1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Sell Action Hu SnG @ ipoker

Дискусия в 'Обяви' започната от GameOn, 1 декември 2014.

1. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    N/A

Последна редакция: 2 декември 2014
  2. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    GameOn spored mene trqbva da si promenish nicka na GameOff i da si legash :D

3. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Време беше! Цяла седмица трупа мнения :D

П.С: Не си продавайте телефона, че няма да имате възможност да депозирате :D

П.С.2: Съжалявам за компютъра ти :D Много ли горя?

П.С.3: Имам един телефон, който не използвам. Искаш ли да ти го пратя в скрил?

4. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мда, стандартното за тоя форум. Само се чудя, колко па трябва да си ограничен да тръгнеш да пишеш тия тъпни, при положение, че ясно съм написал, че всеки има право на избор къде да си праща парите бе, идиот? Да съм сложил въже на врата на някой? Пуснал съм статистики от ХЕМ, които ти се струват неверояти ли? Ако е това ще пратя мейл на Старс да ми отключат акаунта в СС, но тогава ти ще напишеш 5 пъти в един пост "Аз съм много тъп дебил!", става ли?

Изключително рядко пиша агресивни постове, но няма как някакъв тъпанар да напише 5 тъпизма, нямащи нищо общо с темата, при положение, че ясно съм написал всичко в ОП. Ако мислиш, че ще крада 400$ го напиши и дай някаква обосновка, ако не - си затваряй шибаната уста, вместо да си мислиш, че си интересен, за съжаление точно колкото един кравешки екскремент.

И още нещо - аз лично също трудно стейквам непознати и ми е ясно положението. Никого не съм тръгнал да убеждавам или каквото и да било свързано със стейка, съвсем не ми е приятно да пиша тая тема и да се занимавам с тролове като горния. За това ЯСНО НАПИСАХ, че всеки си преценя къде да си праща парите и да го обмисли добре. Ще оставя темата още малко време, така че да има право на отговор горепосочения индивид и да не излиза, че "бягам".

5. antipraslak

antipraslak
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    91
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +9 / 2 / -2
    Покер ръце:
    миналата седмица си продадох телефона.....хахахагаах пръснах се от смях

6. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да, продадох си телефона миналата седмица, обява имаше дори тук? Кое му е смешното, не мога да депозирам $400, защото нямам толкова. За съжаление на българите им е по-добре някой хубаво да ги излъже, отколкото да им каже истината. Ако някой НЛ10 грайндър поиска 2К да играе МТТ със 100$ БИ със сигурност ще го стейкне някой, но ако Ви пуснат статистики от сайтове и ХЕМ тогава пада голям смях. Какво общо има телефона със стейка? Аз го споменах като детайл от това, че нямам възможност да депозирам мои пари. Защо никой не се заинтересува от това дали съм печеливш играч или не? Някой обърна ли внимание на статистиките поне? А коментираме телефона и компютъра...? Точно целта ми е да открадна 400$ от някого, ама направо ми е мечтата това, защото аз не съм печеливш играч, а статистиките са фалшиви!

7. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Продай си и телевизора или нещо друго и си готов със сумата.

8. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Hahahaha abe ei kloshar. Kato gledam tiq 12K$ 13K$ i 400$ da nqmash q begai ottyka be ei oruflqk. Ako si tolko pechelivsh igrach to bi imal i nqkoi priateli ili dobri poznati poker igrachi koito mislq 4e za 400$ biha ti vduhnali doverie. Az sum slab poker igrach i ako iskam na nqkoi priatelite mi koito igraqt poker 1K$, 2k$ insta she mi dadat ako nqmam, no znaqt 4e sum tochen. Na tebe shtom 400$ nqma koi ti dade puk si tolko dobar kvo da govorime prosto.

9. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Отново:

Да съм сложил въже на врата някой да ме стейкне?

Да съм излъгал за нещо? Губещ или несъществуващ играч, който иска да скамне юзърите в този форум?

Да съм навредил на някого с нещо? Да имате доказателства за подобни намерения?

-------------

Просто не мога да разбера какво удоволствие изпитвате да пишете едни и същи изтъркани тъпотии, без дори да си направиш труда да видиш дали пак наистина не съм добър играч в крайна сметка? Единствения резонен аргумент, който може да имате срещу моята офертата е честността ми. Всичко, което съм пуснал като информация за това какъв покер играч съм е истина, която мога да докажа на 150%.

10. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Wissy, клошар ще викаш на баща ти, скапан идиот. Ще си отключа акаунта в СС, а ти можеш да свършиш нещо хубаво като тръгнеш на училище, просто е грозно колко неграмотен и слабоумен тип си ти.

11. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Neka sum si tupichak imam si pari4ki imam hora na koito moga da razchitam. Ti kvo imash ? skrit acc v stars ? hhahahahaha.

12. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Wissy както винаги подхожда супер агресивно, но аргументът му си е валиден. За такава сравнително малка сума толкова ли нямаш някой роднина, приятел, познат, че трябва да търсиш от напълно непознати?
    Или както вече написах продай нещо - телевизор, някакви златни бижута, скъп фотоапарат, камера... все ще имаш нещо ценно.

13. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В тоя форум няма ли админи? Какъв е този и защо има право да пише открито тролски постове нон-стоп? С тоя няма за какво да си говоря, чакам господина дето се хилеше ехидно след него да ми каже мотивите си защо аджеба смята, че лъжа и ще крада?

14. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Za da si nepoznat v tazi poker obshtnost i da znaesh istoriqta na vsichkive scamove i vupreki tova da iskash pari, trqbva da si 1 ot 2 neshta za da pomislish 4e nqkoi shti dade pari: tupo par4e ili izmamnik. Pri polojenie 4e smqtash 4e si mnogo inteligenten i obrazovan to ostava 2riq variant :)

15. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Lag4Hapiness, смяташ ли, че ако имам възможност да депозирам мои пари ще се занимавам да пускам теми тук? Това ли трябва да коментирам? Защо не продам това или онова? Виждам, че гледаш разумно на нещата, но в крайна сметка никой няма право да ми се хвърля с обиди и да ми държи сметка (освен, ако не ме е стейкнал, тогава има пълното право), ако не иска да се занимава - просто подминава. Аз мога да докажа, че всичко, което казвам е 100% истина. И какво? Важното е, че разни плюнчовци ще са си "свършили" работата.

16. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Ами да, смятам че трябва да го коментираш. Все пак ти искаш пари и трябва да убедиш хората, че не си мошеник. Как така си с 40k профит и нямаш съвсем нищичко ценно да продадеш? Къде са ти приятелите, не може всичките да са бедни като църковни мишки? Логични въпроси, на които избягваш да дадеш отговор.

17. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За последен път пиша отговор на неграмотния тип:

Правилно си разбрал, че за разлика от теб съм интелигентен и образован. Мога да докажа, че не съм измамник, а доста печеливш играч. Смисъла от това в тоя форум няма, но ще си отключа акаунта. Това, че в момента нямам 400$ няма нищо общо с факта, че за последните 2 години имам на 50К печалби от покер. Няма и общо с това какви познати имам и защо не искам да ме стейкнат те. А ти колкото и пишеш тъпни ще си останеш един мазен трол, гледай си работата и не си ври носа като селска клюкарка. А аз ще се оправя и без стейк от възвишеното общество - този форум, в който съществена част са тролове като теб, а не играчи. Регнах се в този сайт единствено за да играя в ИПК през БетНГО, нито има какво да науча за моята игра, нито има хора, с които комуникирам тук и това въобще не го крия.

18. GameOn

GameOn
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Lag4Hapiness, имам познати регове, които играят 30$-200$ лимити. Не съм питал никого от тях, понеже ми е неудобно. Неудобно ми е да искам и тук, за това всеки си решава сам. Който иска мога да му докажа, че съм печеливш играч и не съм мошеник. Извинявай, няма как да пиша за личния си живот в покер форум, защо нямам банка в момента, защо не продам това или онова, още повече когато в този форум уважението е непозната територия. Обидно ми е да си пусна статистиките и да си пиша с хора като неграмотния.

На нищо не отказвам да отговоря. Просто досега се коментират селски циркаджалъци = покер темата, нищо. Абсолютно всичко свързано с играта ми ще ви отговоря с удоволствие, макар и да е късно за това.

И ако е неясно все още, стейк вече не искам. Искам да се изясним с господина, който пръв започна с евтините шегички. Чакам да се включи той с мотивите си.

Последна редакция: 2 декември 2014
  19. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Eeee i sega zaradi mene nikoi li nqma te steikne :(. Uvajenie moito gramotno momchence ne se pecheli tuko taka ;).

20. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Kakvo da kaja another day another win.....(habit) :D