1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Purple Lounge Closes

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от konselieri, 29 април 2012.

1. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +361 / 4 / -8
    Покер ръце:
  2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +437 / 10 / -17
    Покер ръце:
    За тях ви говорех още преди години, като почнаха да правят мизерии в прима:).

3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Такива мизерници вредят много на малките скинове, които и без това не са много сигурни, както големите и утвърдени имена, които повечето са и букмейкърски сайтове. Много играчи ги е страх да вкарват пари в малките скинове именно заради подобни случаи, които по този начин работят в полза на големите.

Ще има още подобни случаи, това е неизбежно при толкова много скинове и наличието на свръх мощната черната дупка PokerStars, която бавно и славно ще ги налапа всички ! Регулациите, които се правят във все повече държави е удар най вече по по слабите мрежи и сайтове за сметка на PokerStars, които могат да си позволят лицензите и да пуснат клиент само за съответната страна.
    В следващите години ще има фалити и преструктуриране в бранша, примерно мрежи като Boss не мисля, че ще изкарат още дълго, но времето ще покаже.

Като цяло в този бизнес има много пропуски, при положение, че сульо и пульо могат да отворят скин към някоя мрежа и в един слънчев ден решават да си бият къмшиците, заедно със всички налични пари в сметките, има и такива случаи. Не мога да се сетя в кой скин точно от ipoker, когато имаше промоция за милиардна ръка и мрежата, като е превела парите на печелившия, хората представляващи скина са решили, че това е идеалният момент да събират куфарите и без ежко да ги няма :D

4. jecs86

jecs86
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    49
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз се набълбуках доста добре тук, но отчитам грешката като моя, можеше да проверя из форумите какво става с пърпъл. Още по времето, в което депозирах там е имало данни за бавните плащания. Сайта ми беше препоръчан и не си направих труда да проверя...

5. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    От доста време се заформя като основно правило това, че залите предлагащи "ТОП ОФЕРТИ" под масата рано или късно се оказват в "трудни ситуации". А потърпевшите от това са само и единствено играчите.
    Точно и поради тази причина ние от грайндерс се стремим да предлагаме проверени зали и в същото време офертите ни да са съобразени с правилата на всяка една от мрежите.
    Вижда се, че хората започват да осъзнават важността на това. Жертвата на 5 или 10% за сметка на сигурноста мисля е напълно оправдана. Да не говорим, че в доста случаи, легалните оферти са даже по-добри!

6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Няма как да се отрече, че Grinders предлагат все стабилни зали, с една две не съм започнат, но другите определено вдъхват доверие, а и са от доста дълго време в играта ;)

7. jecs86

jecs86
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    49
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Didi8bg, тук си прав, офертата им найстина беше топ, даже по едно време си помислих прекалено хубаво е за да е истина ::D Така се и оказа :)

Сподели страницата