1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Първи депозит/Превалутиране

Дискусия в 'PokerStars' започната от niki6a87, 13 март 2015.

1. niki6a87

niki6a87
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    47
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Знаетели как може да се избегне превалутиране в старса понеже един приятел има опция за депозит само в евро и лева с виза, а си е направил сметката в банката в долари както и сметката в старса също??? Нов акаунт е.

Отговора на старса е следния : За съжаление, не предлагаме депозити с Visa в Щатски Долари за играчи от България.

За да избегнете такси от превалутиране, бихме Ви предложили да отворите сметка в Евро в Каса-та на PokerStars и да депозирате от Евро сметка, след което можете да прехвърляте пари в Каса-та от Евро в Долари.

Ако депозирате директно към USD сметка в Каса-та, ще Ви бъде наложена такса за превалутиране за депозити и тегления.

А на друг приятел има само следните опции за депозит (вижте линка по долу), а акаунта му е стар що така даже няма виза супер странно ?
    http://prikachi.com/images.php?images/39/7980039S.jpg

2. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +64 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Мисля си аз от тилитове или превалутиране съм повече назад !? :)

3. aazz

aazz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    107
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +86 / 7 / -6
    Покер ръце:
    И аз да ви питам как най-изгодно теглите от стараса. Аз теглих с visa с валута левове и старса ми превалутира $=>BGN обаче пак загубих пари и се обадих на банката (прокредит) и ми казаха, че защото са дошли в евро. Реално ако си направя visa в евро старса ще превалутира usd-eur и после аз eur-bgn.

4. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Тегли се безплатно от страна на старса с банков трансфер. Валутата е в евро само. За да не те таксуват в БГ банките трябва да подбереш такава, която няма такси за получаване. Например ПИБ нямат такса до 10000 евро. Сметката ти ако е в евро ще ти дойдат едно към едно.

• Like Like x 1
  5. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Ако си направиш в прокредит еврова виза ще можеш да получаваш до 1000 евро без такса. Поне преди беше така.

6. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Аз знам за много добър начин да се избегне превалутиране в старс - не играйте в старса. Научно доказано е, че не играете в покерстарс, намаля риска от превалутиране с над 100%.

• Informative Informative x 1
  7. ElkYGrinder

ElkYGrinder
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    434
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце: