1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Spin&Go Blog !

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от hahunoba, 26 април 2016.

1. hahunoba

hahunoba
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +17 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    След като кандидатствах и не ме одобриха в Bg Grinders (дори и не получих отговор) реших, че няма да се отказвам. Искам да се развивам в този формат и мисля, че ще успея.
    Като цяло е лошо, че няма много материали за формата. Дори в BG Grinders няма нищо за пост-флоп игра и HU играта.
    Целите ми са да се къча на $3 и да направя между 3-4к турнира с поне 75 chip/ev. Не знам дали ще е достатъчно да вляза с толкова в програмата понеже нямат точни критерии, но се надявам да е достатъчно.

Също така мисля и да качвам кратки клипчета с моята игра и мисловния ми процес. Надявам се това да ми помогне с развитието.

Това е засега и never give up !

Последна редакция: 26 април 2016
    • Like Like x 1
  2. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,786
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Здравей! Страхотна идея да водиш блог, мотивацията и постоянството са двете най-важни неща за играта във вида й днес. Постарай се да ги запазиш, както й да вкараш хубав обем турнири и опитай пак, момчетата от програмата сигурно са имали причина да не те одобрят първия път. Ще те очакваме с ежедневни ъпдейти тук и успех!

• Like Like x 1
  3. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    77
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +37 / 2 / -4
    Покер ръце:
    Здравей !
    Пиши ми на лично съобщение , за да поговорим за евентуална програма ( не става въпрос за БГ грайндърс ) , но смятам ,че ще ти хареса дори повече ;)

• Creative Creative x 1

Сподели страницата