1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Revolution network

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от YouWho, 23 януари 2016.

1. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    114
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Знам,че зали от тази мрежа не са се предлагали от Гриндърс но все пак да питам има ли хора от този форум играли там(и по-специално в Wincake) преди,които да си чакат парите?Питам защото тези дни се появи много интересна новина по случая,ето за какво става въпрос.

Накратко,лично аз имам около 5к във въпросната зала,които не мога да изтегля от 2 години и половина,но иначе залата до вчера си работеше нормално,дори си имаше рейкбек 36%.

Вчера се пробвах да се логна и ми даде няккава грешка,и че трябва да се свържа със съпорта,от там ми обясниха,че акаунта ми е затворен и щял да бъде местен в Juicy stakes(друга зала от мрежата) и че трябва да се свържа с тях.Ето какво ми отговориха:

Предлагат ми сделка.Това е най-абсурдното нещо,което съм чувал,но при дадените обстоятелства не знам какво да мисля..Дават ми 250$,които се удържат от стария баланс,един вид дават в кавички.Слагат ме на 55% рейкбек,който ще ми се дава от стария баланс(5-те хилки,които имам там),докато се изчисти.Имам право да започна да тегля когато направя 150% нет рейк върху стартовата сума,която са ми "дали".Ако бъстна трябва да направя депозит ако искам да продължа да си чистя стария баланс.Ако не приема предложението стария баланс си остава в Wincake,което предполагам значи да го пиша бегал,което всъщност и бях направил довчера.

Един вид трябва да рейкна близо 9к с 250$ стартови,за да си върна парите,които ми принадлежат по право.Този 55% рейкбек е 0% всъщност,тъй като ще се удържа от моите собствени пари.

Както писах сделката е абсурдна,но на фона на ситуацията май е по-добре отколкото да си оставя парите в Wincake.Сега им писах ако може да ми пуснат поне 750$ стартово,така или иначе не мога да ги тегля,какъв им е проблема.Защото ако бъстна стартовия капитал,хич не ми се наливат нови пари там.

В писмото споменаха,че вече Revolution ще се казват Horizon poker network и тези щели да са водещия сайт.

2. NikolayBibov

NikolayBibov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    607
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +199 / 10 / -9
    Покер ръце:
    Дано изгиният в затвора всички собственици на WinCake :mad:

• Like Like x 1
    • Optimistic Optimistic x 1
  3. Ludman

Ludman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    153
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +150 / 3 / -1
    Покер ръце:
    То реално няма смисъл да го правиш! Все едно нормална зала(която плаща) , в която имаш 50% РБ да си ги направиш и ще получиш същите пари , защото при тези пак нямаш гаранция , че ще ти платят!

• Agree Agree x 1
  4. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Аз направих сделка,но с друга зала да ми дадат 50% от парите и всичко приключи.
    Подкрепям Ludmen и си мисля,че докато играеш постоянно ще си мислиш дали ще ти дадат парите. Мошеника си е мошеник винаги.С 9К рейк в някоя зала които се предлагат в тоя афилейт, можеш да вземеш и повече пари за които ще си много по спокоен.
    Ако им приемеш сделката и накрая пак те избомбят,ще се имаш за най големия глупак на тоя свят.Мисля,че ако не я приемеш нищо не губиш в тая ситуация.

5. sniperfan

sniperfan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +6 / 0 / -1
    Покер ръце:
    ебати схемата, не се занимавай

6. aazz

aazz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    107
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +86 / 7 / -6
    Покер ръце:
    С какви аргументи ти отказват тегленията?

7. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    335
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Ако беше питал преди около година,щях да ти кажа една врътка.
    Аз успях да си ги изтегля от там,макар че бяха само 300 долара.
    И защо не могат да ти прехвърлят всичките в новата им зала в която ще се местят?Какви аргументи ти посочиха като причина?

8. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    114
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Според условията им имам право да започна да тегля,когато направя 150% нет рейк върху стартовата сума(250$).Това означава,че не е нужно да рейкна цялата сума,а мога да си тегля парите на части-малко по малко.Само забравих да питам кога плащат рейкбека,Wincake го плащаха седмично,ако и тук е така може и да има някакакъв смисъл-така ще мога да си тегля всяка седмица,но ако кажат че ще го платят като рейкна цялата сума-всичко приключва.
    Най-вероятно ще се съглася,няма някакви срокове,и по 200$ рейк да правя на месец,играейки от време на време,пак е по-добре от нищо,естествено няма заради тях да заеба основната си зала,в която играя.Също задължително трябва да мога да си тегля парите на части през седмица-две,а не да чакам да рейкна 9к и да се чудя през цялото време дали ще ми платят.
    Относно това защо не ми прехвърлят всичките средства?И аз не мога съвсем да разбера,може би защото има хиляди други играчи в моето положение,има хора и с много по-големи суми,и се притесняват да не започнат някакви злоупотреби,чип дъмпинг и т.н.Аз това и им писах,че те също имат интерес да ми дадат по-глояма сума за да играя по-високи нива и да им правя повече рейк.Може би разчитат,че много игачи ще си загубят дадения им "стартов капитал" и ще депозират свежи пари да продължат да избиват,защото без съмнение парите на играчите,които стоят като баланс в Wincake,от които ще ни плащат,реално ги няма.
    Гледам в 2+2 форума,че масово на играчите им дават някакви минимални начални суми,на фона на парите,които имат.

9. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Те реално ти дават 250$ начален капитал за да те закрастят да играеш при тях.
    Но мамка му,това са твоите пари,а и условията не са въобще добри.Те няма да ти върнат 5000$ никога,а гледат да те накарат да играеш пак при тях.Защо да го правиш?
    Струва ли си за тия 250$ да им пълниш гушите отново на тия мошеници с рейка който ще им направиш!!
    ПС:Защо те трябва да поставят условията в тая ситуация?Ако бяха да ти дадат 5000$ и да трябва да рейкнеш 150%,тогава съм съгласен.

10. Beamer

Beamer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Бягай далеч. Juicy stakes ми спряха рб-то,защото съм бил печеливш играч.

11. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    737
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Untitled.png

Да се смее ли човек да реве ли...

• Winner Winner x 1
  12. Ludman

Ludman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    153
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +150 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Реално като парите ги нямат ,то и др. играчи нямам какво да рейкват и да печелят те:) то всичко е виртуално, но на тях им висят маса дългове! Не съм запознат със сит. , но така ми изглежда най-резонно.
    По-скоро се опитват да въртят някой да играе така и да има трафик и някакви нови депозити и най-важното така ти дават шанс .. уж да си вземеш парите и те да излязат чисти , ако се стигне до съдебни проблеми!
    Дори да имат парите(което ме съмнява) и ги върнат на всички.... потъват веднага, защото никой няма да играе там , а реално ще изплатят мега много пари , че да излязат чисти!

13. zig

zig
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    198
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +20 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Въобще не им се хващай на глупостите,това е толкова нагло предложение,че чак ме избива на смях!Хвърлят ти няква смешна сумичка само да си губиш времето там и няма никва гаранция,че ще видиш пари някога! Тея са повече от нагли,ми ти все едно ще печелиш наново пари,които евентуално да ти дадат!Хиляда пъти по добре играй другаде в сигурна зала,при подобен рейкбек!

Тая оферта ми прилича като на един навремето някой му беше дал 3хилки назаем и той след като не ги върна 1-2 години отиде да иска още 3к назаем,че да ги били закръглили на 6! :) ;)

А и се сещам за една друга история -некъв беше спечелил няколко бона на машинки и залата я държаха некви мутри и понеже нямали пари да му изплатят наградата му казали -ще ти ги сложа на машинката,ИЗИГРАЙ ГИ!

Последна редакция: 23 януари 2016
  14. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Не се занимавай с глупости. Тия пари реално ги няма отдавна, просто са някаква цифричка. Няма гаранция, че въобще ще платят нещо.

По-безумна оферта, няма как да има просто!

Мрежата е мъртва, имаше 2-3 скина, които плащаха пари, в момента реално е само 1, другите се преместиха в нормални покер мрежи.

• Like Like x 1

Сподели страницата