1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

SHIT

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от RanGE9304, 29 януари 2010.

1. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    здр пичове , значи мисля да депозирам пари в прима но се чудя между Ладброкс и Унибет .... До сега играех в (Checkreiser) една супер шибана нова зала в която се радват на 1к души трафик.Депозирах там главно заради бонуса но се оказа загуба на време.Нз дали аз съм рибата но на тея нива беше пълно с идиоти които като хванат дори и най-ниския чифт ти се изплащат но на мен така и не ми се изплатиха ....Последните ръце в тая зала бяха просто върха и ме искараха от строя и дирекно
    Withdrawal.ще постна някои от последните ръце да ми дадете препоръки ако може и да видите що значи риба.тръгнах много добре в залата но адският даунсуинг ме срина.ако може и някои да ми каже кво да хвана да чета и да гледам и някви префлоп рейнджове да ми кажете,евала!

2. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Dealt to RanGE9304 [ 4d 4s ]
    Kummi : Check
    Zarbin83 : Fold
    RanGE9304 : Call (€0.05)
    ezkape : Fold
    Thief : Check
    ** Dealing Flop ** : [ 9d 3h 4c ]
    Thief : Check
    Kummi : Check
    RanGE9304 : Bet (€0.05)
    Thief : Fold
    Kummi : Raise (€0.20)
    RanGE9304 : Raise (€0.30)
    Kummi : Call (€0.15)
    ** Dealing Turn ** : [ 9h ]
    Kummi : Bet (€0.87)
    RanGE9304 : Raise (€1.74)
    Kummi : Call (€0.87)
    ** Dealing River ** : [ Ts ]
    Kummi : Bet (€0.86)
    RanGE9304 : Call (€0.86)
    Kummi : Shows [ Th 9s ]
    RanGE9304 : Shows [ 4d 4s ]
    ** Summary **
    Main Pot: €5.77 | Rake: €0.30 ...............

3. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,195
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Няма значение от хапчето, поне на тия нива, на които играе.

5. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    :D

6. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не може да се оплакваш когато играеш с риби, дори когато те бед бийтнат. Просто приеми че това е част от играта, както са печалбите така са и загубите.

Относно това къде да играеш, дано някой минал през 4нл да сподели мнение как е на най ниските нива, но толкова ниско ниво не е мястото да мислиш предимно за бонуси, колкото да си подобриш играта и да се качиш.

Колкото до това как да се подобриш ти препоръчвам редовно четене на сайта, статии, клипчета, дискусии за ръце, попивай всеки коментар и виж как разсъждават играчите с повече опит от по високите нива.

Нека се включи и някой от играчите на 10НЛ, който бие нивото и му помогне със съвети. Нали това е целта да си помагаме кой с каквото може.

7. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    червено зелено, ВАЖНОТО Е ДА Е ХАПЧЕ И ДА Е ОТ ГРИНДЕРС !

8. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да помогне ама никои не ще ... Един пич от Троян се нави преди и с него имам няколко сесии заедно като играем заедно горе долу добре се представям и после сам немога да справя ...

9. elbotron4ev

elbotron4ev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    71
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    V Unibet na 4nl i 10nl ima strashno mnogo riba i trafik.Skype mi e tarkalen4o ako iskash mi se vklu4i shte ti pomogna s kakvoto moga i znam na teq niva

10. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    В ладброукс има рейк рейс специално за 4нл и 10нл но не знам дали цъкаш много, рейса е за целия ладброукс... ако можеш да направиш $300 рейк там ще лапнеш доволно бонуси

А в унибет ще има фрийроли по 100 евро само за грайндърс играчи всяка неделя :)

11. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    e az ako iskam da napravq 300 $ reik trqbva da igraq po cql den 6toto mislq da depoziram kam 100 $ nqkude

12. vic

vic
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз вярно че играя в съвсем друг сайт (кейк покер), но поне съм точно на това ниво - NL4, и смело мога да твърдя че вече му хванах цаката и мачкам наред :p

Та ако те интересува ето моите наблюдения, и главната стратегия, с която последната седмица всяка 2часа сесия на 2-3 маси ми изкарва между 1 и 2 BI (на кратко в началото като почнах бях много зле, от 50$ останах на 25; през последните 4-5 дена вече съм обратно на 55 и не съм имал губеща сесия).

