1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Продавам тениска на MU

Дискусия в 'Обяви' започната от vellev, 1 октомври 2016.

1. vellev

vellev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    173
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нова , размер L , 50£ .
    Пускам я първо тук , ако има желаещи , реалната цена от сайта е 78£.
    Ако има интерес , искам да се знае че съм в UK , и евентуална доставка ще отнеме няколко дни.

2. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Ти пък...
    С надпис на някъв гнусен цигандур на гърбината никога няа се разхождам...
    Извинявам ти са ме ни са сдържах...

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  3. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Тия тениски в Али-то са по $15. Има и на всички други отбори, просто трябва да се намери подходящият доставчик. Всичко се прави в Китай. Аз си взех потник на Dwayne Wade от там, 1 към 1 същият като в NBA Store, където го шиткаха за $90. Дойде с оригиналните етикети на Adidas и на NBA Store, с холограмни стикери и т.н.

Акълът ми не го побира как в днешно време някой може да плати 600-800 % премиум за такъв продукт.

• Informative Informative x 3
    • Like Like x 1
  4. Alex

Alex
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    351
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +96 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Колега, може ли линк? Имам желание да си купя.

5. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Е трябва да се порови и да се попрочете кой е актуалният доставчик на оригиналните в момента, защото постоянно банват акаунти след оплаквания от клубовете.

• Agree Agree x 1
  6. Alex

Alex
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    351
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +96 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Благодаря, потърсих и даже поръчах от един в Али-то. Платих 17$ и след около час на тоя магазина му го бяха изтрили :). Сега ще пробвам друг доставчк.

7. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Това кво значи, че са те изпържили ?

8. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Няма как да те изпържат в Али-то, защото парите седят в ескроу при тях като посредник, докато не потвърдиш, че си получил стоката и нямаш оплаквания, чак тогава ги пускат към продавача.

Ще му върнат парите по картата, с която е платил.

• Informative Informative x 2
  9. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Те тия рейтинги и отзиви за продавача, за чий х*й са ги измислили, даже китайците ти се молят да им даваш рейтинг ако си доволен, щото нормални хора пазаруват само от продавачи с висок рейтинг от 90 и няколко процента на горе и достатъчно продажби.

И също да кажа от опит, че трябва да имате търпения ако доставката се забави и това е заради нашите шибани пощи, разбрах го това със сигурност. В повечето случаи си идват много бързо до България пратките за 2-3 седмици и тука може да ви ги подмятат в пощата един месец и повече педерунгелите нещастни.

За две три пратки ми беше изтекъл 60 дневния период на защита и съм писал да си го удължавам преди да изтече и добре, че им влезнах в положение и не съм ползвал опцията да ми връщат парите, защото пратките дойдоха.

Аз нямаше да се чувствам добре да си взема обратно парите и след това да си получа стоката, макар, че щях да търся начин да си платя.

Чайниците са коректни, те нямат полза от лоши рейтинги, за тях това хич не е добре, а и тази защита от алито върши работа. Със електрониката обаче трябва да се внимава защото има доста ментета и на телефони и аксесоари и тея неща да се купуват само от доказан търговец.

Виждал съм на снимки фалшиви слушалки тапи на Xiaomi, a тея тапи са едни от най-добрите на пазара и за парите си просто няма по-добри.

10. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Там или взимаш последния модел, или като дойде продукта, му сканираш стикера, който в сайта на xiaomi показва дали продукта е оригинален. Аз така се чудех с една преносима батерия на xiaomi, но имаше потребители, който при рейтинг бяха оставили и такива снимки (че продукта е оригинален). Измислили са го :)

11. Lazio

Lazio
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Като стана дума, малко off: Български пощи са бездънна яма. Пресен пример - поръчвам спортен екип от asos (сайт от който стоките са ми идвали за 2 седмици). След указания срок за доставка, екипа го няма. От сайта казват изпратен е, пристигнал е в Бг, проверете при куриера. Отивам в пощата няма нищо, нищо не е идвало. Пиша пак на сайта, съгласяват се, че се е изгубила пратката, изпращат повторно. Същата схема и решиха да ми върнат парите.
    Скоро приятел ми изпраща обувки от Варна до Търново. Минават 2 седмици, обувки няма. Втори месец разследват къде са се потулили обувките...

12. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Е за български пратки - ползвайте някой от куриерите. Хем бързо идва, хем може да застраховаш стоката. Аз почти никога не съм имал проблем с пощите. При по-големи прати искате tracking number, за да си следите пратката. Така поне не се губи безследно и идва по-бързо.

13. Alex

Alex
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    351
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +96 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Vellev, извинявай за хайджака брато :)