1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Шибана работа :|

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от RanGE9304, 8 юни 2010.

1. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пичове проблема ми е следния : играя от около 6-7 месеца и от тея 6-7 месеца 4 най-малко съм в даунсуинг .... Немога да изградя банкрол и за 10нл играя кво ли не ... sng,hu sng,cash и никъде не ми върви.Не помня да съм бил в няква серия и да ги мачкам .Не споря че съм слаб но опонентите ми абсолютно винаги са някви идиоти и ме бият само с късмет ... Колко почивки да прая ... спирам за по 2 - 3 седмици седна надъхан и пак се почва с ръце от рода :
    PokerStars Игра #45231563113: Турнир #280860719, €2.00+€0.14 EUR Холдем Без лимит - Рунд от мача I, Ниво II (15/30) - 08/06/2010 17:13:45 EET [08/06/2010 10:13:45 ET]
    Маса '280860719 1' 2-max Бутонът е в позиция #2
    Позиция 1: Pu4i (745 чипа)
    Позиция 2: Thechoupinou (2255 чипа)
    Thechoupinou: слага малък блинд 15
    Pu4i: слага голям блинд 30
    *** СКРИТИ КАРТИ ***
    Раздадени на Pu4i [Jc Kd]
    Thechoupinou: колва 15
    Pu4i: рейзва 715 до 745 и е ол-ин
    Thechoupinou каза, "learn english"
    Thechoupinou: колва 715
    *** ФЛОП *** [Ts 8h Jh]
    *** ТЪРН *** [Ts 8h Jh] [7h]
    *** РИВЪР *** [Ts 8h Jh 7h] [Ac]
    *** ШОУДАУН ***
    Pu4i: показва [Jc Kd] (чифт Валета)
    Thechoupinou: показва [Ah 8s] (два чифта, Аса и Осмици) или
    PokerStars Игра #45196196667: Турнир #280615173, $2.00+$0.20 USD Холдем Без лимит - Рунд от мача I, Ниво I (10/20) - 07/06/2010 21:41:40 EET [07/06/2010 14:41:40 ET]
    Маса '280615173 1' 2-max Бутонът е в позиция #1
    Позиция 1: iñigofernand (2160 чипа)
    Позиция 2: Pu4i (840 чипа)
    iñigofernand: слага малък блинд 10
    Pu4i: слага голям блинд 20
    *** СКРИТИ КАРТИ ***
    Раздадени на Pu4i [As 8h]
    iñigofernand: рейзва 80 до 100
    Pu4i: рейзва 740 до 840 и е ол-ин
    iñigofernand: колва 740
    *** ФЛОП *** [Qd 7s Ac]
    *** ТЪРН *** [Qd 7s Ac] [Tc]
    *** РИВЪР *** [Qd 7s Ac Tc] [2d]
    *** ШОУДАУН ***
    Pu4i: показва [As 8h] (чифт Аса)
    iñigofernand: показва [Jh Kd] (стрейт, от Десятка до Асо)
    iñigofernand събра 1680 от пот
    Pu4i завърши турнира на 2 място
    Незнам защо но просто винаги ме бият супер идиотски примерно съм AKs vs AJo и се обръща вале .... Почти немога други игри с карти а покера ми е любимата игра . Гледам постоянно клипчета и чета статии и общо взето по масите си давам парите щото ми вадят късмет.Направо все едно им нареждат картите :| на всичките идиоти.Плс дайте някви съвети и не ми пишете коментари спри да играеш или нещо от сорта.

И сори за правописа

2. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тея ръце са примерни като пушна и как търна и ривъра променят всичко .... Просто не ми се търсеше пък тея са пресни от поредните загуби.

3. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Епа ко правиме тука ва ?

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Играй в зала с rakeback. Аз ако не играех в такава - до сега още да играя 2нл.

5. FeNoMeNa123

FeNoMeNa123
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Меткаш се в Ongame(Betsafe) и ги почваш ДОН турбо турнирите(10макс) от $1.20 с бонус/рейкбек от 62.5%. За няколко месеца правиш $1000, ако си нормален играч! Играеш 2-8 едновременно. Има добра статия за ДОН турнирите, прочети я!

6. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сигурен ли си в плана ?

7. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,786
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Да, сигурен е.
    Щом не можеш да биеш NL small stakes, ще се научиш да биеш DoN-овете.
    Иначе съм 99.9 % сигурен, че тея ниските нива не можеш да ги биеш и имаш толкова вариация, защото играеш с голямо VPIP. Клиповете, които гледаш, са за по-високи лимити в повечето случаи. Покажи си статистиките и графиките и едва тогава ще може да ти се помогне наистина.

8. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    играл съм с триал версия на ХМ и статса ми беше 14/13 .... да го направя на 3/3 ? За вариацията си прав иначе и за твое сведение гледам клипове в ти си знаеш кои сайт ... но общо взето гледам на снг и ху снг кадето ги тегля от едно сайтче и са от на DC и PokerSavvy сериите

9. Yeste

Yeste
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    674
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +8 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Хващаш се на няква работа докато събереш банка примерно за 10нл .Прекалено извратени са по-ниските нива и тия ДОН-ве и просто няма смисъл да си хабиш нервите и времето.Сега да не се засегнат пичовете по тия нива,напротив евала им правя за железните нервите и дисциплината,която спазват.

10. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,786
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Добре, имаш лийкове, щом толкова време не можеш да биеш нивото.
    Защо се опитваш да се изкараш грешник н.1 в света ?
    Дадохме ти съвети, в момента явно играеш без ХЕМ и си нямаш и на идея колко са ти статс-овете сега, тогава може и да е било 14/13.
    Точно клиповете в азсизнамкойсайт не са ми по вкуса на мен, гледай от този сайт на Jully урока на 20НЛ, също и на Pro2Type, както и абсолютно задължително изгледай лийк файндърите.

Едит: Ако считаш, че си добър на HU SNG, то тогава определено хващай бонуса в Онгейм. За 1 час можеш да правиш ~20 турнира, ако ги играеш по два. Рейка е достатъчно голям - 10%, че да изчистиш бързо бонуса. Недей да играеш по повече от два HU SNG едновременно.

Последна редакция: 9 юни 2010
  11. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами тва го прая много време в ПС ама идиотите им върви супер много и не искам да се изкарам грешник ... Ще играя покер абсолютно без значение колко късмет имат другите и ще продължавам още много да играя . А що се отнася до гриндерс имам всички клипчета до сега и съм ги гледал всичките даже някои по 2-3 пъти.А аз поне искам да изградя няква банка примерно 500 $ и тогава да почна кеш на НЛ10

12. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Само на мен ли ми прави впечатления, че ръцете който момчето дава за пример колко го "цакал" късмета са си флипчета ?
    Важно е напред ли си бил след като сте отворили картите, а не че на флопа хитваш, на ривъра той хитва.
    Тоест, мисля си че нямаш ясна представа за процентите на дадена ръка като се изправи срещу друга дадена ръка.

13. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Избери си една разновитност на покера в която да се развиваш. Концентрирай всичките си усилия в нея.

6-7 месеца не са от значение - важното е колко ръце си изиграл.

Аз съм ти писал за rakeback-а...

Аз много време губех... и губя, почнал съм от freeroll-и и съм събирал пари... не съм депозирал НИКОГА, ама няма смисъл - по-добре да депозирасх 50-100$ и да почнеш от там... много по-добре е. Хем ще цениш повече парите.

14. 5TOV

5TOV
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    195
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Трябва да си изрод, за да понасяш вариацията в ХУ СНГ. Скромният ми опит чи казва, че 4нл или ДОН е добро като за начало. ГЛ

15. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    332
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +1 ^ !!!! Не започвай с ХУ СНГ !

16. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    dobre kakto kajete shte igraq DoN no koe da izbera betsafe ili nqkoq zala s rakeback kato PokerHost ili Club4aces(shtoto ofertata e naistina dobra) ili Boss Media.No obshto vzeto dokato ne sabera banka pone za NL10 nqma da pochna otnovo kesh da gledam kak glupacite mi callvat s 92s i na flopa im idva full primerno az sum s AA onia s AJs se nabiva preflop i na rivera mi prai royal flush ...

17. thuglifeee

thuglifeee
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    379
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    добре казано за кеш рибите мноого гадни и долни вързали. Понякога им се радвам ама понякога ме разплакват.

18. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Е нали точно затова играем, защото са риби и им вързва от време на време. Ако все печелехме - те все щяха да губят и щяха да quit-нат. Аз даже понякога им се кефя като печелят - заслужават все пак :)

19. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    416
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това, че ти колват с такива ръце трябва да те радва, защото в дългосрочен план ще си на печалба от това.
    Или предпочиташ да не ти колват когато си фаворит, защото може да те съберат с 92s и да прибираш само блиндовете?

20. RanGE9304

RanGE9304
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    66
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    е тва го знам ... за дългосрочния план а колкото за късмета го има в игри както и спортове и ще е безинтересно и без много тръпка ако го няма

Сподели страницата