1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Ръка от Еурека

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от Bashov, 29 юли 2013.

1. Bashov

Bashov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    119
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нивото е 1 во , изиграли сме около 2 орбити . Опонента е Коко Динев , който се беше присъединил към масата преди 7-8 ръце,за който е отворил(колнал) 4 пъти.
    С него имам доста история по кеш масите 2/5е като последният път му бих нътс фула с каре 6 за 600бб пот(Което мисля че леко го тилтна и 5 мин по късно му платих блъфа с А хай за 300бб).Той знае за мен че съм агресивен играч способен да прави всякакви неща на масата :D .
    Отваря коко утг до 4,5 бб ( стандартния опън рейз до момента му е 3бб) CO плаща и аз от бб кол с J9s.
    Flop JJ3dd аз лиидвам 350 което е 50% пот
    следва бърз рейз от коко до 1,3к CO fold , аз кол.
    търн Т , аз чек той бет около 1,8 к аз рейз до 4,6к последва бърз кол.
    Ривър 2 при което аз лййднах 6 к и ми остават 8 отзад , Той снап се наби алл ин .
    Са ко прайм ?

Последна редакция: 29 юли 2013
  2. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +330 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Аз бих чек колнал търн и чек колнал ривър. Не мисля, че ще овърплейне аса и ще ти се изплати, в същото време, като чек рейзнеш търна му отнемаш шанса да продължи да блъфира. Както си играл бих фолднал ривър, ако съм разбрал правилно ти остават 160бб, което е ок.

3. Bashov

Bashov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    119
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Срещу непознат бих предпочел чек/кол , срещу този играч мисля, че губим мн валю от маргинални ръце затова избрах по агресивна линия, освен това исках да изградя агро имидж за да ми се изплатят силните ръце евентуално на по късен етап

4. neveren0ugh

neveren0ugh
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    епа снапарата и като ти покаже ТТ сад

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    c/c turn c/c river не виждам смисъл много от друго. А и срещу него очевидно ще имаме доста ситуации в които да ни се изплаща няма нужда от лакомия точно тук да го събираме целия... а и Коко флопва нътсове от време на време предполагам?

6. Peio

Peio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    182
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 2 / -2
    Покер ръце:
    И на мене ми се струва лошо да си даваме целия стак на толкова ранен етап от турнира с такава ръка, която макар и добра е доминирана от достатъчно много други, а и е доста фейс-ъп, а пък и да фолдваме след като сме налели толкова много чипове в пота също не ме кефи хич, ама сме си бити тука в много от случаите.

7. Bashov

Bashov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    119
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Танкнах 5-6 мин и фолднах , още като го ч/р на търна усетих че я обърках ...
    шоунах му при фолда да го индюсна да покаже ако е блъф ,но той мъкна. На почивката ми каза че имал някъв миснат флъшдроу, което не ми се вярва .
    10х за коментарите .
    Next time is next time ...

Сподели страницата