1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Седмичен СНГ пакет

Дискусия в 'Обяви' започната от chokata, 12 декември 2014.

1. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Офертата е за първоначално седмична игра от към 1000-200 снг като може и 2к да направя зависи как върви играта. Kато с опции за 2-3 опитa ако е успешен стейка,но не обещавам. Играя ги от скоро $30-100 9ман и фт50 но не вкарвам обем да преценя струва ли си наистина, като за сега рънвам добре и другото е имам по 3-4к+ ръце за реговете което пак си е предимство.
    Като според това как рънвам и ще записвам и игрите не да почна само $60 за един ден да бъстна ако не върви, ако падне банката свалям лимита да я докарам поне БЕ ако не рънвам добре.

Търся $3000 банка 65%-35% в полза на инвеститорите, като ще се играят от 9ман/фт50/45ман-180ман 15-60$
    $5К+ профит на пакет взимам 10% бонус.

Да е малко по ясно, пример :
    на края на пакета банката е $5к $5000-$3000 =$2000 аз взимам 35%-$2000 = $700 останалото всеки според процента.
    РБ 50%-50% аз взимам 50% останалото всеки според процента.

Като пакета се почва от другата седмица. Има и друго, XM нещо бъгва и не отчита правилно, та за това ще трябва някой доверен на всички да сканира през joinme/skype прогреса на банката ако се съмнявате да няма спекулации Big Grin

$3000

Аз -20%

5% - $150
    10% -$300

free -70%

10% запазени

Последна редакция: 12 декември 2014
  2. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Pone imeto na temata e razlichno :X. GL!

3. Monk

Monk
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    92
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Ама ти вярно или не вдяваш или си много нагъл , безкруполен ,безочлив и долен.
    Само се замисли дали е нормално в 3 покер форума да ти направят темата на таратор. Всички да ти обясняват ,че това не е начина и ти да си продължаваш.
    Смени занаята - стани миньор - амбициозен си , ще копаш докато откриеш злато или нефт. нема да има празно при теб.

4. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Eeee Monk ako obichash po taka se druj!!! Kakuv e toq Disrespect. Tva e Chokata vse pak!

5. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:

6. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Да съм нагъл колко да съм нагъл. Това не е мтт формат къде вариацията да е убииствена да пусна 20/80 оферта къде един шип година храни ама колко опита трябва за там... Колко още да пусна? Делкаме рб..намалих си дел с още 5% колко?? Ти ако си по-малко ли ще вземеш ? Постави се на мое място и аз мисля за спонсорите и гледам да нагодя да e добре и за двете страни ама..И ми са ясни тия неща за 100бийнa за тия нива ама ако искам дееп бмр само $30-$60 и да не е повече от 20-80% и да си дам целия рб?? Дали, не вярвам.
    Тоя стаке напрежениетo върху парите ce пада нa мен и колкото по къс играя даден формат е по-голямо и аз имам дял нищо, че е малък, но играя все едно играя с мои си пари без значение с колко съм в пакета. A това което съм научил и игровото време по масите? Hяма си продам труда без пари. Аз за пакета съм почти сигурен, че ще е доста на плюс ама квото стане, ако не ще си играя сегащните лимити и формати като няма решение.
    Tека като сметнат общо колко взимам, под 30% идват.

Последна редакция: 12 декември 2014
  7. Monk

Monk
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    92
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 0 / -2
    Покер ръце:
    еми що не земеш 5000-6000 лева от лихвар, дай му ресто 1000-1500 лева за един месец и си сгъни дебелите кинти ,които иначе стейкърите ще вземат. Щом си толкова сигурен и т.н. тия $1000 +/- даже са по малко от рейкбека ти,дето ще му даруваш.
    Така поне със сигурност напрежението ще е все едно играеш със свои пари и още нещо.

8. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    moje li da ni spodelish na kolko godini si ?

9. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    много несериозни теми напоследък, отношението на хората,които искат стейк е безумно нагло,мързеливо и безочливо,а повечето хора,които пишат по темата ,не са стейквали никого (няма и да го направят,за да не дай си боже се преебат)

поне е фън де хаха :)

п.с полагам повече усилия сутрин да се изсера отколкото вие да напишете тема за да потърсите пари щот сте добри ма нямате ,ама сте пичове и 100% ще спечелите,ама хем е бъгав,ама нещо си ... доста плиткоумно замислено

10. awd741

awd741
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    203
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +18 / 1 / -6
    Покер ръце:
    ей много детективи станаха тука, абе така и така сте се събрали я кажете КОЙ назначи Пеевски ? КОЙ ???

11. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    A TAKA SERGO KAJI IM GO !!!!

12. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Из коментарите на chokata в друг форум:

"Мотивация щом има е добре:truestory: ама изоставам с много и няма да мога го довърша нa 100% ... Имах пуснат стейк но не се изкупи, така че продължавам по план до края на месеца пък колкото толкова.

Банка $6800
    Остават $9500 :pcuser:

п.п тия бонуси по $200 се пълнят на тия нива чак и аз не усещам кога:profit: ако вдигна лимита с тоя обем + РБ сигурно ще имам шанс ако избухна как трябва да ги направя"

Незнам дали това е вярно или не ,защото никъде няма скриинове графики и саитове със статистики. Но и в двата случая е мега трагично. Ако наистина имаш 6800$ , взимаш само 20% и предлагаш такива сплитове? По-нагли теми за стеик не съм виждал наскоро. Аз не съм чак толкова краен и не обичам да пиша чак толкова негативно ,но щом го правя положението е хипер ,гига зле.

Баннете ме от тази секция на форума плс :( :D Никулден мина и уловът не беше значителен хаха, догодина choka ще наловиш по-големи шарани.

13. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:

Последна редакция: 14 декември 2014
  14. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Eeeeee vie oshte malko POMQR she go iskarate choveka ? Biva li takiva raboti?

15. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Имаш банка ,не ти се рискува ,обаче ще печелиш почти винаги или най-малкото ще си бреакивън. Сплита се получава повече от 50% за теб , по-добър фриирол от това здраве му кажи. Аз спирам да пиша ,че даже не заслужаваш някой да ти отговаря....

16. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    $5 профит бонус $4500 ...$800-1000 рейкбек $5500 aз -35% = $3575
    10% са $300 взимаш $357 профит,после офертата била лоша :D

п.п. идват повече за вас аз взимам отделни 50% от рейкбек тези не и стават + $60-70 на 10%

Последна редакция: 14 декември 2014
  17. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Oфертата ще е валидна още малко, после които взел е взел, easy money:)

18. taniobg

taniobg
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Nqko vze li ? Az iskam nicka na toq deto vze chast, ako ne da znam koi ima pari za davane samo zaradi ediniqt smqh :)

19. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    @taniobg
    Нещо смислено не можa ли да измислиш? Има кои да вземе %-ти, казвам в случаи някои е размислил и се реши да вземе, сигурно ще има до 20% свободни.

20. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Има промяна на офертата, но незнам как да я променя във първия пост за това тук ..

Търся $5000 :D банка 70%-30% в полза на инвеститорите, като ще се играят от 18/45ман-180ман 15-60$
    РБ 50%-50% аз взимам 50% останалото всеки според процента.

Аз -20%

до 20% свободни

Последна редакция: 26 декември 2014

Сподели страницата