1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Spin & Go Challenger #3

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Milchev, 15 февруари 2016.

1. Milchev

Milchev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    49
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    както колегите и аз реших да се пробвам за програмата на Kurrkabin и PaPi7o92.
    На 2ри февруари депозирах 55 долара в старса и започнах да играя $0,50 спин н го в с надеждата да ударя 1 милион и да се пенсионирам :D,но не се получи.След около 300 изиграни турнира бях с 37 итм и минус 26 бай ина...
    След като разбрах,че на $0.50 няма да се получи,преминах на 1$ и реших ако ще бъствам да е там.
    Играта коренно се промени и след 454 изиграни турнира бях с 73 БИ печалба.
    С банка $118 шотнах 3 доларовите и взех че се задържах и до момента играя на това ниво.
    Ето я и графиката за всички изиграни спин н го:

Старая се да играя поне по 70 турнира на ден,поне 5 дни в седмицата и след около 3000-3500 турнира успешно приемане в програмата :)

Успех по масите ;)

• Like Like x 1
  2. Milchev

Milchev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    49
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте колеги,
    тази седмица като цяло върви добре,изиграх до момента 314 турнира,като мисля утре да компенсирам останалите и неделя почивка :cool:
    Банката скочи до $338 и евентуално ако утре не ме смачкат,мисля да шотна $7 в понеделник...
    Ето и графиката до момента $3
    : Untitled.png

• Like Like x 2
  3. kurukshetra

kurukshetra
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +27 / 0 / -6
    Покер ръце:
    Браво, супер си :)
    Успех и на $7!

• Like Like x 1
  4. Milchev

Milchev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    49
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    успешно преминах на $7,като вчера ми беше най-добрия ден от както играя спин н го.
    Тук играта започва да става малко по-трудна,има повече агресивни и мислещи играчи...
    Ако има някой,който също цъка тези турнирчета,може да ми пише на лично,да дискутираме ръце и да си помагаме който както може :)
    Untitledас.png

• Like Like x 2
  5. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Good job!!!

• Like Like x 1
  6. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,010
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +251 / 25 / -33
    Покер ръце:
    Не искам да те демотивирам, но не приемай, че си ги бил все още, 100 турнира нищо не са. Може да ти изиграе лоша шега нагласата, ако е прекалено позитивна. Успех !

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  7. Milchev

Milchev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    49
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    след съвет от един колега, който играе по-голям лимит,реших да премина отново на $3,защото суинговете нагоре на долу от порядъка на 10-15 бай-ина ми оказваха голямо влияние на психиката.
    Както каза и Spitfire,бях прекалено позитивно настроен,но добре,че се осъзнах и слязох на време...
    Днес поиграх малко новите $5,които са пуснали за съндей милион,като мисля и утре да ги играя и ако имаме късмет,да играем за 1 мил :D.
    Наскоро реших да седна и да си направя график за игра,който да ми помогне до някаква степен да си подредя времето.Определих си около 5 часа игра на ден,минимум 5 дни в седмицата.Надявам се това да подобри обема, а резултатите ще видим по напред :)
    Ето и резултатите до момента:
    Untitledс.jpg

Успех по масите!

• Like Like x 1

Сподели страницата