1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

River trips with x3 raise

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от Pro2type, 19 август 2009.

1. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:

Играча е доста агро 50/23/2,3 като от ВВ отваря 19% за 435 ръце. Пре флоп му колнах защото като цяло рядко сибетва (едва 23%) и мога да получа безплатен търн, аресия -24/32/29% WTSD/W$SD - 29/45%. Доста ме смути този рейз защото като нищо може да е чекнал флопа с Т а аз бия само Т9, не мисля че е слоунал нещо от флопа заради флъш дрола но все пак е достатъчно глупав и агресивен и да е с нещо като AQ, AK (макар, че едва ли). Нямам никакви бележки на човека, какво мислите има ли идея да се колне такъв рейз?

Последна редакция: 19 август 2009
  2. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Доста тежка материя ....
    според мен или е на тотален блъф или има по-добра десятка......
    странното ми е защо като е толкова агресивен сбетва толкова малко ....
    бих фолднал заради малкият сбет ....ако си сбетваше 60%+ щях да колна защото тогава повече клони кум чушлета
    но агро пре с малък сбет обикновенно значи че контролва флопа
    много труден фолд бих казал ....ако съм пил 3 редбула съм кол :)

Сподели страницата