1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Спонсорство за Баскетболен отбор

Дискусия в 'Обяви' започната от Wissy, 2 октомври 2018.

1. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,482
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +390 / 3 / -15
    Покер ръце:
    Здравейте на всички. Пиша ви относно тема много близка до моето сърце.
    Пред около година се срещнах със стари съотборници от тинейджарските години и разбрах, че са си направили А и Б отбори и участват в НАЛБ. Реших тази година да поема морален ангажимент към отбора и да се включа в състава. След операция на коляното и невъзможноста ми да се включа активно на терена се опитвам да спомогна с каквото мога за успеха на отбора. Най-вероятно ще бъда тренер/помощник тренер на отбора поне докато не съм готов да участвам в мач. Вчера макар че паднахме от миналогодишните шампиони(които ще бъдат победени лесно докрая на сезона) успях да видя прогрес и желание с напредването на мача.

Както сами се досещате макар да имах аз самия силно желание за спонсорство съм далеч от тази възможност в момента. Спорта все още е скъпо удоволствие в България и макар всичките да са работещи сериозни момчета знам че финансовия товар не е малък. Двете главни неща от които имаме нужда е покриването на таксите за участването на мачовете които за към момента са 120лв на мач(г/д четири мача в месеца има) и осигуряването на поне една тренировка седмично в прилична зала което излиза към 70-100лв/час на тренировка. Ако се направи договор за по дълъг ангажимент най-вероятно сумата ще е намалена. Всичко на всичко няма да е повече от 1000лв на месец.

Главното спонсорство ще е за А отбора (който е в 1ва дивизия), но ако имаме голяма зала за тренировки и момчетата от Б отбора може да идват (който изпадна в трета дивизия) също ще носят екипите на спонсора. Докато сме на тема екипи нас ни интересува само номер, фамилия, името на отбора да фигурират и всичко друго може да е по ваш дизайн с каквито логота пожелаете. След време може и самото име на отбора да преименуваме ако нещата вървят добре. Също ще помагаме и правим каквото би било полезно за спонсора ни.

Накратко за НАЛБ да ви кажа който не е запознат е аматьорска лига с четири дивизии като не малка част от играчите са бивши, бъдещи професионалисти като всеки мач се играе на доста високо ниво особенно в първа дивизия. Всеки мач също така е предаван на живо и мисля, че повечето ако не всички са в Арена Овергаз и цялата обстановка е на доста професионално ниво. Записи от всички мачове са качвани в youtube. Интереса към лигата расте и няма да се учудя ако след време има някакво сливане на про и семи-про както е станало едно време в Северна Америка.

Състава не ни е пълен, но това което имаме откъм талант бих казал, че е на доста добро ниво просто трябва малко време. Като се види сериозния процес на работа съм сигурен, че ще можем да привлечем и още някой добър играч.

Като за финал реших да пиша тук за да не се обръщам само към грайндърс, а и всичко останали които може би имат задвижени проекти които биха искали да рекламират. Ако решите да сте част от нас много бих се радвал.
    Отворен съм към всякакви разговори при проявен интерес. Среща с отбора при желание също не е проблем.
    Благодаря на всички за отделеното време, опитах се да бъда кратък доколкото мога.

2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    3,014
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +979 / 42 / -133
    Покер ръце:
    Ако бизнеса на grinders.org беше доходен като едно време в силните години нямаше да им никакъв проблем. Ама кризата удари сектора, то и за покер рвговете важи. Няма вече летни кампове и други благини и това е показателно. Дори имаше и съкращения в персонала. Ще е цяло чудо ако тоя сайт го има и след 5 години :oops:

3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    4,119
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +919 / 17 / -22
    Покер ръце:
    The Lindy effect - може да прочетеш в гугъл, сайта съществува под една или друга форма вече 10+ години, което го прави най-дълго съществуващият такъв в България - реално активноста е all time low в момента по ред причини, но това не означава че не може да се променят нещата(разбира се има и риск след 5 години онлайн покер изобщо да няма). Това което искам да кажа е, че ако има шанс някой български покер сайт да съществува след 5 години, то grinders е този сайт:).

По темата - предпочитам да подкрепя някоя инициатива като Капачки за Бъдеще вместо да се финансира баскетболен отбор(което в grinders се е случвало, както и с футболен отбор дори).

• Like Like x 1
    • Informative Informative x 1
  4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    3,014
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +979 / 42 / -133
    Покер ръце:
    Ама то няма спор, че в България този сайт е номер 1, но аз говоря, че бизнеса е спаднал и то не е по вина на менежирането. Просто такава е ситуацията и ще става и по зле по мое мнение. Освен всички други фактори, много голяма роля играе и това, че вече доста трудно се печели от покера, а това е основният фактор да се привличат нови регове и старите да се задържат.

Килегата да извинява, че се отклонихме от темата. Определено не е лесно да се намерят хора за това спонсорство.

А това с капачките е показателно колко сме скапана държава. Накрая ще ида и ще му драсна клечката на тоя парламент, но въпроса е да не могат да излязат онези отвътре. :mad:

Абсурдно и това ме побърква, хора събират капачки за да купят кувьози, шефовете на болници милионери, на същите тея болници на които ще се дарят тези неща.

Източване на здравна каса, бедните хора събират капачки, богатите им е през оная работа, те са щастливи са си купуват палати, коли и яхти.

На властниците също не и пука, че загиваме като нация, все по малко българчета се раждат. Направо е безумно, че има липса на кувьози и държавата не ги е осигурила и трябва хората да събират капачки, за да се купят. ТОВА МОЖЕ ДА СТАНЕ САМО В ЖАЛКА ШИБАНА ДЪРЖАВА КАТО БЪЛГАРИЯ !

Шефове на болници с имоти за чудо и приказ

• Agree Agree x 1

Сподели страницата