер ръце:
    Никога не съм играл фентъзи.