1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Skrill картата ми е блокирана

Дискусия в 'Общи приказки' започната от fi4opi4o, 19 януари 2016.

1. fi4opi4o

fi4opi4o
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    29
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Skrill картата ми е блокирана от над една седмица.Миналата седмица първо им писах ( без отговор от тях) , след това им се обадих в сряда и след като ме разпитваха 10 минути ми казаха ,че картата ми ще бъде отблокирана до петък най късно,но петък отдавна мина... Картата ми все още е блокирана и не знам какво да правя с тези идиоти и идиотския им съпорт . Колко пъти да им звъня . Нямам думи просто

2. fi4opi4o

fi4opi4o
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    29
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Обадих се втори път ,но този път им се развиках сериозно и след няколко минути картата ми стана отново активна . За в бъдеще обаче вече ще имам едно на ум и ще разчитам все по малко на тези идиоти .

• Informative Informative x 1
  3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Аз в петъка опитах да тегля и на мен ми изписа, че транзакцията не може да бъде осъществена и пробвах на няколко банкомата, а единият не работеше и помислих, че може да има проблем със системата с банкоматите. Не съм мислил, че картата може да ми е блокирана, каква причина може да има за това.
    Дали и други нямат този проблем, то вече с тая карта не е оферта да се тегли от банкомат, но въпреки това може да се наложи за спешни случаи. И ако е блокната за тегления от банкомат и за онлайн плащания пак ли ще е така ?

4. spirtaa

spirtaa
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    95
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +29 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Проблема петък беше от скрил ;) не ти е блокирана най-вероятно

5. ElemenT

ElemenT
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Моята не е блокирана, теглих вчера от банкомат, ама не е оферта тая карта на скрил , е..и таксите е..и комисионните за 400лв на банкомат ми взе 215е. Някой който е теглил дирктно с банков трансфер от скрил, моля да каже какви са таксите.

6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Най-добре е от скрил към дебитна карта и за 4 работни дни пристигат ! Скрил на банкомат беше добре ама едно време, когато се теглеше на реалният курс евро > лев сега на 1.90лв за евро си е брадва !

Сподели страницата