1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

SNG

Дискусия в 'Обяви' започната от coldsgb, 23 февруари 2014.

Статут на Темата:
Не е отворена за нови отговори.
  1. coldsgb

coldsgb
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте. Казвам се Николай на 20 години от Кърджали. Играя покер от близо 2 години. Играя Снг и МТТ като големи успехи нямам. От покер игра съм вадел за този периаод към 2к$ като съм депозирал само 2-3 пъти по 10-15$ . В момента не играя поради ред причини също и финансови. :) Много време мислех, но накрая се реших да пусна тема за стейк за снг.
    Стейка го искам защото нямам банка за гринд и се надявам да получа подкрепа от играчите тук. Този формат съм го играл преди и се надявам да го изкарам на печалба.
    Печалбите мисля да се делят 20/70 като ако спечеля доверието ви бих пуснал по-голям стейк и да взема процент с тези пари. Но всичко това може да се осъществи само ако реално се съберат хора. Ще съм честен и ще рискувам никой да не ме стейкне, но не съм много добър играч като цяло, но мисля, че играчите на този лимит не са кой знае колко добри и играят доста лууз.

Турнирите мисля, че ще мога да ги изиграя за 3-4 дни за да не губя концетрация и увереност :D Мога да играя до 10-12 часа на ден и да го приключа за 1 ден, но не искам да рискувам пари който не са мой. Само за да привлека повече инвеститури и да се правя на Про което не съм. Играя по 9 маси. Играл съм и с 12-14, но сит-аутвам и не успявам да проследя навсякъде добре играта.

Ето и какво представлява.
    Зала-ПокерСтарс
    Турнири: 100 Sng 1.50$ turbo [9man]
    Необходима сума: 150$
    5%-7.50$
    10%-15$
    20%-30$ и т.н.

Взимам 20% от печалбата след пълен стейк бек.
    Пари ще приемем само в старс-coldsgb и в МБ на лично.
    Ако имате въпроси може да ми пишете на лично или ако предпочитате скаип.
    Няма кой да гарантира за мен защото съм си писал само 3 човека в форума и съм нов. Не искам да завличам никой, но всеки сам си преценя как да подходи. Парите са си ваши и само решавате как да ги ползвате.
    П.П. Мерси братле за съветите. Надявам се така да е по гоод? :)

Последна редакция: 23 февруари 2014
  2. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    1) Няма да е лошо да пуснеш информация за теб - имена ала бала asl pls и етц.
    2) Как да сме сигурни че няма да ни запалиш с парите(някой да гарантира за теб? )
    3) 30/70 за "не много добър играч" си е доста -ЕВ за стейкърите.
    4) 4-5 дни е несериозен срок , по скоро го напиши като часове на ден и маси едновременно.

3. Dfld

Dfld
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте !
    Ще помоля да заключите или изтриете темата тъй като няма абсолютно никакъв интерес към нея. Благодаря все пак :) . Късмет .

4. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    То интерес има ама нема кой да отговори :)

5. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Само не мога да разбера, защо пишеш с различни акаунти!

Статут на Темата:
Не е отворена за нови отговори.

Сподели страницата