1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

SCOOP тема,обсъждане

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от kurta007, 12 май 2016.

1. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Гледам че няма такава тема,та викам да отворя :D....за сега БГ доста слабо представяне,абе даже последните 1-2г като че ли БГ онлайн покера позамря...тук там някой лайв успех.

Иначе гледах днес Бушмена на една ФТ ,свърши 5.Мозъка го гледам че е кашнал 7 ивента но нищо особедно SCOOP Online Tournament Statistics - Winners and Cash Awarded

Събота е 24-H $21,000 бай-ин лол :D:D ще има ли бг или не?
    WSGRider ще го играе и ще пусне и стрийм но без да му се виждат картите доколкото разбрах.
    Иначе Scoop-a ако си в даун боли доста ми се струва с тея малки входчета :D WSGRider е -30к засега,а то е само трети ден,оня ден го гледах направи 5 рибая на някъв 1к омаха ,нкарая излпува и стигна даже май нещо от сорта на 4/100 но не можа да кашне

2. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    и scoopa e rignat

3. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    650000$ печалба хич не е зле,които взе наскоро бг онлайн.

4. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    то един удари и 1млн ама това са one time удари и повече няма и да чуеш за тоя човек.

Иначе сега сметнах ,ако играеш всички скуупове с висок вход,без да правиш адон и рибай ,ще ти трябват 139к $ :D а има такива който ги играят всичките

5. TeodorKAMATA

TeodorKAMATA
    Expand Collapse
    True Detective

Съобщения:
    102
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +22 / 0 / -1
    Покер ръце:
    WCG като го гледам как ги лиска, нищо чудно и -100к да удари

6. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    на кеша много ги бра преди скупа а и удари едно мтт 130 ли беше или 160к ,общо набра към 200к за 2 седмици аз го гледах през повечето време
    първите 2 дена му броих 38 или 39 сета !!! за два дена :) аз такова нещо никога не бях виждал..и той вика вързва ми ,но не е нещо особедно :) ако му вързва много тогава не знам какво трябва да е

но човека е много напред с материала и играе с такава класа чв заблуждава че играта е много лесна...4-5млн май има лаив

Последна редакция: 12 май 2016
  7. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    За кого става реч тука?

8. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Doug Polk aka WSGRider.Вчера го хванах към края в twitch ,обаче беше -18 или 19к за деня.Като нищо може да е -70-80к до сега от Скууп.

Утре ще е интересен тоя ивент с 21к бай- ин :cool: засега има само 1 регнат ,но определено няма да има оувърлей.Ако WSGRider-а направи 1 рибай и не кешне,е ти ги -42к само от едно МТТ:confused:

edit:
    WSGRider e
    и играе 50$/100$ HU зоом в момента :confused: Twitch

Иначе Алекс Димитров е 8/11 в 16-H

Последна редакция: 14 май 2016
  9. alex4409

alex4409
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +54 / 0 / -1
    Покер ръце:
    3ти за $73,554 браво на момчето евала + $14к bounty

• Like Like x 2
    • Winner Winner x 2
  10. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    23k e загубил от jungleman,аз ги гледах малко ,едни потове по 15-20к едно чудо :D
    две маси 50/100 и две 25/50

Честито на Алекс иначе ,почна и 21к ивента с 10 човека засега,но със сигурност ще има поне още толкова

11. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    WSGRider направи днес вход+рибай на тоя 21к ивент и вече лисна 110к от началото на скууп :eek: бахти изрода
    иначе в тоя ивент много големи имена ,много и отпаднаха и то с по един рибай/общо -50к / и останаха 23-ма.Някъв супер покер аз не видях,съвсем нормални отигравания .Доста съкове имаше за такъв голям турнир.За мен в първите 3-ма ще влезе и ми е фаворит GM_VALTER ,бразилче,доста добър, а и е в някъв ужасяваш хийтър , и отделно вече има +300к от този скууп :confused:

първо място е 718к :cool:

12. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +430 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Стига му вига WSGRider бе човек хахахах

• Funny Funny x 2
  13. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Ми защото то първия пост го копирам и от там е тръгнало :)

Винаги съм се чудил може ли толкова прости хора да има.В големия ивент 21к,3-ма останали обсъждат сделка,като са с равни стакове от 40 до 50бб на 30мин нива,демек всичко може да стане.

Словенския тъпак hurrrrican3 му се падат 548 200$ ,50к над второ място и всеки си гарантира над второ място.Супер сделка за всички.Обаче тъпака поиска 550к :D или 1800$ повече .Половин милион долара му дават той иска 1800$ повече.Онея кавали веднага се отказаха :D Щом играят на такива нива трябва да се преодоляли егото и защо да не му дадат 1800$.Аз щях да му дам,защото си гранатирам 140 000 отгоре.

Както и да е,сделка нямаше и словенския тъпак отпадна бързо след това на 3-то място и взе "само" 381к .А му предлагаха 548к. За 1800$ циганене ,загуби 167 000$ .Бахти тъпака

Моя човек бразилеца завърши 4-и за 263к ,а най- вероятно ивента ще бъде спечелен от най-слабия играч ,другия словенец

14. c0rp1

c0rp1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +15 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Бъркаш ... не hurrrrican3 иска 1800$ повече, а hhecklen (25000$). Hurrrrican3 си е съгласен с icm...

Иначе е факт, че и тримата би трябвало да са доволни от подобна сделка, имайки предвид stack sizes и blindes...

15. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    да,приликата в имената и късния час са си казали своето :D
    в тоя случаи ситуацията донякъде "makes sense" понеже този който иска 550к доколкото разбрах е бил хай стейк кеш рег ,а единия словенец беше по-слаб от всички в турнира и затова е искал повече

Иначе тоя същия,който иска 550к беше много дълго време шортстак на балона и не го спука заради огромния си късмет,и не само не го спука ама взе и половин милион

16. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    аз бих снапнал сделката, ако знам че 2мата италианци (в словения) се познават :D

• Like Like x 1
  17. DarkAvenger

DarkAvenger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
  18. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    3 чека със сет извън позиция видях преди много години от "0Human0" и още го помня,смятай :) и беше ч/ч ,ч/ч и ч/другия бетна нещо и той го рейзна

иначе ако говориш за пуша на другия ,аз не виждам с какво е очаквал да му се плати толкова диип с 70бб ,няма по-слаба ръка която да му плати тука,поне на 2к МТТ :)

• Funny Funny x 2
  19. Ludman

Ludman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    153
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +149 / 3 / -1
    Покер ръце:
    То това си е стандратно , аз по цял ден си чеквам нътса и чакам някой да си бетне най -накрая!

• Funny Funny x 1
  20. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    pads-a редовно си качва разни скандални ръце в темата си да си чеше егото (и обв да си гради имидж), така че е супер пуша :)

Check out this hand I just played
    ето за това говоря, макар че нали тук има и баунти и не е мн скандално :Д

Сподели страницата