1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Седмичен СНГ пакет

Дискусия в 'Обяви' започната от chokata, 11 декември 2014.

Статут на Темата:
Не е отворена за нови отговори.
  1. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Здравейте,от доста време чета форума но не пиша много и не съм познат на повечето, но съм добре познат в други 3 доста известни форума го казвам да сте сигурни, че няма да бягам с парите :) няма да ги казвам да не ме банне мода :Д
    Играя предимно в Старс name-chokata 45-180 $3-35 ( скрит съм в сайтовете са статистика ) като за сега ги бия добре и ми е единствения доход но ми отнемат доста време та за това е и офертата
    Та накратко пък който угоди. Офертата е за първоначално седмична игра от към 1000-200 снг като с опции за 2-3 опитa примерно до към 5к игри, стига да cа сериозни спонсорите и да върви играта. Играя ги от скоро $30-100 9ман и фт50 но не вкарвам обем да преценя струва ли си наистина, като за сега рънвам добре и другото е имам по 3-4к+ ръце за реговете което пак си е предимство.

Търся 3к мисля стигат, като и турнирите ф50 и къде ги бия добре 45ман си е добре за тия пари, средно 80-100 бай-ина се пада.

3к банка 60-40% в полза на инвеститорите, като ще се играят от 9ман/фт50/45ман-180ман 15-60$

Няма маркъпи и крадене...само на 5К+ профит на пакет взимам 10% бонус. Като пакета се почва от другата седмица. Има и друго, XM нещо бъгва и не отчита правилно, та за това ще трябва някой доверен на всички да сканира през joinme/skype прогреса на банката ако се съмнявате да няма спекулации.

Аз -20%

5% - $150
    10% -$300

free -70%

2. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    :D

3. kidpokerstz

kidpokerstz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    186
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -0
    Покер ръце:
    axaxaxaxaxax, стига е братле, 1 април е далече ;)

4. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Wissy като дойде стана лошо тука... Добре, че имам 2 пакетчета зиги :D

5. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:

6. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    По-добра обява не бях виждал скоро:

Няма кой да гарантира за мен. Скрит съм в сайтовете и най-вече в ПокерСтарс. Бия ги сериозно, просто ми трябват пари. Искам 3К, без да ви давам никаква информация.

Опа забравих, че и ХЕМ-а ми бъгва и не мога да покажа графики.

Това ако е сериозна обява, аз съм трамвай!

7. kidpokerstz

kidpokerstz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    186
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -0
    Покер ръце:
    бе че няма да ви скамне директно да ви вземе парите няма, знам го от стратеджи и пнюз, ама откъм условия рофл е меко казано

8. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Графиката омишлено не я пуснах защото е стара от 4 месеца е... а последните 2м Хм бъгва...И няма троля повече които ме е засичал по масите сам мое си направи изводите. Аз казвам това което е ..a не да взема се хваля и прехвалям достатачно съм познат на повечето и съм пускал стаке да си правят изводи хората.

45-180 !
    http://prikachi.com/images/631/7518631d.png

9. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    HAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

E ne toq vzima titlata za nai golqm poserko opredeleno hhahahaha. Ne sum poznat v toq forum no sum poznat v 3 drugite foruma EEEEEEEEEE mi to tam po dobre si probvai kusmet-a hahahahahaha.

3K$ mislq stigat hahahaha e ne be vij pomisli pak ako sa malko moje i 4 5K$ ne izburzvai ? shto reshi 4e stigat dokoga shti stignat ? tolkova li redovno sa ti uspeshni scamovete 4e 3K$ da ti stignat za dulgo vreme pomisli dobre vurhy neshtata.

10. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    hahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahaha 20K$ pechalba ma tursi 3K$ stake hahahahahahaahhahahaahahhahaha

11. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Btw Edin seriozen vupros tashaka nastrana. Sedmichen SNG Paket kvo znachi? Vsqka sedmica se opitvash ot razlichen forum po 3K$ da stealvash li ? hahahahahahahahahahahhahahahaha

12. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    На мен ми е интересно това " 60-40% в полза на инвеститорите ". Ако купя 10% и имаш печалба 1000$ колко ще ми дадеш 100$ или 60$ ?

13. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    P.S 112 Polezno info shte e zashto tursime steik? Ne sum pechelivish igrach i obicham si luja? Fun mi e da luja? Obicham da si luja za funa? Scam i luji saa mi mnogo fun? Fun mi e da se opitvam da luja? Ne sum dobar v luganeto no mi e fun da se opitvam? Pisha si za fun ? Pisha shtoto sum tup? Iskam da sum tup, no vsushnost sum mnogo tup? Opitvam se da luja i mislq 4e uspqvam, no samo se zablujdavam? Parite sa vajno, no lujata oshte po vajna!? Imam nujda ot pari za new brain transplant? Da drazna Wissy? Da zabavlqvam Wissy? Da karam Wissy da pishe kato idiot?

Ako trqbva da betna shte da e nqkoe ot poslednite 4 :D

14. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Защо нападате човека, ако си мислите, че е скамер направете го в стил шерифът на форума камата. Това което правите, е чист хейт и т.н.

15. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Antivirusnata ponqkoga ti trie vajni filove i ne zarazeni ma tva ne znachi 4e ne q puskash ? hahahahahahahaha. A do tova kolko e vajen toq file vseki sam da si preceni :D

16. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    P.S 911 Paketa pochva drugata sedmica taka 4e nalazvaite burzo! Da nqma posle placheshti v waiting list-a ?

17. ilpm

ilpm
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    595
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 2 / -2
    Покер ръце:
    basi :D

18. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    This is EPIC !

19. chokata

chokata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:

$60
    Като съм cклонен да я направя на 65%-35% в полза на спонсорите.

@Wissy
    Е ся за тоя ли трол става въпрос ??? Спри се браточка, някои работи не са ти ясни и не съм длъжен да давам обяснения.

20. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Hahahaahahahahah. Prav si nqkoi raboti naistina ne sa mi qsni nqma kak vsichko da znam, no mai sum naqsno 4e dori da si Jesus Christ s taka tupo pusnata oferta shte griznesh druvceto poveche otkolko az kato bqh pqn na mladini sbih se s edno durvo udarih se v klon-a mu i imashe TKO hahahahahaha.

Статут на Темата:
Не е отворена за нови отговори.

Сподели страницата