1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Спортни залози и футболни прогнози.

Дискусия в 'Общи приказки' започната от 330, 20 април 2012.

1. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +16 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Едното второ място го заковаха,за другото не казвам без ракия.
    Все пак през 15-20 години взимат по някоя купа.

2. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    642
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +222 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Ракия ще нося на срещата в Приморско другата седмица.Обади ми се,за да я опиташ.

3. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +16 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Каква среща в Приморско другата седмица,я издъхни.

4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,895
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +909 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Не е ли мега оферта победа на Фюри по точки за 2.87, като се има в предвид, че той е доказан точкар.

А пък някой ден има мач Фюри - Кубрат си залагам живота на победа на циганина по точки ! Най-лесните пари на света от мач между най-големите точкари в бокса ! :rolleyes:

5. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,895
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +909 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Хубавото е, че пасувах, защото стана точно обратното. Мислих, че дойчланда е по корав, а то Фюри го направи смешен.

Адски крив боксюр, много искам да го видя срещу Джошуа, бих заложил за Фюри.

Ако има реванш с Уайлдър, мелницата ще трябва да го нокаутира за да спечели, тъй като по точки Фюри може да бие всеки. И само Уайлдър би могъл да го нолаутира по мое мнение !

Кобрата ще ми е интересно с Фюри дали би изкарал 12 рунда и не е невъзможно с неговият стил.

6. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,376
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +120 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Ружомберок – Левски

Under 2.5 - 1.90 коефициент (Bet365, Efbet)

Този коефициент за ъндър ми се струва много завишен. Реално Левски няма нападател. Костов е наказан, а австриецът се контузи. Остана само Илия Димитров, от когото Хубчев не е доволен и дори искаше да го праща под наем, но предвид липсата на нови нападатели се принуди да го остави в отбора. Хубчев открай време си е дефанзивен треньор, а в такава ситуация и да иска да предложи нещо по-различно просто няма как. Известна представа за головата немощ на Левски можем да придобием и от контролите. Ако изключим мача срещу Тюркюджу, в който играха резерви, в контролите Левски си направи 3 ъндъра и вкара само 1 гол.

Вчера се разбра, че Ники Михайлов се е контузил, но това дори може и да е добра новина за ъндъра. Уж добър вратар, но май само за местно ниво. Миятович изглежда качествен вратар, ще го замести успешно.

Не мога да кажа, че съм гледал мачове на Ружоберок, но тяхното първенство е сходно по класа на българското. Трябва да се получи завързан, нискорезултататен мач.
    Ъндърът трябва да е около 1,50-1,60 и в никакъв случай 1,90. До утре вечерта коефициентът би трябвало да е паднал. Даже по-смелите могат да пробват и ъндър 1,5 гола.

7. alex4409

alex4409
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    352
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +118 / 1 / -2
    Покер ръце:
    upload_2019-7-11_17-39-52.png

Явно е паднал

8. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +16 / 1 / -0
    Покер ръце:
    И то много.
    Мен ме изненадаха Левски(приятно)очаквах 0-0 или да паднат 1-0 със слаба игра.
    Явно Хубчев в свършил работа.

Сподели страницата