1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Dismiss Notice

Discussion in 'Покер ръце' started by Danger, Sep 30, 2011.

1. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +65 / 14 / -9
    Poker Hands:
    Hand History for Game 41248717946 (Merge)
    $25.00 USD NL Texas Hold'em - Friday , September 30 , 01:56:16 ET 2011
    Table Tijuana (41248717) (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Seat 1: LuckAndSkills ( $25.00 USD )
    Seat 2: JJgetsCARDS ( $28.97 USD )
    Seat 3: SammySunshine1990 ( $32.81 USD )
    Seat 4: Yippeekiyay ( $25.00 USD )
    Seat 5: Hero ( $25.00 USD )
    Seat 6: Shvedusa ( $28.67 USD )
    Hero posts small blind $0.10 .
    Shvedusa posts big blind $0.25 .

Dealt to Hero: :Qc: :Ah:
    LuckAndSkills folds
    JJgetsCARDS raises $0.75
    SammySunshine1990 folds
    Yippeekiyay folds
    Hero calls $0.65
    Shvedusa calls $0.50

FLOP ($2.25)
    :5h: :9h: :3h:
    Hero bets $1.50
    Shvedusa calls $1.50
    JJgetsCARDS raises $4.75

Човeка e стандартeн таг как процeдиратe виe в подобни ситуации ?

2. DeyanD85

DeyanD85
    Expand Collapse
    New Member

Trophy Points:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Не даваш много информация, но за стандартен таг бих предположил, че не обича да бъде донк бет-ван. Отваря стандартно с 3х ББ, от ранна позиция, не ми се вярва да го е направил с KQs или по - ниски suited connectors, не е невъзможно, но малко вероятно според мен. Погледнато от негова гледна точка донк бет и кол преди да е дошъл реда му не изглежда като да сте с някой монстър. Ако си ударил сет по - скоро би чек - рейз-нал или чек - колнал на такъв флоп. Втория човек в ръката може да има флъш дроу с попа или дамата от боята, може да е с готов нисък флъш или топ пеър. И все пак рейза не е достатъчен да изгони някого с висок флъш дроу, аз лично го слагам на много силна ръка с която би се стакнал още на флопа, сет 9-ки или KK (единия от купи). Другата възможност е да има изиграни много ръце с двама ви и да очаква, че бихте фолд-нали семи блъфирайки с нещо като АК (поп от боята). Разбира се е възможно да блъфира, но за мен залога му в случая е недостатъчен, изглежда целта му е друга. Аз лично не бих лийдвал в multi way pot с такава ръка, чек - кол ми се струва по - удачно. И все пак кол при така създалата се ситуация ми изглежда добре, но ако имаш наблюдения че онзи не обича да дава парите си на несигурни ръце би могъл и да се бутнеш, за мен няма готов флъш в рейнджа си, не вярвам да отговори с АК (поп от боята), най - лошия вариант е да има КК (поп от боята) срещу които имаш 12 аута. Този на ББ е проблемен, кола му изглежда подозрителен. Ако има причина да фолд-неш при така създалата се ситуация то тя е именно, че той може да държи готов флъш който ти намалява аутовете до минимум. Като прецених вероятностите бих избрал кол в конкретната ситуация (разбира се ако беше предоставил статистики за играчите изводите ми биха могли да бъдат различни). Ако втория човек се бутне след кола на 90% ще съм сигурен, че е ударил флъш и ще си имам бележка за в бъдеще.

Share This Page