1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Спортни залози и футболни прогнози.

Дискусия в 'Общи приказки' започната от 330, 20 април 2012.

1. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    204
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Едното второ място го заковаха,за другото не казвам без ракия.
    Все пак през 15-20 години взимат по някоя купа.

2. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    650
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +227 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Ракия ще нося на срещата в Приморско другата седмица.Обади ми се,за да я опиташ.

3. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    204
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Каква среща в Приморско другата седмица,я издъхни.

4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Не е ли мега оферта победа на Фюри по точки за 2.87, като се има в предвид, че той е доказан точкар.

А пък някой ден има мач Фюри - Кубрат си залагам живота на победа на циганина по точки ! Най-лесните пари на света от мач между най-големите точкари в бокса ! :rolleyes:

5. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Хубавото е, че пасувах, защото стана точно обратното. Мислих, че дойчланда е по корав, а то Фюри го направи смешен.

Адски крив боксюр, много искам да го видя срещу Джошуа, бих заложил за Фюри.

Ако има реванш с Уайлдър, мелницата ще трябва да го нокаутира за да спечели, тъй като по точки Фюри може да бие всеки. И само Уайлдър би могъл да го нолаутира по мое мнение !

Кобрата ще ми е интересно с Фюри дали би изкарал 12 рунда и не е невъзможно с неговият стил.

6. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,377
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +122 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Ружомберок – Левски

Under 2.5 - 1.90 коефициент (Bet365, Efbet)

Този коефициент за ъндър ми се струва много завишен. Реално Левски няма нападател. Костов е наказан, а австриецът се контузи. Остана само Илия Димитров, от когото Хубчев не е доволен и дори искаше да го праща под наем, но предвид липсата на нови нападатели се принуди да го остави в отбора. Хубчев открай време си е дефанзивен треньор, а в такава ситуация и да иска да предложи нещо по-различно просто няма как. Известна представа за головата немощ на Левски можем да придобием и от контролите. Ако изключим мача срещу Тюркюджу, в който играха резерви, в контролите Левски си направи 3 ъндъра и вкара само 1 гол.

Вчера се разбра, че Ники Михайлов се е контузил, но това дори може и да е добра новина за ъндъра. Уж добър вратар, но май само за местно ниво. Миятович изглежда качествен вратар, ще го замести успешно.

Не мога да кажа, че съм гледал мачове на Ружоберок, но тяхното първенство е сходно по класа на българското. Трябва да се получи завързан, нискорезултататен мач.
    Ъндърът трябва да е около 1,50-1,60 и в никакъв случай 1,90. До утре вечерта коефициентът би трябвало да е паднал. Даже по-смелите могат да пробват и ъндър 1,5 гола.

• Creative Creative x 1
  7. alex4409

alex4409
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    352
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +118 / 1 / -2
    Покер ръце:
    upload_2019-7-11_17-39-52.png

Явно е паднал

8. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    204
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    И то много.
    Мен ме изненадаха Левски(приятно)очаквах 0-0 или да паднат 1-0 със слаба игра.
    Явно Хубчев в свършил работа.

9. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,377
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +122 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Нефтохимик Бургас – Спартак Варна

Ефбет са фаворизирали мощно Нефтохимик и са дали 1,40 за тях, което е ужасно нисък, направо абсурден коефициент. Аз бих казал, че в тоя мач не трябва въобще да има фаворит.
    Нефтохимик ще домакинства в Созопол, а феновете са твърдо против това и няма да ходят на мача. Вместо на мач ще протестират пред общината в Бургас. Точно обратното – феновете на Спартак ще пристигнат с минимум 3 автобуса, а може и повече да станат до деня на мача. Реално не може дасе говори за никакъв домакински фактор, а дори точно обратното.
    Посредствена селекция в Нафтата – главно играчи от Несебър. Има огромно value да се играе x2 на дебели коефициенти за Спартак.

• Like Like x 1
  10. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    650
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +227 / 7 / -15
    Покер ръце:
    От българския шампионат ще заложа нещо на Царско село-Арда за домакина.

11. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    204
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Не се знае обаче отборите на какво са залагали и какво са се разбирали,имаме ли такова инфо :rolleyes:

12. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Grigor Dimitrov - Guido Pella

Шокиран съм от коеф., букмейкърите явно в тениса не могат да бъдат толкова точни, както във футбола.

