1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Спортни залози и футболни прогнози.

Дискусия в 'Общи приказки' започната от 330, 20 април 2012.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Баси хейтърите :D

bg01.JPG

bg02.JPG

2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Жалко, че не си играх юнашката с голямата кана на хендикапа -2,5, а вместо това на по-скромният коеф. за ПП/КР ! Такива хепи бърдей подаръци не трябва да се изпускат, както и вчера невероятният подарък от 2,40 за Хърватия и добре, че пуснах да гледам мач и видях колко са по-добри хърватите и ме е яд, че не шовнах максимално дебел залог. Това са от тея мачове "ден година хранят" :rolleyes:

3. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Няма правилен шов в тая игра,но има прогресии...шов вика,все едно в покера да влезеш с целия си рол в лимит който не можеш да си позволиш.
    Ако съм те разбрал правилно разбира се.
    За мача,спестих си псувните и не ги гледах,само головете-първия безумен(или изумителен,въпрос на гледна точка)
    Обаче другите,две измислени дузпи и гол от чиста засада,май наистина всички ни мразят,те пак да ни бият,и ще ни бият,но не мисля че това е начина,нагледахме се последно време....

Последна редакция: 7 септември 2019
    • Like Like x 1
  4. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Никога няма да забравя,преди доста години бях шовил на Торино-Милан 2,имам предвид,може би преди 12-15 години,когато за последно Милан бяха голям отбор.
    Милан ги смляха,вкараха...и почнаха се лигавят,краченца,ръчички,петички,с Роналдино ако го помниш,Кака...и си водиха до 80 и някоя минута с 1-20,Торино...една контра,1-1,айде,да ви видя ся за 2-3 мин какво ще направите....Португалия-Австрия също няма да го забравя,ей,не влезе и не влезе,греди,дузпа изтърваха...пак бях шовил-целия рол,това ако те разбирам правилно Христо,какво имаш предвид.
    Няма шов,има прогресии и пак да не върви,не ме ибе,колко да не върви... :cool:
    Все едно,като някакъв хитрец беше писал тук преди време,как си метнал поповете префлоп,че и си мисли играл добре.
    Сякаш му е видял картите,асовете,ама бил познал....

• Agree Agree x 1
  5. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Знам, че сега ще ми се смеете, защото го пиша при свършен факт, но истината е, че точно когато правих скрийншота и мислих да дам тази прогноза ГОЛ-ГОЛ и да ви кажа да играете обратното, тъй като аз вече заложих на нея и най-вероятно няма да излезе, за да ми е гадно (но то все пак е възможно да не излезе).

Аз обичам да се ровя по статистики според които си базирам прогнозите за голове и тук видях интересна тенденция и с оглед на формата на Интер прецених, че сега е идеален момент тази тенденция на без отбелязан гол на Интер да приключи днес. За жалост точно когато правих скрийншота и те вкараха ! То не, че някой щеше да се види това навреме и да реши да се пробва.

barsa.JPG

6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    И другата прогноза/залог взе, че излезе ГГ+2,5гола на двата най-нападателни отбора Пул - Залцбург !
    Обаче тея Барса може и да не вкарат, не е тоя отбор дето беше едно време деа ! o_O

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    На Суарес ще цункам бутонката, бахти тупалката, Зографа сигурно е счупил някоя чаша от кеф :D

8. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    655
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +231 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Този кръг на ШЛ беше млечен за мен,но да видим ЛЕ как ще се представи.
    В правите колонки ми избягаха по 1-2 мача,но не е за сефте. cvb.jpg juik.jpg

• Like Like x 2
  9. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Колко трябва да мразиш парите, за да не вземеш абсурдните коеф. на букмейкърите за Англия с хендикап ! Нямаше абсолютно никакви аргументи тоя мача да не ни бият с разлика ! :rolleyes:

• Agree Agree x 1
  10. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Изобщо не го гледах аз тоя мач,то въпроса беше само с колко ще се пада,но бая са се оляли като чета.
    Игратя иначе,чака-рака.....там са силни

• Like Like x 1
  11. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,729
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +920 / 10 / -30
    Покер ръце:
    Ние бяхме на стадиона и беше голяма излагация... но това с обидите и расизма доста се преекспонира според мен.

• Agree Agree x 2
  12. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    655
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +231 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Играх мача над 3.5 гола,но с още 4(Финландия,Румъния до 21 години,Сърбия и Египет),та прихванах малко евра.:D
    И Господ да ни е треньор,все ще падаме.Докато всеки гледа личен интерес и никакъв НАЦИОНАЛЕН,все ще е така.

• Agree Agree x 1
  13. solarispoker

solarispoker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    132
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +128 / 3 / -1
    Покер ръце:
    отклоняват вниманието от коледния концерт на Веско Маринов ;)

• Funny Funny x 1
  14. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Аз съм много бесен в момента и тея англосаксони с действията си правят така, че да изпитвам отвръщение от тях ! По късно ще напиша подробна статия, но това тяхното премина всякакви граници. Внимателно изчетох различни новинарски статии и изказвания на тези англосаксонски расисти българофоби !

Българите ако имат някво достойнство въобще не трябва да стъпват в ислямската им държава и да работят за тези мразещи българите англосаксони.
    Вие виждате, че в момента се излива огромна помия към цялата ни нация.
    Никой не говори за конкретни лица (ако въобще е имало такива), те плюят цяла България !

Борис Джонсън също направи заклеймяващо нацията ни изказва за случая, а ве дришльо нещастен, гледай си скапаната държава, в Англия има 30 случая на расизъм в тяхното първенство за последната година ! В българското първенство колко случая има ?????

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

• Agree Agree x 2
  15. RakeVictim

RakeVictim
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    136
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +171 / 5 / -13
    Покер ръце:
    Арестували били някакви от БФС за корупция... Са виновни ще излязат леля Гинче чистачката,чичо Гошо градинаря, Сийчето от лафката, бай Ставри готвача и една сервитьорка ;)

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  16. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Нашите черноглави евро-джендър приятели много ни обичат явно

17. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +146 / 5 / -12
    Покер ръце:
    Скоро попаднах на платформа , която е сравнително нова и предоставя възможност за спортни залози в крипто:
    Sports Trading BTC

Сподели страницата