1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Работа по сайта

Дискусия в 'Предложения, бъгове, въпроси за сайта' започната от Breeze, 27 август 2009.

1. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Така... малко имахме среща в София, сега се хващаме отново по-сериозно със сайта :). Снощи и днес бяха направени някои леки промени

- подреждане на модула "Контролен панел", сви се доста
    - подреждах малко нещата и в коментарите на блоговете, например имената на коментиращите да са над коментарите им, сякаш беше объркващо преди (блг за забележката от IliyanIliev)
    - разделени са "днешни мнения" в бързите връзки, така че ръцете да са отделно, иначе ръцете много наспамват и не се виждат форумните мнения (блг на Радо)
    - По-интуитивен линк към отговорите на новини/статии
    - някои други козметични промени тук-таме

+Зозо и Диди превеждат, а и Юли помага с приятелката си <3

Непосредствения план за нататък е да се поработи сериозно да изпъкват офертите повече и да са по-просто описани и прегледни. Видеотата се нуждаят от кратки описания. Също малко промени по хендпостинга. Сега например в бетфейр се добавят едни излишни празни редове, а от replayer-а на hem пък като се поства е наблъскано без пространства между флоп/търн/ривър.
    Някои добавки и промени в менюто горе

Ако имате забележки давайте. Много съм благодарен, че има хора които вече постват и по тоя начин тестват, защото е невъзможно да пробваме всичко сами

2. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Добавих иконки на офертите, дано е сполучливо :)

3. IliyanIliev

IliyanIliev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Супер е станало :)

4. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Днес се занимавах много активно с хендпостинга, вече би трябвало да се предотвратява заместването на краища на имена с карти и някои други бъгове от тоя сорт.

И голямата крачка напред за мен, вече се пресмятат потовете за ръце копирани от холдем менажер (без да са от реплейъра).

Също леки корекции във форматирането

Та тествайте да видим щото промените не са малки а аз съм си аматьор и не се знае какво ще изскочи като грешки :))

5. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Нова екстра - поле за пействане на хенд хистори когато създаваме нова тема в Дискусия ръце. Така няма нужда ръката предварително да е постната вдясно. Мисля, че това е най-логичния и прост начин за постване и се радвам, че се получи. Само има предпоставки за обърквации ако има "Предварителен оглед", затова го махнах за него форум.

6. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    PokerStars иконката не води към ревю, а директно към pokerstars.com

7. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +428 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Да това е така защото нямаме ревю за тях. При тях всичко е стандартно офертата им е една и съща за всички българи, а ние смао можем да правим анонси за някакви специфични турнири, квалификации и т.н.

8. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Има ли възможност средната част на сайта да се разшири и да се използва цялото пространство при widescreen мониторите?

9. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Дам ще има поне още един стил на сайта, с разпъване в целия прозорец. Сегашния вероятно ще остане за default защото с фиксирана ширина е по-предвидимо и прегледно за нови посетители

10. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    886
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +112 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Аз мисля, че е бъг това, че когато вляза на "Home" страницата и натисна бутона да се логна, излиза нов екран, че съм се логнал и ме връща пак на "Home" страницата, но вляво, където е прозорецът за логване, стои пак същото, все едно не съм се логнал. А иначе като вляза на форума, съм логнат.

11. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Здрасти, как е :) аз тъкмо преди малко се занимавах с това, опитай пак ако ти се тества

12. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    886
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +112 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Вече е оправено. gj, Breeze :)

13. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +359 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Аз имам една козметична препоръка,а именно - в Контролния панел заглавията на разделите да бъдат с различен цвят(за по-добра прегледност и фокусиране вниманието върху конкретното нещо....един черен цвят или някакъв друг без значение).Иначе сайта ми харесва и ви пожелавам успехи и все така да продължавате да помагате на грайндърите(каквито сме всички ,вкл. вие :))

14. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Предложение:

Сложете бутоните за нова тема и за отговор отгоре, понеже когато се съберат повечко теми и трябва да се скролва за да се кликне за нова такава.

15. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Обмислям предложенията, и лека полека правя разни промени които сигурно не се забелязват много-много :)

Една по-съществена промяна която направих току-що е линковете вляво към последни теми да отвеждат към последната страница в съответната тема, сякаш доста по-често това е желанието на този който натиска

16. IliyanIliev

IliyanIliev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да това доста улеснява работата :)

17. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Имам проблем. Като цъкна на "нова тема" в раздела за постване на ръце ми изписва

wabbitt, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
    2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Защо така. по друг начин ли се постват ръцете ?

18. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Да, ръцете се постват в дясната колона в модулчето "нова ръка" което е под модула с последните ръце

Всъщност ще гледам да го оправя и бутона за нова тема от него форум да води към постването на ръце, вярно че е гадно така :)

19. 1grubi1

1grubi1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    85
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Някак си мисля, че трябва да има за турнири някакво разделение при ръцете. Разбирам, че сте грайндъри тук предимно, но ми харесва сайта и лека сепарация не мисля, че ще навреди. Може да е като под-форум, а това, което е в момента да е ф дефаут частта.

20. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Да, нужно е да се отдели повече пространство и внимание на турнирната част, ще помислим

Иначе правя тия дни и разни опитчета за нови скинове но не съм доволен, например за разпъване на цял прозорец не изглежда добре, по-скоро си мисля засега да добавим един допълнителен скин 1250 фиксирана ширина вместо 1000-та на дефаулт скина

Да се успокоят малко тези с широките монитори :)

Сподели страницата