1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

PS 50$ Начален Капитал?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от rimpev, 3 януари 2011.

1. rimpev

rimpev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    206
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добър вечер, колеги!

Абе тука се заформи една драмичка- един приятел се регистрира в p***********y там за някакви 50$ "безплатни", пратил си човека данните, пък 50-те долара никакви ги няма. Писал на съпорта, 50-те долара отказани. И сега тоз същия момък го хвана страх да не земат да злоупотребят с личните му данни, и днеска като се видяхме ме помоли да разуча въпроса. Пък аз хал на хабер си нямам от този сайт, и въобще от такива безплатни обяди, та да ви питам вас, вие какво знаете? Тези хора наистина ли дават 50$, или просто шмекеруват? :)

Последна редакция от модератор: 10 януари 2011
  2. JimRaynoR

JimRaynoR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Дават, но шефовете ще се скарат, че правиш реклама на друг сайт! :) Кажи на твоя приятел да си проверява имейла. Скоро ще му изпратят съобщение какво става - одобрен ли е или не и дали искат някакви други данни.

3. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не знам сега как е, но преди даваха. Аз лично от там започнах да градя банка,а един приятел взе над 200 $ с негови и на родните му данни. И може би заради подобни злоупотреби ограничиха парите за БГ играчи. Относно притесненията за злоупотреби с личните данни, по-добре му кажи изобщо да не се притеснява. :)

4. sashn1

sashn1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    0
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    аз тоя твоя приятел го познавам :):):):):):) Иван ли се казва :)

5. 2easy4me

2easy4me
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    165
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На времето изучих как работят прокситата, как се сменят данни на лична карта в фотошоп и куп други неща покрай тозй сайт. Взел съм над 8 бонуса като дори се пишех себе си за реферал, не че е похвално нахранете ме как заради мен положението в страната ни е такова! GO! :D

6. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Напротив трябват ни такива изобретателни хора.

7. Vencedor

Vencedor
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    78
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Айдуци колко искаш. Трябват ни умни хора. Този ако стане депотат, ще ни продаде 1000 пъти без да му мигне окото. Аман от такива дебили. Доволен ли си?

8. 1grubi1

1grubi1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    85
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    би трябвало да си ги получи по някое време... ако не е скрил последни цифри по данните си .... шаааанс :) не е гаранция, ама и ич не а на добре така да се раздава за по $50. Ако е толкова щедър и в БГ ще намери, че и повече пари, кеш :D

A да правиш 18 сметки така е наистина малоумно, а и вече много силни отдели има за тия неща. Парти (рип) преди да локне вторири път имаше спаз и пл 2 пл трансфер можеше да се докара като фърст депозит - прайслес !

9. 2easy4me

2easy4me
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    165
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Спокойно, не съм се запътил за момента, но ще ти кажа ако тръгна да се кандидатирам!

Сподели страницата