Аз гледах мача на Грогор, но явно букмейкърите не са, щом го дават за фаворите в мача с Pella, коеф. трябваше да е точно обратно !

В днешният мач пак беше зле, въпреки, че доста по-добре от предният двубой. Направи 10 двойни грешки, сто пъти заби в мрежата от бекхенд, допусна пробив във сервиращ гейм за спечелване на мача. Първи сервис много зле, много грешни решения взимаше като цяло !

Дори тази супер измъчена победа да помогне да вдигне малко нивото, това няма да е достатъчно срещу номер 2 в схемата на турнира. Трябва да направи огромен скок в нивото за 24 часа време, а пък противника трябва да не е на ниво, за да е резонен коеф. от 1.61 за Григор !

За мен ако Гриш победи ще е огромна изненада, на фона на формата и психуката му в момента !

Странно нещо което видях и не го бях виждал друг път при него беше супер кратък тайминг между първи и втори сервис и това много ми се наби на очи.

10 двойни грешки си ги нашиба с лекота и вярвам, че и тази стратегия с тайминга е оказала влияние. Точно обратното правят Жокера и Надал при сервис - максимален тайминг за отърсване от неуспеха и за концентрация !

Знам, че е имало случай когато започва зле някой турнир срещу анонимници и след това вдига нивото следващите кръгове срещу по-добри, но тогава не е бил в такава криза !

Ако някой залага на тенис и ги разбира материята да си каже мнението за коефициента. Аз не съм спец, просто гледам логически на нещата ! :rolleyes:

• Like Like x 1
  13. dg7al

dg7al
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    292
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +92 / 1 / -5
    Покер ръце:
    мазохист от класа си, признавам те!

• Funny Funny x 1
  14. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Тактиката ми в такива случаи е да залагам по малък залог срещу Григор, за да мога и да се изкефя все пак ако победи. Сега го взех на 2,30коеф. и доста съжалявам, че не си заложих стабилно, а се повлиях от това, че ще гледам мача. Гуидо е много добър и игра супер тенис, нямаше никаква интрига в мача. Коеф. беше скандален, 2.30 дори на Коледа няма такива подаръци !!! Този даже мисля да го бетна да спечели турнира, без да съм гледа останалите. Играе страхотно и е много стабилен, въпреки, че и той допусна някой и друг пробив ! А това му е и първи мач на хард !

Не случайно има хора които бетват само и единствено на тенис, там букмейкърите допускат много грешки, тъй като и оценката им се базира до голяма степен от статистика, ранкинг и т.н. На живо също много валю, но за хора които са се специализирали !

15. nev3rm1nd

nev3rm1nd
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    287
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +107 / 3 / -4
    Покер ръце:
    +1 за безумният коефициент. Нашият е в такава форма че се учудих че още първия кръг не изхвърча, докато Пея игра доста вдъхновено на Уимбулдън и записа четвъртфинал.

бТВ 1.66 за Пея срещу корейчето Куон също ми се струва доста висок коефициент

16. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,676
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +899 / 10 / -29
    Покер ръце:
  17. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Вярно, че Литекса нямат шанс да бият следващият кръг за ЛЕ, но и напълно е вярно, че не са желани в Европа и днес съдията го доказа. Най-чистата дузпа на света и не я даде !
    Това за мен си е скандално подминаване ! :eek:

Според мен трябва да има VAR на всеки мач !

18. RakeVictim

RakeVictim
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    134
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +169 / 5 / -13
    Покер ръце:

• Agree Agree x 1
  19. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    650
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +227 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Литекса играе във втора група.Но ако имаш предвид "ТУРЛЮГЮВЕЧ"-София,тях ги порязаха яко.От няколко години украинските отбори са подпирани по политически причини.При залагане е пожелателно да се има това в предвид.

20. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    204
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Люпко-навремето голям трензор,сега-алкохолик,с тактики от преди 30 години....
    Е,видя ли ги,свинете,дето се бъзикаха-млъкнаха.Сега искам да ги чуя как съдията не им е бил виновен.
    Само на нас,говедата,са ни виновни съдиите,свинете устояват стожерски на съдийските извращения.Розовите прасенца,дето най им е кеф да се радват на сините провали
    Истината е че нас и маймуните ни нямат за хора.

Последна редакция: 17 август 2019

Сподели страницата