Винаги играй агресивно - тук МНОГО хора много често се заиграват с колвания чак до ривъра, пък било то с овър карти или пък мидъл пеъри. Имаш ли ръка - рейзвай.

Пак по рейзването - това съм сигурен че всички опитни играчи ще го оплюят, но от моя (малък) опит на микро стейковете работи безотказно е - винаги рейз префлп, много рядко лимп.

Това го правя по няколко причини:
    1) така както им играя префлоп АА, така им играя и 55, така им играя и 45s от позиция, така играя и АКо. Дори някой да се загледа от префлопа ми друго освен че съм нещо като ТАГ не може да разбере. Но това дава и друго голямо предимство - когато рейзнеш знаеш ТОЧНО къде се намира ръката ти - ререйзнат ли те почти със сигурност си бит (с по-слабите ръце) и много лесно се отказваш от ръката.
    2) позволява за Cbet - точно какт рейза префлоп, Cbeta на тези нива показва точно къде си на флопа - дори да нямаш нищо, останат ли 1-2ма в ръката Cbet. Много често ще фолднат (макар и да има маймуни, които винаги да колват мидъл/бот пеър, но това вече трябва да го преценяваш според играча), а дори да не фолднат пак знаеш точно къде си префлоп:
    - рейзват ти цбета и си на мидъл пеър? лесен фолд
    - колнат ти цбета? не се ли падне нищо което да те подобри на търна си чек/фолд, платил ли е 1 бет, надали ще избяга от 2ри (повтарям, говоря за 4NL).

Освен това Cbeta продължава тенденцията за трудна за четене ръка - така както ще ги Цбетна с крап, така ще ги Цбетна с монстър.

Просто съм сигурен че на толкова ниски нива това комбо от агресия (с тайт игра, за която ще спомена след малко) има много голямо +EV

А за тайт играта - доста е важно като цяло префлоп да играеш малко ръце и по възможност от позиция. Мога да напиша груб списък с кои ръце и от къде ги играя, но мисля че и сам ще можеш да решиш, най-вече защото зависи от масата. Като цяло трябва да свикнеш с идеята, че на толкова ниски залози (особено на шорт хенд маса) хората лимпват с какви ли не боклуци и МНОГО често когато се опиташ да изолираш лимпера с добра ръка и да му играеш на флопа, той ще фолдне вместо да останете хедс ъп, просто защото няма нищо, а $0,04 му се виждат малко, за разлика от $0,16 или $0,20.

Общо взето ръцете в които не си сигурен ги играй само от CO и BU. Ако се видиш, че играеш прекалено малко ръце или пък ако масата го позволява, кради по-често блайндовете от CO и BU дори с глупости - К9о примерно е ръка която като нищо мога да рейзна (стига всички да са фолднали преди мен) ако съм показал на масата че съм ТAГ. Важното нещо тук е че почти никой на тези нива (да не кажа баш никой) не ползва ХУД и не следи добре играта в предишните рунодве а просто си гледат какво става сега, което позволява ОГРОМЕН процент на блайнд стиилване от позиция.

Надявам се че съм бил полезен. Сигурен съм че някои от съветите които дадох не са препоръчителни за големите нива и много хора ще са против тях, но пак казвам - макар и да не съм стар поеркджия, последните ми сесий на микро стейковете просто ги правя каквото си искам и надали е чист късмет. Просто тази стратегия тук работи.
    Хайде сега не се отказвай а се стегни, прегледай си играта и започни да ловиш рибата ;)

--Виктор

Последна редакция: 31 януари 2010
  13. sirtoni

sirtoni
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    499
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Хахаха снимката е много яка !!!!Относно 4 нл и аз бях така като теб но на това ниво са идиоти пълни за това ги натискай от позиция .Сайта е унибет за мен де !!! Успех имаш ли Холдем ??

14. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    е да имам някъв кракнат

15. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    gold, Бриз трябва пак да почнеш да шопваш :D

16. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:

аз вече 12 дни играя на 4нл и за сега съм към 167$ профит. Тотални идиоти , само търпение и игра с ръце , без блъфове без хиро колове и без замесване в несигурни ситуации , бад бийдс винаги има но с постоянство и повече ръце ще ги избягваш..

17. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    2нл=принт моней

18. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    332
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    WOWW :O

19. gamerony

gamerony
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    44
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тоя пич се е зомбирал.Сигурно се е хванал на бас че за 1м. ще направи 1млн. ръце,btw българче ли е.

20. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:

Сподели страницата