1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Само на мен ли ми се струва че pokerstars.bg крадът от рейка.

Дискусия в 'PokerStars' започната от istamenov, 16 ноември 2014.

1. istamenov

istamenov
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Днес забелязах нещо много интересно , играя само 6мах и HU cash-игри които следователно трябва след промените за 1 долар рейк да ми носят по 5 VPP точки.

PokerStars.bg: Промяна във VPP точките за всички игри и лимити. Игрите, присъждащи по 5,5 VPP точки, ще присъждат по 5 VPP точки в PokerStars.bg, а игрите с по 6 VPP точки - по 5,5 VPP точки. Подобни промени ще бъдат направени и в останалите игри.

Днес си погледнах Holdem Manager-a и забелязах че за месеца сам направил 1828 долара рейк за сметка на това съм получил 8568 VPP точки като ги разделя излиза че не получавам по 5 VPP точки за всеки реикнат долар а по 4,68.Бих искал играчите които играят там да сравнят и кажат как е положението и при тях.

Сподели страницата