1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Сайт за покер - регистрация ?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от diantonio, 6 април 2010.

1. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    тъй като не съм от онези хора - които като намерят нещо хубаво и полезно из нета си го пазят само за сеге си , днес в търсене на кракнати покер програми (главно tableninja), се натъкнат на този сайт http://www.bestpokertorrents.com/ , но за съжаление в продължение на 2 часа не можах да се регистрирам(оказа се явно невъзможно от даден период насам).

Та в сайта има програмите които търся , а и доста добри артикули , книги и други четива. http://www.bestpokertorrents.com/browse

Ако някой случайно има регистрация или има идея от къде да намеря подобен тип софтуер , моля да пише.

2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Аз докато се усетя как да се регистирам - минаха 4-5 дни.

Иначе доста често сайта е офлайн.

Има доста работи!

Не ти препоръчвам да ползваш кракнати програми като цяло (и такива свързани с покера).

3. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +367 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Имам регистрация там от много отдавна, кажи какво ти трябва...

4. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Kaji kakvo imash :)

5. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +367 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Е нищо нямам, там свалях едно време...

6. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Трябва ми table ninja , ще пробвам крака на по стара версия.Видях и poker manager , също така искам да си изтегля няколко "електронни книги " и торенти със съвети...
    Ако някой иска да сподели аккаунт да ми пише на лично - спокойно нищо няма да му направя и ще сиидвам :)

Ако нямате вяра , може да ме намерите на скайп - faceofdead (прощавайте ако споделянето на лични данни не е позволено :)

7. Maynard

Maynard
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Малко insider инфо - този торент тракър имаше невероятни проблеми след като в него бяха leak-нати редица торенти от най-елитното бизнес тракър community, което е invite-only (www.thevault.bz), след което последваха рояк съдебни мерки по случая, но се отърваха в крайна сметка. Относно tableninja и HEM, въпреки, че са кракнати и за без пари, за такъв хвърлен труд от девелъпърите и просто защото тия програми ти помагат толкова много си заслужава да си ги купиш, иначе си е жива гавра. Все пак, разни хора, разни морали :)

8. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Уважавам труда на хората. Не търся програмите кракнати защото искам да се гавря с труда им , а защото най-малкото съм студент и едва си плащам семестърите - няма начин да си позволя да дам 60+ лева за всяка от програмите...

А и другия фактор - от първия момент в които съм седнал на компютър и съм се докоснал до интернет , ВИНАГИ всичко съм теглил от торент сайтове, дата.бг и т.н... Никога не съм плащал - просто защото не ми се е налагало и както казват кракерите - "няма нещо което да не може да се кракне"...
    Такъв манталитет съм изградил , ако ще и да е интернет образование...

Сигурен съм че има достатъчно хора с възможности , които са спонсорирали развитието на програмата , за съжаление аз съм поредният гаден лиичър :)

Това за "елитния тракер" е доста интересно... Явно щом имат само 18000 регистрации , работата е сериозна...

Последна редакция: 7 април 2010
  9. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    spoko na mnogo hora HEM-a ni be6e pyrvata platena programa :D

i ne misli 4e tva e uvajavane ili ne uvajavane na truda na nqkoi, prosto si pla6tame za sigurnostta, 6toto ako e kraknata koi 6te mi garantira 4e v toq krak nqma nqkoe nasekomo?

10. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля че има достатъчно антивирусни и такива - специализирани в намирането на keyloggeri , trojan-ци и т.н...Ако бъде направена една комбинация от няколко такива софтуера и сваляните файлове биват сканирани - ще живеем в един по сигурен свят :)

Последна редакция: 8 април 2010
  11. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    HEM си струва инвестицията и се избива за няколко дни (на малките нива). Тай че колкото по-скоро интестирате, толкова по-скоро ще спечелите :)

12. SickOfItAll

SickOfItAll
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да, ама сигурно и антивирусната ти е кракната...

Сподели страницата