1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

RQ. Зали с директно теглене към карта

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от scf1914, 2 ноември 2012.

1. scf1914

scf1914
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

За първи път тегля пари от moneybookers към дебитната карта. Става въпрос за 500евро, което е и лимита. Днес окончателно са ми ги превели, но вместо да се зарадвам си направих простата сметка колко пари са отишли по превалутиране и такси. Картинката е страшна. Резултатът е, че дръпнах 700евро от покер сметката, а в момента имам --> 495 евро във дебитната + 367лв (187 евро) в skrilla. Общо. 662 евро и то при положение, че не съм изтеглил 187 евро от тях и не съм се набил с поредната такса...

Ясно ми е, че и аз (от незнание) не си настроих на времето skrill-а да е в евро, а е в BGN, картата ми пък е еврова и нещата стават още по-зле. Разбрах, че трябва да си направя картата също да ми е BGN, но това ще ми спести само едни 5 евро от тия 40.

За това е и темата. Има ли зала, която да позволява депозиране и теглене директно през картата? Много по-рисково ли е да се играе през такава?

Поздрави

2. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    332
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз лично си използвам дебитна карта Виза електрон на ПИБ и съм депозирал и теглил през нея в Унибет. Тегленията отнемат около 5 дни, доста повече от МБ, но иначе не съм имал никакви проблеми и освен това транзакциите са напълно безплатни и неограничени. После си тегля с евровата карта от банкомата и ми дава левовата стойност на горе долу нормален курс.

3. 7Diagrams

7Diagrams
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    389
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    495 + 187 = 682, a не 662 ?

Не че пак са малки таксите.

4. timoty

timoty
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    36
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За Унибет ако сметката ви е в лева - като теглите към визата си получавате точно толкова колкото теглите, без нито стотинка такса по пътя.

5. scf1914

scf1914
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    *7Diagrams - голям съм математик да... Пфф така нещата изглеждат бая по-добре :)))

Относно Unibet, май по всичко личи, че това ще е новата зала.

Мерси момчета

Сподели страницата