1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

SNG DON покер план Септември

Дискусия в 'Покер турнири и SnG' започната от ceno83, 31 август 2010.

1. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    http://dox.bg/files/dw?a=a5c9a2ab84

Не претендирам файла да е изпипан но все пак съм се постарал. Моля за съвети и коментари относно планът ми. На къде може да се работи за подобряване и дали са реално осъществими стойностите.

Ще се радвам на всяко разумно мнение. Моля ако някой само иска да спами без отношение по въпроса , просто да отвори друга тема.

Благодаря предварително.

Последна редакция: 31 август 2010
  2. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Ако ще играеш DoN 30 турнира дневно са малко. Трябва да играеш 2-3 пъти повече, защото играта е супер механична и може да играеш по 6 и нагоре маси. На 6 маси 30 турнира са ти може би 3 часа, това и половин работен ден няма.

3. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Промених файла. В него се променя само броя на турнирите на ден , всичко друго ексела си го смята.

Държа да отбележа че аз ходя така или иначе на работа и тези 30 турнира на ден става въпрос за 2ч след работа :)

Събота и неделя може повече

4. glumochi

glumochi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    102
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За Ongame е гадно на повече от 6+ маси заради софтуера.

Аз също смятам този месец отново да играя ДОН, защото HU 5CD много нерви хабя.
    Но мое мнение е, че няма смисъл да се играят DON под 200 на ден и под 20$BI.
    Лично смятам да направя 6-7К 20$ DON този месец, но в Stars.
    Играта е ултра механична, нямаш постфлоп игра и можеш да играеш на ХХХ маси.
    Моят начин на игра е: 2 блока по 4 часа на 20-25 маси = ~250 DON/day.

Поздрави

5. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Стана ми интересно а и виждам че играеш на големите нива. Можеш ли да се свържеш с мен на скайп - ceno83 . Можем да обсъдим някои неща. Аз вчера изиграх около 50 11+1 турбо ДОН в онгейм , и като цяло не мръднах почти на никъде ... Ако имаш време пиши ми.

Сподели страницата