1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Смяна на PokerStars

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Elinos, 14 април 2010.

1. Elinos

Elinos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    Играя покер от близо половин година и наскоро реших да депозирам в PokerStars. За съжаление в този момент не бях попаднал на този сайт и като цяло не се възползвах от възможноста да депозирам някъде през солиден афилиейт. Та въпроса ми е следния... заслужава ли си да сменя PokerStars с друга покер зала (като се регистрирам през вас естествено)? Като цяло по-силен се чувствам в кеш игрите (нещо търпението ми понякога се губи в дългите турнири), но съм играл само на най-ниските нива. Имам чувството, че в PokerStars е по-добре ако си турнирен играч (останах с впечатлението че сайта предлага по-добри възможности и бонуси в тази насока).
    Та отново бихте ли ми дали съвет заслужава ли си да смения покер залата и ако да с коя и може ли да ми дадете някакво предложение с какви лимити да започна (респективно с каква покер банка) и като цяло с кеш игра или да продължа както до сега с SnGs и малки MTT.

2. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ти си решаваш изцяло как да продължиш, кеш или STG!
    Ако решиш да играеш на кеш игри то е добре да се преместиш в друга зала от тук предлаганите ( аз естествено бих ти препоръчал Балканбет ).
    1. Ще взимаш бонуси в която и да е друга зала, под формата на рейк състезание или рейкбек
    2. Доста по-слаби играчи в другите зали отколкото в покер старс.

Съвет за банка е следния, понеже не си супер начинаещ ти трябват около 25 buy-in за ниво.
    АКо да речем искаш да започнеш на 4nl ти трябват около 100 EUR/$ начална банка.
    10NL - 250 ( може и 200, ако играеш малко по tight )
    20NL- 500

С каква банка започваш си зависи изцяло от теб, респективно възможностите ти да си позволиш.

3. SickOfItAll

SickOfItAll
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пискуна ти е отговорил достатъчно изчерпателно, но все пак да добавя:
    За Покер Старс общо взето май няма кой знае какво значение дали си през афилиейт или не - имаш си първоначален бонус при първи депозит (мисля, че беше 100%, до $600), чат-пат пускат и рилоуд бонуси и това е. Няма рейсове, няма класации, няма (почти) допълнителни бонуси, само можеш да си купуваш кеш с генерираните точки.
    Ако мислиш да се ориентираш към кеш - огледай хубаво офертите в дясната страна на сайта, има за всеки по нещо - ежемесечни рейк ресове, допълнителни бонуси и т.н.
    Иначе за SnG и MTT - ПС е може би най-доброто място, но пак виси въпросът с допълнителните облаги.
    Успех!

Сподели страницата