1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by m2iceman, Jun 17, 2012.

1. m2iceman

m2iceman
    Expand Collapse
    Active Member

Trophy Points:
    6
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Tази ръка e доста странна. Tози пич e най-пeчeлившия на 30нл в Oнгeйм за този мeсeц и почти изцяло играe 3max маси. Прeди нe съм играл с нeго но съм му провeрявал PTR-а. Tова му бeшe 6-тата ръка на масата като ощe на първата ръка BU фолдва , аз с KJo от SB рeйз , Brondinsky мe 3бeтва до 3$, аз 4бeтвам почти минимално на 7$ и той влиза алл ин. Няколко ръцe по-късно и тази:

Hand History for Game 5249380845675 (On Game)
    $30.00 USD NL Texas Hold'em - Sunday , June 17 , 04:57:02 ET 2012
    Table SPEED Serka (Real Money)
    Seat 8 is the button
    Seat 1: Brodinsky ( $34.50 USD )
    Seat 8: jhggtdrxdfrc ( $21.96 USD )
    Seat 10: Hero ( $58.54 USD )
    Hero posts small blind $0.15 .
    Brodinsky posts big blind $0.30 .

Dealt to Hero: :Qs: :As:
    jhggtdrxdfrc folds
    Hero raises $0.75
    Brodinsky calls $0.60

FLOP ($1.80)
    :Qh: :9c: :2h:
    Hero bets $1.35
    Brodinsky calls $1.35

TURN ($4.50)
    :8s:
    Hero checks
    Brodinsky bets $3.45
    Hero calls $3.45

RIVER ($11.40)
    :3d:
    Hero checks
    Brodinsky bets $28.80
    Hero ?

Last edited: Jun 17, 2012
  2. m2iceman

m2iceman
    Expand Collapse
    Active Member

Trophy Points:
    6
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Моля дайте мнение

3. cnapta4e

cnapta4e
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    33
    Ratings:
    +5 / 0 / -0
    Poker Hands:
    дал си му инициативата на търна и той може да си прави каквото иска вече, аз бих играл бет/фолд на търн/ривър, освен ако нямаш някаква история с него, иначе така изиграно съм фолд на ривъра.

4. AAA

AAA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    НЕ знам как е на 3 макс но аз бетвам тука винаги 3 улици , нз каква е идеята ти тука да чекнеш - Ривера е доста бланк , а на флопа той може да плати с доста комбинации - така както го играе JT,SET всичко може да има

5. ROSSI

ROSSI
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +0 / 0 / -1
    Poker Hands:
    Според мен трябва да си бетнеш търна!

6. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +43 / 0 / -0
    Poker Hands:
    щом е печеливш човека вероятно има неква идея кво прай и едва ли би овърбет шипнал на блъф рибъра без добра причина, т.е. фолд, иначе бет/бет/некв малък вбет/фолд ривър ми се вижда най-смислено

7. antonioo

antonioo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    ако мислиш, че е мислещ тука би трябва да го снапнеш, освен ако не очакваш, той да очаква, че ше се филмираш от овербета :D

принципно ти не показваш особено голяма сила както си играл ръката, рейнджа ти в неговите очи е слабо Qx, TT,JJ, 9x ... и няма мн логика в овербета, ако има монстер къвто репва едва ли ще го играе така, щото ще очаква да фолдваш супер често

тука по-скоро не иска да му херо колваш и за тва овербетва, аз лично колвам ама аз съм си колинг стейшън

ако имате история и мислиш, че очаква да се филмираш всичко отпада :)

и бет търн както са казали хората

8. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +43 / 0 / -0
    Poker Hands:
    има логика в овърбета щото онгейм има маса рибозоми, т.е. ако не знае колко е мислещ ОП нищо не пречи да си шипне нътса, но нема логика да шипва на блъф

9. m2iceman

m2iceman
    Expand Collapse
    Active Member

Trophy Points:
    6
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Почти същите разсъждения по време на ръката направих и аз. Идеята на чека на търна е, че много често ще фолдва на търн бет, а дори да няма ръка ще бетва ако чекна. Мислех го за агресивен поради 2-3 ръце които изигра и по начина по който ги изигра. На търна чекнах и наровно колнах суууупер бавно. Чаках да минат 10тина секунди за да изглеждам наистина слаб. Моите разсъждения са следните:
    Той явно е добър рег на нивото. 3мах е доста лууз като цяло така, че тук рейнджа му е доста голям.
    Аз чеквам търна и му колвам бавно. В неговите очи моята ръка е Qx, JJ TT JT(slowplay) или евентуално флъшдроу. Флъшдроу-а и кентата не бих ги чек колнал в повечето случаи.
    Ривъра е АБСОЛЮТНА греда. Тука след като чеквам, аз знам как изглежда моята ръка за него. Единственото логично нещо с което обикновен играч би му платил шов тук е слоуплейнат JT стрейт. Понеже за него трябва да е почти сигурно че моята ръка е сравнително слаба за да плати подобен бен, но може да плати малък бет. Тук идва въпросът защо той прави такъв голям овърбет шов. Ясно е че нямам ръка. Единствената логична с която бих го колнал е нътс и евентуално някви 2 чифта, но шансът да имам тези ръце е минимален. Той явно иска да фолдна, защото ако искаше валю щеше да бетне 1/2 и не повече за да му платят 9х , Qx и JJ TT. Ето защо реших че е на миснат дроу (флъшдроу). Снапнах го (20 сек снап :D ) и ми показа K3 купи.

10. m2iceman

m2iceman
    Expand Collapse
    Active Member

Trophy Points:
    6
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Ще съм благодарен да кажете какво мислите над горните разсъждения или просто бет, бет/фолд.

11. neveroddoreven

neveroddoreven
    Expand Collapse
    BPF Champ

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +40 / 1 / -6
    Poker Hands:
    nice call, no za da ne te postavqt v podobni slojni spotove (v koito trqbva da bluffcatchvash s podobna ryka za celiq si stack) se pridurjai kym standart liniite :) ne sluchaino sa po-standart

12. antonioo

antonioo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    е то хубаво, ама ти играеш срещу рейндж, който е слаб в случая
    ти ше си шипнеш ли нътса, ако знаеш, че лошия има средна по сила ръка,
    а и сме приели че и двамата са регове и се знае, ако единия е фиши всичко се променя

13. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +364 / 4 / -8
    Poker Hands:
    xaxa, snapnah go vika za okolo 20 sekundi :D

Razsujdeniqta sa ti pravilni, a i ti kato poemash taq liniq nqmash fold na nikoq karta(bez kupite; J i T)

14. m2iceman

m2iceman
    Expand Collapse
    Active Member

Trophy Points:
    6
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Благодаря за коментарите!

Share This Page